Розклад руху автобусів по автовокзалу ПОЛТАВА АС-1

Полтава АС-1 (центральний автовокзал, автовокзал на Алмазному, міжміський автовокзал, автостанція Полтава-1) - найбільший автовокзал Полтавщини. Знаходиться на вулиці Великотирнівська, 7 (мікрорайон Алмазний, зупинка громадського транспорту «Автовокзал»). Розташування автостанції досить зручне для жителів та гостей міста, оскільки дістатися звідси можна майже у будь-який куточок міста. Основний громадський транспорт міста - тролейбуси, автобуси та «маршрутки». Скориставшись тролейбусом 8 можна дістатися до АС-2, АС-3 та Київського вокзалу, тролейбус 6 довезе пасажирів до АС-4 та Південного вокзалу, тролейбусом 7 можна дістатися АС-3 та Київського вокзалу.

Із автовокзалу Полтави щоденно відправляються автобуси до містечок та сіл області, у різні куточки України та за кордон. Скориставшись автобусами, які відправляються із Полтави, можна дістатися майже всих районних центрів області: Великої Багачки (переважно автобуси Полтава-Миргород), Гадяча (Полтава-Гадяч, Полтава-Лохвиця та ін.), Глобиного (переважно рейси Полтава-Кременчук ч/з Глобине), Диканьки (автобуси Полтава-Шишаки), Зінькова (всі рейси, які слідують на/через Гадяч), Карлівки (Полтава-Дніпро), Кобеляк (Полтава-Дніпро), Котельви (Полтава-Суми), Кременчука (переважно маршрутки Полтава-Кременчук), Лохвиці (Полтава-Лохвиця), Миргорода (Полтава-Миргород), Нових Санжар (Полтава-Дніпро), Оржиці (Полтава-Оржиця), Пирятина (здебільшого автобуси, які слідують на/через Київ), Решетилівки (переважно автобуси приміського сполучення), Семенівки (Полтава-Семенівка), Хоролу (найбільша кількість пропозицій на даний напрямок: рейси на Київ, Оржицю, Лубни і т.д.), Чорнух (Полтава-Чорнухи і Полтава-Лохвиця), Чутового (автобуси, які слідують на Харків), Шишак (переважно Полтава-Шишаки). Крім того, багато рейсів, які з’єднують Полтаву зі столицею, більшістю обласних центрів та великими містами країни: Києвом (відправлення майже щогодини), Донецьком (Шериф-Тур), Дніпром, Запоріжжям, Львовом, Рівним, Сумами, Харковом, Черкасами, Кропивницьким, Черніговом, Житомиром, Хмельницьким, Чернівцями, Херсоном, Кривим Рогом, Маріуполем, Кам’янським, Мелітополем, Нікополем, Бердянськом, Павлоградом, Кам’янець-Подільським. На сьогоднішній день Полтава має гарне автобусне сполучення із Білоруссю, Італією, Молдовою (автобус Харків-Кишинів), Німеччиною (автобуси Запоріжжя-Кобленц, Дніпро-Кобленц, Запоріжжя-Дюссельдорф, Запоріжжя-Карлсруе та ін.), Польщею (автобуси Харків-Варшава, Харків-Познань, Харків-Щецин, Полтава-Щецин, Харків-Вроцлав та багато ін.), Російською Федерацією (автобуси Полтава-Москва, Кропивницький-Москва, Київ-Волгоград, Дніпро-Краснодар та ін.) та Чехією (автобуси Запоріжжя-Прага).





Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах). Інформацію стосовно міжнародних маршрутів УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та довідковій автовокзалу.

м. Полтава
вул. Великотирнівська, 7



тел. (0532)68-00-00, (063)228-0000, (095)228-0000, (096)228-0000
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Київ, Хмельницький, Чернівці, Львів)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відпр. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 00:15 Запоріжжя-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
00:20 07:00 Ср., Сб.
08:00 13:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:00 06:00 щоденно
15:10 01:35 Маріуполь-Мінськ (до Києва) 01:45 06:50 щоденно
23:59 01:59 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:59 07:00 щоденно
17:00 01:45 Бердянськ-Київ: Лубни, а/п Бориспіль
busking.com.ua
02:00 07:45 щоденно
15:30 01:55 Бердянськ-Київ: аеропорт Бориспіль
autolux.ua
02:05 06:35 щоденно
23:50 02:05 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів 02:10 17:25 щоденно
16:00 02:15 Маріуполь-Київ: аеропорт Бориспіль
bpnew.com.ua
02:20 07:40 щоденно
21:00 02:15 Запоріжжя-Колобжег: Київ, Рівне, Луцьк
akvitania-trans.com.ua
02:35 13:30 Ср., Пт., Нд.
21:00 02:20 Покровськ-Київ (Гюнсел): Лубни, а/п Бориспіль
gunsel.ua
02:35 07:30 Пн., Сб.-Нд.
00:15 02:40 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
02:55 08:10 щоденно
10:00 15:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
03:00 08:00 щоденно
18:00 03:05 Сєвєродонецьк-Київ 03:10 09:00 щоденно
15:45 03:15 Маріуполь-Київ: Пирятин, Бориспіль 03:20 09:00 щоденно
11:00 16:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
04:00 09:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 04:55 09:30 щоденно
12:00 17:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
05:00 10:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 05:55 10:30 щоденно
04:00 06:00 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
06:00 11:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:00 11:30 щоденно
04:30 06:50 Харків-Кошалін: Київ, Рівне, Луцьк
agat.eu
07:00 14:10 через день
13:00 18:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
07:10 12:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:55 12:30 щоденно
15:00 20:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
08:10 13:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:00 13:30 щоденно
16:00 21:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
09:10 14:00 щоденно
07:00 09:10 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів
kasa.lux-reisen.com
09:15 20:20 через день
07:00 09:10 Харків-Ґдиня: Київ, Рівне, Львів
kasa.lux-reisen.com
09:15 15:20 через день
12:00 09:30 Краснодар-Чернівці/Краснодар-Черновцы 09:40 02:40 Пн., Чт.
07:30 09:40 Харків-Прага: Київ, Рівне, Львів
vastrans.com.ua
09:45 15:30 через день
07:30 09:40 Харків-Щецин: Київ, Коростень, Ковель
vastrans.com.ua
09:45 14:00 через день
07:30 09:45 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
09:50 14:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:55 14:30 щоденно
05:40 09:50 Дніпро-Свіноуйсьце: Київ, Рівне, Луцьк 09:59 17:00 щоденно
18:00 23:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
10:10 15:00 щоденно
10:35 15:35 Полтава-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк 10:10 14:50 через день
09:40 Пн.Сб. 15:30 Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:30 16:00 Пт., Нд.
19:00 00:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
11:10 16:00 щоденно
08:30 11:05 Харків-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин
firma-ikarus.com.ua
11:15 17:35 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 11:55 16:30 щоденно
10:00 12:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
12:10 17:00 щоденно
09:40 12:05 Харків-Слупськ: Київ, Луцьк, Львів
ternvoyage.com
12:15 21:50 через день
10:00 12:25 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Львів
vvk-bus.com.ua
12:30 14:00 через день
10:30 13:00 Харків-Київ: Лубни, Пирятин, а/п Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
13:05 18:55 щоденно
20:00 01:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
13:10 18:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 13:55 18:30 щоденно
12:00 14:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
14:10 19:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:30 щоденно
21:00 02:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
15:10 20:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:55 20:30 щоденно
14:00 16:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
16:10 21:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 21:30 щоденно
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава: Київ, Люблін 17:00 09:40 через день
23:00 04:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
17:10 22:00 щоденно
14:40 17:05 Харків-Чернівці: Київ, Хмельницький
bustrek.net
17:10 08:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 18:00 22:30 щоденно
14:30 17:50 Харків-Буковель: Київ, Львів, Івано-Франківськ
ticket.kharkov-lvov.com.ua
18:00 12:30 Пт., Нд.
14:30 17:50 Харків-Затока: Київ, Умань, Одеса
ticket.kharkov-lvov.com.ua
18:00 08:30 Пт., Нд.
01:00 06:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
18:10 23:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:00 23:30 щоденно
17:00 19:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
19:10 00:00 щоденно
11:45 19:30 Запоріжжя-Київ (Автолюкс): аеропорт Бориспіль
autolux.ua
19:40 23:35 щоденно
17:00 19:40 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
19:45 00:45 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:55 00:30 щоденно
05:00 10:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
20:10 01:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 20:55 01:30 щоденно
Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
21:10 02:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 22:00 02:30 щоденно
21:00 23:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:10 04:00 щоденно
23:59 05:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:59 05:00 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Київ)

19:30 00:40 Єсентуки-Київ/Ессентуки-Киев
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
00:50 06:45 Вт., Нд.
20:00 18:40 Волгоград-Київ/Волгоград-Киев
vega-reisen.com.ua
18:50 22:50 Пн.

Решетилівський напрямок (на Глобине, Хорол, Лубни, Пирятин)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:25 15:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 06:45 10:20 щоденно
12:05 15:00 Полтава-Семенівка: Бригадирівка 06:45 09:50 Пн., Пт.-Нд.
11:20 13:50 Полтава-Кременчук: Горішні Плавні 07:15 10:05 Пн.-Вт.Пт.-Нд.
13:15 17:40 Полтава-Кременчук: Манжелія, Глобине 07:40 11:55 Пт.-Нд.
14:10 18:00 Полтава-Чорнухи: Хорол, Лубни 07:55 12:20 щоденно
13:00 Пн.Чт.Сб. 20:50 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 08:05 15:45 Вт., Пт., Нд.
15:20 19:30 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 09:25 13:30 Пт.-Нд.
14:40 17:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 09:30 12:30 щоденно
13:15 17:45 Полтава-Кременчук: Решетилівка, Дружба 09:40 12:00 щоденно
15:05 19:20 Полтава-Гребінка: Хорол, Оржиця 10:05 14:30 щоденно
15:15 18:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 10:55 14:20 Пн.-Пт., Нд.
13:05 21:45 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 12:25 20:25 через день
05:10 08:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 12:50 16:15 Пн.-Пт.
04:50 07:45 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 13:00 15:45 Пн.-Пт.
05:30 08:00 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 13:15 15:55 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
16:00 18:30 Полтава-Малинівка: Хорол, Семенівка 13:15 15:45 Пт., Нд.
05:30 07:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 13:20 15:40 Пн.-Вт., Чт.
06:50 09:20 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 13:50 16:15 щоденно
06:35 10:00 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 14:15 18:00 щоденно
05:30 10:45 Полтава-Лохвиця: Хорол, Лубни, Чорнухи 14:30 18:55 щоденно
08:55 12:00 Полтава-Оболонь: Хорол, Семенівка 14:40 17:40 Пн.-Пт., Нд.
08:05 13:10 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:00 щоденно
05:05 08:00 Полтава-Глобине: Рокита, Великі Кринки 15:10 17:55 Пн.-Пт.
11:30 14:50 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 16:15 19:25 Пт.
13:20 16:00 Полтава-Семенівка: Хорол 17:20 19:25 Пт.
07:25 09:40 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 17:35 19:50 щоденно

ПРИМІСЬКЕ СПОЛУЧЕННЯ

ПОЛТАВА-БЕРЕЗНЯКИ

13:40 15:40 Полтава-Березняки: Решетилівка 16:15 18:10 Пт.

ПОЛТАВА-ДРУЖБА ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

06:05 07:40 Полтава-Глибока Долина: Решетилівка 08:30 10:10 Пн.-Сб.
07:20 09:25 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 10:45 12:35 Пт., Нд.
Полтава-Говтва: Решетилівка, Дружба 14:10 15:20 Пн.-Чт., Сб.
Полтава-Висока Вакулівка: Дружба, Говтва 14:10 15:30 Пт.
13:45 15:35 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 17:20 19:15 Пт.

ПОЛТАВА-ЛИМАН ПЕРШИЙ

08:40 09:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 07:00 08:35 щоденно
13:40 14:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 12:10 13:25 щоденно

ПОЛТАВА-МУШТИ

07:00 08:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 13:40 14:55 Пн.-Ср., Пт.
15:00 16:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 17:10 18:20 Пт.

ПОЛТАВА-ОСТАП’Є

10:15 12:30
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава08:00
Решетилівка08:40
Глибока Балка08:51
Лобачі08:55
Поділ09:05
Коноплянка09:08
Остап'є09:45
08:00 09:45 Сб.
17:30 18:50
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава15:45
Решетилівка16:25
Глибока Балка16:36
Лобачі16:40
Поділ16:50
Коноплянка16:53
Остап'є17:25
15:45 17:25 Пт.

ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ ПОЛТАВА-ПОКРОВСЬКЕ

07:00 08:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 05:10 06:50 Пн.-Пт.
17:00 18:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 15:10 16:50 Пн.-Пт., Нд.

ПОЛТАВА-ПУСТОВАРИ ПОЛТАВА-ДЕМИДІВКА

07:15 08:20 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 06:15 07:10 щоденно
13:15 14:10 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 12:10 13:05 Вт., Пт.-Нд.
18:00 18:55 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 17:10 17:55 щоденно

ПОЛТАВА-РЕШЕТИЛІВКА

10:10 10:50 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 09:10 09:50 щоденно
12:40 13:20 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 11:35 12:15 щоденно
16:25 17:05 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 14:35 15:15 щоденно
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 15:30 16:20 Пн.-Чт., Сб.
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 16:40 17:25 Пт., Нд.
19:20 20:00 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 18:10 18:50 щоденно
17:20 18:10 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 19:20 20:05 Пн.-Пт.

ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

08:00 09:20 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 06:30 07:50 Вт.Ср.Пт.-Нд.
14:00 15:10 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 12:30 13:40 Вт.Ср.Пт.-Нд.
17:30 18:40 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 16:10 17:20 Вт.Ср.Пт.-Нд.

ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

07:05 09:25 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 12:40 14:25 щоденно
15:00 17:20 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 17:45 19:30 Пт.

Миргородський напрямок (на Велику Багачку, Миргород, Лохвицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:25 10:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 06:10 08:05 щоденно
11:05 12:50 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 07:25 09:15 щоденно
13:00 17:30 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 08:20 12:35 щоденно
11:40 13:35 Полтава-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 09:20 11:15 щоденно
13:15 18:15 Полтава-Кременчук: В.Багачка, Миргород 10:00 14:15 щоденно
06:20 08:00 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 11:00 12:40 щоденно
17:10 19:45 Полтава-Ромодан: В.Багачка, Миргород 12:00 14:50 Пн.-Сб.
14:45 16:15 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 12:40 14:25 щоденно
15:55 17:40 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 13:20 15:10 щоденно
17:30 19:25 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 14:00 15:55 щоденно
05:50 14:10 Мелітополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:20 16:20 Пн., Пт.-Нд.
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
06:20 14:15 Нікополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:40 16:40 щоденно
12:25 14:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:20 17:10 Пт.
13:30 15:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:50 17:30 щоденно
18:45 20:25 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 17:00 18:35 щоденно
17:20 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 18:15 20:15 Пт., Нд.
09:30 11:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 19:20 20:55 щоденно

Шишацький напрямок (на Яреськи, Баранівку, В.Сорочинці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:30 18:25 Полтава-Кременчук: Сагайдак, Шишаки, Миргород 05:20 11:15 щоденно
07:30 09:05 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 05:50 07:15 щоденно
08:20 10:30 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 05:55 08:05 щоденно
09:50 11:45 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 07:30 09:35 Пн., Пт.-Нд.
06:00 08:00 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 08:35 10:20 щоденно
12:00 13:45 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 09:55 11:40 щоденно
14:50 17:00 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 12:50 14:47 Пн., Пт.-Нд.
10:25 12:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 13:10 14:48 щоденно
17:10 19:20 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 14:45 16:55 щоденно
16:30 18:10 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 14:50 16:15 щоденно
14:50 16:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 18:05 19:50 щоденно

Харківський напрямок (на Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:10 00:25 Колобжег-Сєвєродонецьк/Kołobrzeg-Siewierodonieck 00:40 09:30 Пн., Чт., Нд.
08:00 01:00 Чернівці-Краснодар: Харків 01:10 19:00 Пн., Сб.
22:00 03:00 Київ-Харків
zs7.com.ua
03:00 05:20 щоденно
14:00 03:25 Колобжег-Харків/Kołobrzeg-Charków
kasa.lux-reisen.com
03:30 06:00 через день
16:30 03:40 Одеса-Харків
kharkov-lvov.com.ua
03:50 06:30 Пн., Сб.
23:50 04:00 Київ-Бердянськ (Автолюкс): Харків, Дніпро
autolux.ua
04:10 15:00 щоденно
22:45 04:15 Київ-Харків (Гюнсел)
gunsel.ua
04:30 06:45 щоденно
12:00 04:40 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 04:40 12:30 через день
23:59 04:59 Київ-Харків
zs7.com.ua
04:59 07:19 щоденно
13:50 04:55 Чернівці-Харків 05:00 07:50 щоденно
09:00 11:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
06:00 08:20 щоденно
09:30 05:55 Латина-Запоріжжя/Latina-Zaporižžja 06:00 13:15 Вт.
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
11:00 13:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
07:00 09:20 щоденно
03:00 08:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
08:10 10:30 щоденно
13:00 15:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
09:00 11:20 щоденно
15:00 17:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
10:00 12:20 щоденно
16:00 18:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
11:00 13:20 щоденно
07:20 11:40 Київ-Запоріжжя (Автолюкс): Харків, Дніпро
autolux.ua
11:50 19:30 щоденно
09:20 11:50 Бидгощ-Харків/Bydgoszcz-Charków
bus-k.com, agat.eu
11:50 14:00 через день
07:00 12:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
12:10 14:30 щоденно
11:00 12:45 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charków
vvk-bus.com.ua
12:45 15:00 через день
18:00 20:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
13:00 15:20 щоденно
07:30 13:05 Щецин-Харків/Szczecin-Charków
vastrans.com.ua
13:05 15:30 щоденно
07:40 13:30 Слупськ-Харків/Słupsk-Charków
ternvoyage.com
13:30 15:35 щоденно
08:00 13:30 Київ-Харків (Гюнсел)
gunsel.ua
13:45 16:00 щоденно
09:00 14:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
14:10 16:30 щоденно
06:30 14:15 Пльзень-Запоріжжя/Plzeň-Záporoží
east-express.cz
14:15 22:00 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
19:00 21:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
15:00 17:20 щоденно
10:05 15:25 Київ-Харків
firma-ikarus.com.ua
15:30 18:00 щоденно
09:20 15:40 Кропивницький-Харків: Чутове, Валки 15:50 19:05 через день
20:00 22:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
16:00 18:20 щоденно
13:30 16:00 Вроцлав-Сєвєродонецьк/Wrocław-Siewierodonieck 16:00 01:25 Вт.Ср.Пт.Нд.
22:00 00:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
17:00 19:20 щоденно
23:00 01:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
18:00 20:20 щоденно
06:35 17:10 Одеса-Харків
askuktrans.com.ua
18:00 19:45 щоденно
08:00 17:50 Кошалін-Харків/Koszalin-Charków 18:10 20:40 через день
15:20 18:30 Дніпро-Краснодар: Харків 18:35 17:20 Ср.
13:00 18:45 Зелена Гура-Харків/Zielona Góra-Charków
vvk-bus.com.ua
18:45 21:05 через день
12:00 19:05 Прага-Харків/Praha-Charkov
vastrans.com.ua
19:05 21:00 щоденно
14:00 19:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
19:10 21:30 щоденно
13:30 19:05 Київ-Харків: Чутове, Валки
firma-ikarus.com.ua
19:15 22:00 щоденно
06:00 08:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
20:00 22:20 щоденно
02:30 20:25 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
20:25 04:15 Нд.
15:00 20:40 Київ-Сєвєродонецьк: Харків, Слов’янськ 20:50 05:55 щоденно
07:00 09:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
21:00 23:20 щоденно
16:15 20:50 Київ-Харків (Автолюкс)
autolux.ua
21:00 23:00 щоденно
07:00 21:25 Кишинів-Харків/Chișinău-Harkiv 21:35 23:35 Пн., Пт.
02:30 21:40 Трір-Запоріжжя/Trier-Saporischschja
odri-ua.com
21:40 05:50 Нд.
17:00 22:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
22:10 00:30 щоденно
06:00 23:20 Кельн-Запоріжжя/Köln-Saporischschja
ewe.ua
23:25 06:20 Ср., Нд.
04:20 23:20 Франкфурт-на-Майні-Запоріжжя/Frankfurt am Main-Saporischschja
ewe.ua
23:25 06:20 Нд.
14:00 23:20 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
ewe.ua
23:25 09:00 Ср., Нд.
08:00 10:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
23:59 02:19 щоденно

Красноградський напрямок (на Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 00:50 Київ-Покровськ (Гюнсел): Красноград, Павлоград
gunsel.ua
01:00 06:20 Пн., Сб.-Нд.
13:00 03:00 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 03:10 13:40 щоденно
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 09:20 13:50 щоденно
07:20 09:45 Миргород-Мелітополь: Перещепине, Запоріжжя 10:05 18:50 Чт.-Нд.
05:30 07:50 Полтава-Зачепилівка: Карлівка, Рунівщина 13:20 15:40 Пн., Ср., Пт.
07:50 10:40 Полтава-Кегичівка: Карлівка, Красноград 13:40 16:27 Пн.-Пт.
11:30 15:00 Суми-Запоріжжя: Красноград, Новомосковськ 15:15 20:10 щоденно
14:00 16:25 Гданськ-Маріуполь/Gdańsk-Mariupol
interliner.com.ua
16:35 02:00 Пн.
16:00 21:15 Київ-Маріуполь: Красноград, Дніпро, Покровськ 21:20 09:35 щоденно
16:00 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:30 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Кр.Ріг, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 03:00 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 03:10 13:40 щоденно
23:50 04:00 Київ-Бердянськ (Автолюкс): Харків, Запоріжжя
autolux.ua
04:10 15:00 щоденно
14:45 18:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 06:10 10:15 щоденно
13:15 17:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 07:00 11:25 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград 09:20 13:50 щоденно
18:25 09:35 Колобжег-Запоріжжя/Kołobrzeg-Zaporoże
akvitania-trans.com.ua
09:45 14:25 Вт., Чт., Нд.
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:20 11:40 Київ-Запоріжжя (Автолюкс): Харків, Дніпро
autolux.ua
11:50 19:30 щоденно
06:20 09:40 Полтава-Дніпро: Нехвороща 13:00 16:20 щоденно
08:40 15:45 Свіноуйсьце-Дніпро/Świnoujście-Dniepr 15:45 20:00 через день
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки, Царичанка, Петриківка 16:15 20:20 щоденно
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 Вт., Пт., Нд.
16:00 21:15 Київ-Маріуполь: Красноград, Дніпро, Покровськ 21:20 09:35 щоденно
16:00 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:30 щоденно

Кобеляцький напрямок (на Кобеляки, Придніпрянське, Світлогірське, Кр.Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:25 19:20 Полтава-Кременчук: Кобеляки, Горішні Плавні 04:10 08:00 Пт.-Нд.
07:00 10:10 Полтава-Світлогірське: Кобеляки, Вільховатка 05:15 07:00 щоденно
14:45 19:40 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 07:05 12:15 Пн.Вт.Чт.-Нд.
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
05:45 09:20 Полтава-Придніпрянське: Кобеляки, Орлик 10:40 13:40 Пн.-Вт., Пт.
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
16:30 18:30
Полтава-Світлогірське: Лелюхівка, Кобеляки
Полтава13:15
Лелюхівка13:50
Малий Кобелячок14:05
Автотраса14:25
Кобеляки15:00
Соснівка15:16
Василівка15:20
Сокілка15:23
Вільховатка15:28
Лучки15:58
Світлогірське16:15
13:15 16:15 щоденно
07:15 11:10 Полтава-Кам’янське: Кобеляки 13:50 17:40 щоденно
07:00 13:00 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 15:10 21:10 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки, Царичанка, Петриківка 16:15 20:20 щоденно
14:15 17:35 Полтава-Придніпрянське: Кобеляки, Орлик 17:50 20:30 Пт., Нд.
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 Вт., Пт., Нд.

Кременчуцький напрямок (на Черкаси, Кропивницький, Одесу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:25 19:20 Полтава-Кременчук: Кобеляки, Горішні Плавні 04:10 08:00 Пт.-Нд.
08:30 10:35 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 06:30 08:10 Пн.-Сб.
17:10 22:00 Полтава-Черкаси: Світловодськ, Чигирин 07:40 13:35 щоденно
06:00 08:30 Харків-Одеса: Кропивницький, Миколаїв
askuktrans.com.ua
09:00 20:20 щоденно
12:45 15:00 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 10:25 12:10 Пн.-Сб.
08:20 11:35 Харків-Кропивницький: Олександрія 11:45 18:00 через день
17:00 12:00 Москва-Миколаїв/Москва-Николаев
askuktrans.com.ua
12:30 20:40 Пн.Ср.Чт.Нд.
08:20 12:25 Полтава-Олександрія: Кременчук, Павлиш 13:30 17:35 щоденно
12:00 14:40 Харків-Кишинів: Олександрія, Кропивницький 15:10 05:50 Вт., Сб.
18:00 20:30 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 15:30 17:40 щоденно
15:00 17:40 Харків-Одеса: Градизьк, Черкаси, Умань
elitexpress.com.ua
17:45 05:30 щоденно

Котелевський напрямок (на Котельву, Охтирку, Суми)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 01:40 Херсон-Суми: Охтирка, Тростянець 01:45 06:05 щоденно
15:50 20:15 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 07:50 12:15 щоденно
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:00 09:40 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 11:10 13:53 щоденно
05:00 13:30 Миколаїв-Москва: Опішня, Охтирка, Суми
askuktrans.com.ua
13:40 09:00 Пн.Вт.Пт.Сб.
07:20 11:45 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 15:20 19:45 щоденно
12:45 17:35 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 18:00 21:35 щоденно
15:10 17:50 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 18:30 21:00 Пт., Нд.
13:45 18:45 Запоріжжя-Суми: Охтирка, Тростянець 18:55 22:30 щоденно

Гадяцький напрямок (на Опішню, Зіньків, Гадяч, Лохвицю, Ромни)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 17:40 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 06:35 10:30 щоденно
09:55 12:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 07:05 09:35 щоденно
15:15 20:20 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 07:45 13:35 Пт.-Нд.
16:25 20:20 Полтава-Лохвиця: Зіньків, Гадяч 07:45 12:30 Пн.-Чт.
15:55 19:20 Полтава-Гадяч: Опішня, Великі Сорочинці 08:40 12:10 Пт.-Нд.
11:40 14:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 08:45 11:00 щоденно
07:10 08:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 09:50 12:00 щоденно
06:35 10:00 Дніпро-Ромни: Зіньків, Гадяч 10:15 13:40 Вт., Пт., Нд.
06:00 08:05 Полтава-Дейкалівка: Опішня, Зіньків 10:25 12:45 щоденно
07:30 09:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 11:10 13:20 щоденно
07:00 09:45 Полтава-Романівка: Опішня, Зіньків 11:30 14:00 щоденно
04:45 08:30 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 12:05 16:25 щоденно
08:50 11:45 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 12:50 15:00 щоденно
16:20 18:35 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 13:35 15:45 щоденно
06:30 11:00 Полтава-Лебедин: Опішня, Зіньків, Гадяч 14:00 18:05 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
Полтава-Гадяч 15:05 17:10 Пт., Нд.
05:45 08:45 Полтава-Лохвиця: Заводське 15:10 18:00 Пн.-Сб.
06:45 10:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 15:40 19:50 щоденно
07:20 13:45 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 15:50 21:05 Пт., Нд.
13:30 15:35 Полтава-Дейкалівка: Опішня, Зіньків 16:30 18:45 щоденно
13:30 15:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:00 19:20 щоденно
14:40 16:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:30 19:55 щоденно
14:05 16:40 Полтава-Романівка: Опішня, Зіньків 17:45 20:00 щоденно
12:45 16:25 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 18:00 21:25 Пт.-Сб.
09:00 12:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 19:05 22:40 Чт.-Сб.

Білоруський напрямок (на Брест)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 12:55 Харків-Брест/Харкаў-Брэст
z-time.ua
13:00 07:50 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.

Італійський напрямок (на Салерно, Рим, Неаполь, Флоренцію)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 17:00 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
17:00 13:00 Чт.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Барселону, Валенсію)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 05:40 Запоріжжя-Мадрид/Zaporiyia-Madrid
odri-ua.com
05:45 16:20 Ср.

Молдовський напрямок (на Дубоссари, Вадул-луй-Воде, Кишинів)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:00 14:40 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 15:10 05:50 Вт., Сб.

Німецький напрямок (на Кельн, Франкфурт, Дюссельдорф, Карлсруе)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 00:15 Запоріжжя-Кельн/Saporischschja-Köln
ewe.ua
00:20 14:25 Ср., Сб.
16:00 00:15 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Mainewe.ua 00:20 17:15 Ср.
15:30 00:25 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
00:30 13:30 Вт., Сб.
15:30 00:25 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
00:30 14:00 Вт., Сб.
22:00 05:45 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
05:45 23:30 Ср.
22:00 05:50 Запоріжжя-Трір/Saporischschja-Trier
odri-ua.com
05:50 00:50 Ср.
21:30 23:25 Харків-Кельн/Charkiw-Köln
kan-trans.com
23:30 17:15 Сб.

Польський напрямок (на Варшаву, Гданськ, Люблін, Гдиню, Колобжег)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 01:15 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
01:25 09:00 Вт.-Ср., Сб.
23:50 02:05 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 02:10 17:25 щоденно
20:50 02:20 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław 02:35 11:10 Вт., Чт., Сб.
21:00 02:15 Запоріжжя-Колобжег/Zaporoże-Kołobrzeg
akvitania-trans.com.ua
02:35 13:30 Ср., Пт., Нд.
04:30 06:50 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
agat.eu
07:00 14:10 через день
04:30 06:50 Харків-Свебодзін/Charków-Świebodzin 07:00 13:00 через день
23:00 08:20 Сєвєродонецьк-Вроцлав/Siewierodonieck-Wrocław
autotrans.lg.ua
08:30 11:40 Вт.Чт.Сб.Нд.
23:00 08:20 Сєвєродонецьк-Щецин/Siewierodonieck-Szczecin
autotrans.lg.ua
08:30 12:15 Вт., Чт., Сб.
06:30 09:00 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
ternvoyage.com
09:00 18:00 щоденно
07:00 09:10 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
09:15 20:20 через день
07:00 09:10 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
09:15 15:20 через день
07:30 09:10 Харків-Познань/Charków-Poznań 09:15 17:50 щоденно
07:30 09:40 Харків-Прага/Charków-Praga
vastrans.com.ua
09:45 15:30 через день
07:30 09:40 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
vastrans.com.ua
09:45 14:00 через день
05:40 09:50 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście 09:59 17:00 через день
06:40 16:30 Полтава-Слупськ/Poltawa-Słupsk 10:00 15:50 щоденно
10:35 15:35 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin 10:10 14:50 через день
09:40 12:05 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk
ternvoyage.com
12:15 21:50 через день
09:10 12:20 Харків-Зелена Гура/Charków-Zielona Góra 12:30 15:15 через день
11:15 12:25 Харків-Вроцлав/Charków-Wrocław
vvk-bus.com.ua
12:30 14:00 через день
12:00 14:20 Харків-Бидгощ/Charków-Bydgoszcz
bus-k.com, agat.eu
14:30 16:50 через день
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 17:00 09:40 через день
06:30 17:20 Маріуполь-Гданськ/Mariupol-Gdańsk
interliner.com.ua
17:30 23:30 Пт.

Російський напрямок (на Москву, Краснодар, Кисловодськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 01:00 Чернівці-Краснодар/Черновцы-Краснодар 01:10 19:00 Пн., Сб.
05:00 13:30 Миколаїв-Москва/Николаев-Москва
askuktrans.com.ua
13:40 09:00 Пн.Вт.Пт.Сб.
11:25 16:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 16:40 09:00 Вт., Чт., Нд.
12:00 17:20 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua
17:30 22:30 Пт.
15:20 18:30 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 18:35 17:20 Ср.

Чеський напрямок (на Прагу, Брно, Оломоуц, Остраву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 00:15 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
ewe.ua
00:20 07:00 Ср., Сб.
15:00 01:15 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
01:25 09:00 Вт.-Ср., Сб.
23:50 02:05 Харків-Чеське Будейовице/Charkiv-České Budějovice 02:10 14:00 щоденно
07:30 09:40 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
09:45 15:30 через день

Приміське сполучення (на Горбанівку, Івашки, Лаврики, Супрунівку, Шостаки)

ПОЛТАВА-АБАЗІВКА
07:15, 08:45, 10:35, 13:35, 15:00, 16:35, 18:05, 19:30

ПОЛТАВА-БУГАЇВКА
05:30, 11:55, 18:55

ПОЛТАВА-ВАКУЛЕНЦІ
06:50, 08:50, 10:50, 13:00, 16:00, 18:00, 20:00

ПОЛТАВА-ГОЖУЛИ
08:00, 09:50, 12:00, 15:20, 17:05, 18:40

ПОЛТАВА-ГОРБАНІВКА
07:25, 07:58, 08:45, 09:25, 10:05, 10:55, 12:45, 13:10, 14:15, 14:45, 15:45, 16:10, 17:25, 18:40, 20:25

ПОЛТАВА-ІВАШКИ
05:20, 06:35, 07:50, 09:20, 10:50, 12:25, 13:45, 15:35, 16:55, 18:25, 19:50

ПОЛТАВА-КАЛАШНИКИ
05:15, 07:35, 12:45, 17:35

ПОЛТАВА-ЛАВРИКИ
07:30, 09:30, 11:20, 13:00, 14:10, 15:40, 17:05, 18:40, 20:10

ПОЛТАВА-МИЛЬЦІ
08:35, 10:35, 12:35, 15:05, 17:05, 19:05

ПОЛТАВА-ПАЛЬЧИКІВКА
05:20, 07:05, 08:05, 09:55, 10:00, 13:00, 14:30, 15:05, 16:50, 17:30

ПОЛТАВА-СУПРУНІВКА
05:50, 06:25, 06:55, 07:55, 08:15, 09:15, 09:35, 10:55, 11:40, 13:05, 14:05, 14:25, 15:25, 16:05, 16:45, 17:25, 18:15, 19:25, 20:35, 21:45

ПОЛТАВА-ШОСТАКИ
06:10, 07:20, 08:40, 10:25, 11:55, 13:25, 14:55, 16:25, 17:45, 19:45, 20:55


2015-2020