Розклад руху автобусів по автовокзалу ПОЛТАВА АС-1

Полтава АС-1 (центральний автовокзал, автовокзал на Алмазному, міжміський автовокзал, автостанція Полтава-1) - найбільший автовокзал Полтавщини. Знаходиться на вулиці Великотирнівська, 7 (мікрорайон Алмазний, зупинка громадського транспорту «Автовокзал»). Розташування автостанції досить зручне для жителів та гостей міста, оскільки дістатися звідси можна майже у будь-який куточок міста. Основний громадський транспорт міста - тролейбуси, автобуси та «маршрутки». Скориставшись тролейбусом 8 можна дістатися до АС-2, АС-3 та Київського вокзалу, тролейбус 6 довезе пасажирів до АС-4 та Південного вокзалу, тролейбусом 7 можна дістатися АС-3 та Київського вокзалу.

Із автовокзалу Полтави щоденно відправляються автобуси до містечок та сіл області, у різні куточки України та за кордон. Скориставшись автобусами, які відправляються із Полтави, можна дістатися майже всих районних центрів області: Великої Багачки (переважно автобуси Полтава-Миргород), Гадяча (Полтава-Гадяч, Полтава-Лохвиця та ін.), Глобиного (переважно рейси Полтава-Кременчук ч/з Глобине), Гребінки (маршрутка Полтава-Гребінка), Диканьки (автобуси Полтава-Шишаки), Зінькова (всі рейси, які слідують на/через Гадяч), Карлівки (Полтава-Дніпро), Кобеляк (Полтава-Дніпро), Котельви (Полтава-Суми), Кременчука (переважно маршрутки Полтава-Кременчук), Лохвиці (Полтава-Лохвиця), Миргорода (Полтава-Миргород), Нових Санжар (Полтава-Дніпро), Оржиці (Полтава-Оржиця), Пирятина (здебільшого автобуси, які слідують на/через Київ), Решетилівки (переважно автобуси приміського сполучення), Семенівки (Полтава-Семенівка), Хоролу (найбільша кількість пропозицій на даний напрямок: рейси на Київ, Оржицю, Лубни і т.д.), Чорнух (Полтава-Чорнухи і Полтава-Лохвиця), Чутового (автобуси, які слідують на Харків), Шишак (переважно Полтава-Шишаки). Крім того, багато рейсів, які з’єднують Полтаву зі столицею, більшістю обласних центрів та великими містами країни: Києвом (відправлення майже щогодини), Донецьком (Шериф-Тур), Дніпром, Запоріжжям, Львовом, Рівним, Сумами, Харковом, Черкасами, Вінницею, Кропивницьким, Черніговом, Житомиром, Хмельницьким, Чернівцями, Херсоном, Кривим Рогом, Маріуполем, Кам’янським, Мелітополем, Нікополем, Бердянськом, Павлоградом, Кам’янець-Подільським. На сьогоднішній день Полтава має гарне автобусне сполучення із Білоруссю (автобуси Маріуполь-Мінськ, Харків-Мінськ), Литвою (автобус Дніпропетровськ-Рига), Молдовою (автобус Харків-Кишинів), Німеччиною (автобуси Запоріжжя-Кобленц, Дніпро-Кобленц, Запоріжжя-Дюссельдорф, Запоріжжя-Гайльбронн), Польщею (автобуси Харків-Варшава, Харків-Бидгощ, Харків-Щецин, Полтава-Щецин, Харків-Вроцлав), Російською Федерацією (автобуси Полтава-Москва, Кропивницький-Москва, Київ-Волгоград, Дніпро-Краснодар) та Чехією (автобуси Харків-Прага та Запоріжжя-Прага).





Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах). Інформацію стосовно міжнародних маршрутів УТОЧНЮЙТЕ у перевізників (деякі рейси не відносяться до автовокзалу, н-д, Дніпро-Рига) та довідковій автовокзалу.

м. Полтава
вул. Великотирнівська, 7



тел. (0532)68-00-00, 68-10-71, (063)228-0000, (095)228-0000, (096)228-0000
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Київ, Хмельницький, Чернівці, за кордон)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відпр. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 01:05 Донецьк-Київ (Шериф-Тур): а/п Бориспіль 01:10 07:00 щоденно
17:00 01:45 Бердянськ-Київ: Лубни, а/п Бориспіль 02:00 07:45 щоденно
00:15 02:25 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль 02:35 08:00 щоденно
21:10 02:30 Запоріжжя-Київ 02:35 08:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 05:00 09:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:00 11:30 щоденно
06:15 08:15 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль 08:20 14:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:00 13:30 щоденно
07:20 09:30 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль 09:45 14:50 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:00 14:30 щоденно
09:40 сб., пн. 15:30 Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:30 16:00 пт., нд.
08:30 11:05 Харків-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 11:15 17:35 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 12:00 16:30 щоденно
10:30 13:00 Харків-Київ: Лубни, Пирятин, а/п Бориспіль 13:05 18:55 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 14:00 18:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:30 щоденно
13:10 15:30 Харків-Хмельницький: Київ, Житомир 15:40 04:15 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 21:30 щоденно
14:40 17:05 Харків-Чернівці: Київ, Хмельницький 17:10 08:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 18:00 22:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:00 23:30 щоденно
17:00 18:55 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль 19:05 23:45 щоденно
21:30 23:40 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль 23:55 05:25 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (Чехія, Німеччина, Польща, Білорусь, Латвія)

16:00 00:25 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf 00:30 13:30 вт., сб.
16:00 00:25 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn 00:30 15:00 вт., сб.
22:30 01:00 Харків-Ґдиня/Charkow-Gdynia 01:15 07:00 щоденно
23:00 01:30 Харків-Прага/Charkiv-Praha 01:30 08:40 чт.
17:00 01:30 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha 01:30 08:40 нд.
15:10 01:35 Маріуполь-Мінськ/Марыупаль-Мінск 01:45 18:15 пн., сб.
14:10 01:35 Волноваха-Мінськ/Валнаваха-Мінск 01:45 18:15 пт.
01:05 03:00 Харків-Крефельд/Charkiw-Krefeld 03:00 18:40 нд.
20:30 04:15 Запоріжжя-Фрайбург/Saporischschja-Freiburg 04:30 21:30 ср.
22:30 06:30 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz 06:30 21:15 ср.
00:05 06:30 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz 06:30 23:30 пт.
22:30 06:30 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz 06:30 20:45 сб.
06:35 08:40 Харків-Щецин/Charkow-Szczecin 08:45 11:05 через день
07:00 09:30 Харків-Вроцлав/Charkow-Wrocław 09:35 14:35 вт., пт.
10:35 15:35 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin 10:00 15:00 щоденно
09:30 11:50 Харків-Бидгощ/Charkow-Bydgoszcz 12:00 15:50 сб., нд.
10:00 12:10 Харків-Мінськ/Харкаў-Мінск 12:15 07:00 чт., нд.
08:30 14:05 Дніпро-Рига/Dņipro-Rīga 14:10 16:00 пн.
12:00 14:10 Харків-Варшава/Charkow-Warszawa 14:30 10:25 щоденно
19:00 16:55 Волгоград-Київ/Волгоград-Киев 17:00 22:00 пн., пт.

Решетилівський напрямок (на Решетилівку, Хорол, Лубни, Пирятин)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:45 12:40 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 06:25 09:20 щоденно
12:25 15:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 06:45 10:20 щоденно
12:05 15:00 Полтава-Семенівка: Бригадирівка 06:45 09:30 пн., пт.-нд.
11:20 13:50 Полтава-Кременчук: Комсомольськ 07:15 10:05 щоденно
13:15 17:40 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 07:40 11:55 пн.-ср., пт.-нд.
14:10 18:40 Полтава-Чорнухи: Хорол, Лубни 07:55 12:20 щоденно
13:00 20:50 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 08:05 15:45 щоденно
15:00 19:30 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 08:50 13:00 щоденно
13:45 17:15 Полтава-Горошине: Хорол, Семенівка, Оболонь 09:00 11:50 пн., чт.-нд.
14:40 17:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 09:30 12:30 щоденно
13:15 17:45 Полтава-Кременчук: Решетилівка, Дружба 09:40 12:00 щоденно
15:05 19:20 Полтава-Гребінка: Хорол, Оржиця 10:05 14:30 щоденно
06:25 08:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 10:33 12:35 пн.-вт.
15:30 18:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 10:55 14:20 щоденно
13:05 21:45 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 12:25 20:25 щоденно
05:10 08:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 12:50 16:15 пн.-пт.
04:50 07:45 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 13:00 15:45 пн.-пт.
05:30 08:30 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 13:15 15:55 щоденно
16:00 18:30 Полтава-Малинівка/Полтава-Чапаєвка 13:15 15:45 пт., нд.
05:30 07:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 13:20 15:40 вт.-сб.
06:10 08:45 Полтава-Новооріхівка: Хорол, Березівка 13:45 16:10 щоденно
12:00 13:20 Кобеляки-Короп: Лубни, Прилуки, Ніжин 13:50 22:05 пн., пт.
06:50 09:20 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 13:50 16:15 щоденно
06:35 10:00 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 14:15 18:00 щоденно
05:30 10:45 Полтава-Лохвиця: Хорол, Лубни, Чорнухи 14:30 19:15 щоденно
08:55 12:00 Полтава-Оболонь: Хорол, Семенівка 14:40 17:40 пн.-пт., нд.
18:05 20:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 14:58 17:45 щоденно
08:05 13:10 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 20:00 щоденно
05:05 08:00 Полтава-Глобине: Рокита, Великі Кринки 15:10 17:55 щоденно
07:20 11:10 Полтава-Пирятин: Хорол, Лубни 15:20 19:00 пн.-пт., нд.
09:20 12:40 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 16:15 19:25 щоденно
12:20 14:45 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 16:20 18:35 пн.-пт., нд.
12:00 нд. 16:00 Полтава-Наріжжя: Хорол, Семенівка 17:20 21:05 пт.
13:20 пт. 16:00 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 17:20 19:40 нд.
07:25 09:40 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 17:35 19:50 щоденно
05:00 07:35 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 18:30 20:40 пн.-пт.

ПРИМІСЬКЕ СПОЛУЧЕННЯ

ПОЛТАВА-БЕРЕЗНЯКИ

05:45 08:05 Полтава-Березняки: Решетилівка 11:10 13:25 пн.вт.чт.пт.нд.
13:40 15:40 Полтава-Березняки: Решетилівка 16:15 18:10 пт.

ПОЛТАВА-ДРУЖБА ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

06:05 07:40 Полтава-Глибока Долина: Решетилівка 08:30 10:10 пн.-сб.
07:20 09:25 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 10:45 12:35 щоденно
10:30 12:10 Полтава-Висока Вакулівка: Дружба, Говтва 14:10 15:30 пн.-сб.
13:45 15:35 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 17:20 19:15 пн.-сб.
12:00 14:55 Полтава-Шамраївка: Решетилівка 17:30 19:20 пт.

ПОЛТАВА-ЛИМАН ПЕРШИЙ

08:40 09:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 07:00 08:35 щоденно
13:40 14:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 12:10 13:25 щоденно

ПОЛТАВА-МУШТИ

07:00 08:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 13:40 14:55 пн.-ср., пт.
15:00 16:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 17:10 18:20 пт.

ПОЛТАВА-ОСТАП’Є

10:15 12:30
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава08:00
Решетилівка08:40
Глибока Балка08:51
Лобачі08:55
Поділ09:05
Коноплянка09:08
Остап'є09:45
08:00 09:45 сб.
15:00 16:10
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава13:05
Решетилівка13:50
Глибока Балка14:00
Лобачі14:05
Поділ14:15
Коноплянка14:20
Остап'є14:35
13:05 14:35 нд.
17:30 18:50
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава15:45
Решетилівка16:25
Глибока Балка16:36
Лобачі16:40
Поділ16:50
Коноплянка16:53
Остап'є17:25
15:45 17:25 пт.

ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ ПОЛТАВА-НАДЕЖДА

07:00 08:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 05:10 06:50 пн.-пт.
09:15 10:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 06:45 08:05 пн.-чт.
09:05 10:40 Полтава-Надежда: Решетилівка, Піщане 06:45 08:15 пт.-нд.
17:00 18:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 15:10 16:50 пн.-пт., нд.
18:15 19:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 16:25 17:45 пн.-чт.
18:05 19:30 Полтава-Надежда: Решетилівка, Піщане 16:25 17:55 пт.-нд.

ПОЛТАВА-ПУСТОВАРИ ПОЛТАВА-ДЕМИДІВКА

07:15 08:20 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 06:15 07:10 щоденно
13:15 14:10 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 12:10 13:05 вт.-нд.
18:00 18:55 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 17:10 17:55 щоденно

ПОЛТАВА-РАДИВОНІВКА

14:40 16:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 12:55 14:25 нд.
16:40 18:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 15:05 16:30 пт.

ПОЛТАВА-РЕШЕТИЛІВКА

10:10 10:50 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 09:10 09:50 щоденно
12:40 13:20 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 11:35 12:15 щоденно
16:25 17:05 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 14:35 15:15 щоденно
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 15:30 16:20 пн.-чт., сб.
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 16:40 17:25 пт., нд.
Полтава-Решетилівка: Супрунівка 17:10 18:15 нд.
19:20 20:00 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 18:10 18:50 щоденно
17:20 18:10 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 19:20 20:05 щоденно

ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

08:00 09:20 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 06:30 07:50 щоденно
14:00 15:10 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 12:30 13:40 щоденно
17:30 18:40 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 16:10 17:20 щоденно

ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

07:05 09:25 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 12:40 14:25 пн.-вт., чт.-нд.
15:00 17:20 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 17:45 19:30 пт.

Миргородський напрямок (на Велику Багачку, Миргород, Лохвицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:25 10:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 06:10 08:05 щоденно
14:50 18:40 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 07:00 11:00 щоденно
11:05 12:50 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 07:25 09:15 щоденно
13:30 17:50 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 07:50 12:00 ср.-нд.
12:25 16:25 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 08:30 12:10 щоденно
05:50 07:20 Полтава-Велика Багачка: Поділ, Байрак 08:50 10:20 пн.
11:40 13:35 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 09:20 11:15 щоденно
13:15 18:15 Полтава-Кременчук: В.Багачка, Миргород 10:00 14:15 щоденно
06:20 08:00 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 11:00 12:40 щоденно
17:10 19:45 Полтава-Ромодан: В.Багачка, Миргород 12:00 14:50 щоденно
14:45 16:15 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 12:40 14:25 щоденно
15:55 17:40 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 13:20 15:10 щоденно
17:30 19:25 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 14:00 15:55 щоденно
05:50 14:10 Мелітополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:20 16:20 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
06:20 14:15 Нікополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:40 16:40 щоденно
12:25 14:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:20 17:10 пт., нд.
13:30 15:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:50 17:30 щоденно
18:45 20:25 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 17:00 18:35 щоденно
17:20 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 18:15 20:15 пт., нд.
09:30 11:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 19:20 20:55 щоденно

Шишацький напрямок (на Шишаки, Яреськи, Баранівку)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:30 19:20 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 05:20 07:05 щоденно
07:30 09:05 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 05:50 07:15 щоденно
08:20 10:30 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 05:55 08:05 щоденно
08:50 10:25 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 06:50 08:35 щоденно
09:50 11:45 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 07:30 09:35 пн., пт.-нд.
06:00 08:00 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 08:35 10:20 щоденно
12:00 13:45 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 09:55 11:40 щоденно
14:00 15:40 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 12:25 14:00 щоденно
14:50 17:00 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 12:50 14:47 щоденно
10:25 12:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 13:10 14:48 щоденно
17:10 19:20 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 14:45 16:55 щоденно
16:30 18:10 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 14:50 16:15 щоденно
18:10 19:50 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 16:30 17:55 щоденно
14:50 16:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 18:05 19:50 щоденно

Харківський напрямок (на Харків, Краснодар, Москву, Волгоград)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:20 02:13 Чернігів-Харків: Чутове, Валки 02:33 05:48 щоденно
14:15 02:45 Хмельницький-Харків 03:00 05:20 щоденно
22:45 03:45 Київ-Харків (Гюнсел): Чутове 03:55 06:10 щоденно
13:50 04:55 Чернівці-Харків 05:00 07:50 щоденно
23:50 05:00 Київ-Харків (Автолюкс) 05:10 07:20 щоденно
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
06:25 18:10 Полтава-Курахове: Харків, Покровськ 11:20 21:45 через день
08:00 13:05 Київ-Харків (Гюнсел): Чутове 13:20 15:30 щоденно
07:50 10:55 Полтава-Харків: Чутове, Валки 14:25 17:45 щоденно
10:05 15:25 Київ-Харків 15:30 18:00 щоденно
09:20 15:40 Кропивницький-Харків: Чутове, Валки 15:50 19:05 пн.ср.пт.сб.
11:00 16:10 Київ-Харків (Автолюкс) 16:25 18:35 щоденно
13:30 19:05 Київ-Харків: Чутове, Валки 19:15 22:00 щоденно
14:25 19:30 Київ-Харків (Гюнсел) 19:35 21:35 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (Російська Федерація: Волгоград, Краснодар, Москва)

20:00 12:20 Полтава-Москва: Харків, Курск 14:40 07:30 щоденно
15:20 18:30 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 18:35 18:20 пн., ср., пт.
14:30 19:40 Київ-Волгоград/Киев-Волгоград 19:45 16:25 вт., пт.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Харків, Дніпро, Запоріжжя)

13:00 03:20 Мінськ-Харків / Мінск-Харкаў 03:25 06:15 ср., сб.
22:50 05:10 Ґдиня-Харків / Gdynia-Charkow 05:30 08:10 щоденно
08:15 12:35 Щецин-Харків / Szczecin-Charkow 12:40 14:45 через день
16:00 13:00 Варшава-Харків / Warszawa-Charkow 13:00 15:10 щоденно
16:00 14:35 Рига-Дніпро/Rīga-Dņipro 14:40 20:10 нд.
07:30 16:25 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow 16:35 19:00 пн.ср.пт.нд.
08:30 16:45 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží 16:45 01:10 чт.
08:30 17:00 Прага-Харків/Praha-Charkiv 17:00 19:30 ср.
11:30 17:50 Бидгощ-Харків/Bydgoszcz-Charkow 17:50 20:10 пт.-сб.
05:30 19:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja 19:00 01:30 ср., нд.
04:30 19:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja 19:00 01:30 ср., нд.
03:30 19:00 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja 19:00 02:30 ср., нд.
01:00 21:00 Фрайбург-Запоріжжя/Freiburg-Saporischschja 21:00 04:00 нд.
07:00 21:30 Кишинів-Харків/Chișinău-Harkiv 21:35 23:55 пн., пт.
06:30 22:00 Крефельд-Харків/Krefeld-Charkiw 22:00 23:50 пн.
16:00 22:10 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow 22:10 00:35 пн., пт.
03:30 23:00 Кобленц-Дніпро/Koblenz-Dnipro 23:00 05:00 нд.

Красноградський напрямок (на Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 03:35 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 03:40 15:20 пн.-ср., нд.
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 07:30 11:05 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 09:20 13:50 щоденно
07:20 09:45 Миргород-Мелітополь: Новомосковськ, Запоріжжя 10:05 18:50 щоденно
05:30 07:50 Полтава-Зачепилівка: Карлівка, Рунівщина 13:20 15:40 щоденно
07:50 10:40 Полтава-Кегичівка: Карлівка, Красноград 13:40 16:27 пн.-пт.
11:30 15:00 Суми-Запоріжжя-Бердянськ 15:15 23:15 щоденно
16:20 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:10 щоденно
18:35 23:15 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Павлоград 23:35 08:30 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Кр.Ріг, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:25 02:40 Київ-Запоріжжя: Дніпро 02:50 07:00 щоденно
13:00 03:35 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 03:40 13:40 ср., чт.
13:00 03:35 Мінськ-Волноваха/Мінск-Валнаваха 03:40 14:50 нд.
14:45 18:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 06:10 10:15 щоденно
13:15 17:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 07:00 11:25 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград 07:30 11:05 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград 09:20 13:50 щоденно
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Кобеляки, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 12:15 15:55 щоденно
06:20 09:40 Полтава-Дніпро: Нехвороща 13:00 16:20 щоденно
07:10 11:17 Полтава-Дніпро: Нехвороща 14:00 17:45 щоденно
08:50 14:25 Суми-Кривий Ріг: Кобеляки, Дніпро 14:50 21:05 щоденно
15:25 15:10 Краснодар-Дніпро/Краснодар-Днипро 15:15 18:25 пн., чт., сб.
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки 16:15 20:20 щоденно
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
16:20 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:10 щоденно

Кобеляцький напрямок (на Кобеляки, Радянське, Світлогірське, Кр.Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:00 10:10
Полтава-Світлогірське: Кобеляки, Вільховатка
Полтава05:15
Лелюхівка05:38
Малий Кобелячок05:43
Автотраса05:54
Кобеляки06:00
Соснівка06:16
Василівка06:20
Сокілка06:23
Вільховатка06:33
Світлогірське07:00
05:15 07:00 щоденно
14:45 19:40 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 07:05 12:15 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Нові Санжари 08:00 12:25 щоденно
05:45 09:20 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 10:40 13:40 щоденно
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Кобеляки, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Нові Санжари 12:15 15:55 щоденно
16:30 18:30
Полтава-Світлогірське: Лелюхівка, Кобеляки
Полтава13:15
Лелюхівка13:50
Малий Кобелячок14:05
Автотраса14:25
Кобеляки15:00
Соснівка15:16
Василівка15:20
Сокілка15:23
Вільховатка15:28
Лучки15:58
Світлогірське16:15
13:15 16:15 щоденно
07:15 11:10 Полтава-Кам’янське: Кобеляки 13:50 17:40 щоденно
08:50 14:25 Суми-Кривий Ріг: Кобеляки, Дніпро 14:50 21:05 щоденно
07:00 13:00 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 15:10 21:10 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки 16:15 20:20 щоденно
14:15 17:35 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 17:50 20:30 пт., нд.
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
12:40 20:35 Короп-Кобеляки 20:45 22:00 чт., нд.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Черкаси, Кропивницький, Кишинів)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:50 20:45 Полтава-Черкаси: Кременчук, Градизьк 06:00 11:25 щоденно
14:15 16:15 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 06:30 08:35 пн.-сб.
14:00 07:00 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий 07:15 12:15 пн.ср.чт.нд.
11:30 13:55 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 07:35 10:10 щоденно
05:30 08:05 Гадяч-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 08:10 10:10 щоденно
17:10 22:00 Полтава-Черкаси: Світловодськ, Чигирин 08:30 14:15 щоденно
07:10 08:40 Котельва-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 09:10 11:00 пт.
12:45 15:00 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 10:25 12:30 пн.-чт., сб.
08:00 10:15 Зіньків-Кременчук: Лелюхівка 10:25 12:55 пт., нд.
08:20 10:15 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 11:20 13:15 пн.-сб.
08:20 11:35 Харків-Кропивницький: Олександрія 11:45 18:00 вт.чт.пт.нд.
15:45 19:05 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 12:25 14:25 щоденно
08:20 12:25 Полтава-Олександрія: Кременчук, Павлиш 13:30 17:35 щоденно
12:00 15:00 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 15:10 05:45 вт., сб.
18:00 20:30 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 15:30 17:40 щоденно

Котелевський напрямок (на Котельву, Охтирку, Суми, Москву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 01:40 Херсон-Суми: Охтирка, Тростянець 01:45 06:05 щоденно
15:50 20:15 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 07:50 12:15 щоденно
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:00 09:40 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 11:10 13:53 щоденно
06:30 11:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 12:00 07:00 вт.ср.пт.сб.
13:25 15:10 Кременчук-Котельва: Милорадове 15:15 16:30 пт.
07:20 11:45 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 15:20 19:45 щоденно
08:55 16:15 Кривий Ріг-Суми: Зіньків, Охтирка 16:25 21:00 щоденно
12:45 17:35 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 18:00 21:35 щоденно
15:10 17:50 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 18:30 21:00 пт., нд.
13:45 18:45 Запоріжжя-Суми: Охтирка, Тростянець 18:55 22:30 щоденно

Гадяцький напрямок (на Опішню, Зіньків, Гадяч, Лохвицю, Ромни)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:35 11:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 05:30 07:50 щоденно
11:20 13:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 06:10 08:20 щоденно
14:10 17:40 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 06:35 10:30 щоденно
09:55 12:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 07:05 09:35 щоденно
15:15 21:05 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 07:45 13:30 щоденно
15:55 19:20 Полтава-Гадяч: Опішня, Великі Сорочинці 08:40 12:10 пт.-нд.
11:40 14:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 08:45 11:00 щоденно
07:55 сб. 16:45 Полтава-Глухів: Зіньків, Гадяч, Путивль 09:00 17:50 нд.
07:10 08:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 09:50 12:00 щоденно
06:35 10:00 Дніпро-Ромни: Зіньків, Гадяч 10:15 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:30 09:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 11:10 13:20 щоденно
05:20 08:35 Полтава-Лохвиця: Заводське 11:35 14:45 щоденно
06:30 11:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 12:00 07:00 вт., пт., нд.
04:45 08:30 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 12:05 16:25 щоденно
08:50 11:45 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 12:50 15:00 щоденно
15:50 18:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 13:10 15:15 щоденно
16:20 18:35 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 13:35 15:45 щоденно
06:30 11:35 Полтава-Лебедин: Опішня, Зіньків, Гадяч 14:00 18:05 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
18:30 20:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 14:50 17:00 щоденно
17:20 19:25 Полтава-Гадяч 15:05 17:10 пт., нд.
05:45 08:45 Полтава-Лохвиця: Заводське 15:10 18:00 пн.-пт.
10:40 14:50 Дніпро-Лебедин: Гадяч, Л.Долина 15:10 20:10 щоденно
06:45 10:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 15:40 19:50 щоденно
07:20 13:45 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 15:50 21:05 щоденно
12:25 14:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 16:15 18:10 щоденно
08:55 16:15 Кривий Ріг-Суми: Зіньків, Охтирка 16:25 21:00 щоденно
13:30 15:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:00 19:20 щоденно
14:30 17:00 Кременчук-Зіньків: Опішня 17:25 19:45 пт., нд.
14:40 16:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:30 19:55 щоденно
12:45 16:25 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 18:00 21:25 щоденно
16:00 18:20 Кременчук-Гадяч: Опішня, Зіньків 18:30 20:50 щоденно
09:00 12:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 19:05 22:40 щоденно
18:25 20:20 Полтава-Зіньків: Великі Будища, Опішня 20:35 22:00 пн., пт.-нд.
17:50 21:05 Харків-Чернігів: Гадяч, Ромни, Прилуки 21:25 07:18 щоденно


2015-2017