Розклад руху автобусів по автовокзалу ПОЛТАВА АС-1

Полтава АС-1 (центральний автовокзал, автовокзал на Алмазному, міжміський автовокзал, автостанція Полтава-1) - найбільший автовокзал Полтавщини. Знаходиться на вулиці Великотирнівська, 7 (мікрорайон Алмазний, зупинка громадського транспорту «Автовокзал»). Розташування автостанції досить зручне для жителів та гостей міста, оскільки дістатися звідси можна майже у будь-який куточок міста. Основний громадський транспорт міста - тролейбуси, автобуси та «маршрутки». Скориставшись тролейбусом 8 можна дістатися до АС-2, АС-3 та Київського вокзалу, тролейбус 6 довезе пасажирів до АС-4 та Південного вокзалу, тролейбусом 7 можна дістатися АС-3 та Київського вокзалу.

сорочинський ярмарок

Із автовокзалу Полтави щоденно відправляються автобуси до містечок та сіл області, у різні куточки України та за кордон. Скориставшись автобусами, які відправляються із Полтави, можна дістатися майже всих районних центрів області: Великої Багачки (переважно автобуси Полтава-Миргород), Гадяча (Полтава-Гадяч, Полтава-Лохвиця та ін.), Глобиного (переважно рейси Полтава-Кременчук ч/з Глобине), Диканьки (автобуси Полтава-Шишаки), Зінькова (всі рейси, які слідують на/через Гадяч), Карлівки (Полтава-Дніпро), Кобеляк (Полтава-Дніпро), Котельви (Полтава-Суми), Кременчука (переважно маршрутки Полтава-Кременчук), Лохвиці (Полтава-Лохвиця), Миргорода (Полтава-Миргород), Нових Санжар (Полтава-Дніпро), Оржиці (Полтава-Оржиця), Пирятина (здебільшого автобуси, які слідують на/через Київ), Решетилівки (переважно автобуси приміського сполучення), Семенівки (Полтава-Семенівка), Хоролу (найбільша кількість пропозицій на даний напрямок: рейси на Київ, Оржицю, Лубни і т.д.), Чорнух (Полтава-Чорнухи і Полтава-Лохвиця), Чутового (автобуси, які слідують на Харків), Шишак (переважно Полтава-Шишаки). Крім того, багато рейсів, які з’єднують Полтаву зі столицею, більшістю обласних центрів та великими містами країни: Києвом (відправлення майже щогодини), Донецьком (Шериф-Тур), Дніпром, Запоріжжям, Львовом, Рівним, Сумами, Харковом, Черкасами, Кропивницьким, Черніговом, Житомиром, Хмельницьким, Чернівцями, Херсоном, Кривим Рогом, Маріуполем, Кам’янським, Мелітополем, Нікополем, Бердянськом, Павлоградом, Кам’янець-Подільським. На сьогоднішній день Полтава має гарне автобусне сполучення із Білоруссю (автобуси Маріуполь-Мінськ, Харків-Мінськ), Молдовою (автобус Харків-Кишинів), Німеччиною (автобуси Запоріжжя-Кобленц, Дніпро-Кобленц, Запоріжжя-Дюссельдорф, Запоріжжя-Гайльбронн та ін.), Польщею (автобуси Харків-Варшава, Харків-Познань, Харків-Щецин, Полтава-Щецин, Харків-Вроцлав та ін.), Російською Федерацією (автобуси Полтава-Москва, Кропивницький-Москва, Київ-Волгоград, Дніпро-Краснодар та ін.) та Чехією (автобуси Запоріжжя-Прага).





Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах). Інформацію стосовно міжнародних маршрутів УТОЧНЮЙТЕ у перевізників (деякі рейси не відносяться до автовокзалу, н-д, Київ-Баку) та довідковій автовокзалу.

м. Полтава
вул. Великотирнівська, 7



тел. (0532)68-00-00, (063)228-0000, (095)228-0000, (096)228-0000
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Київ, Хмельницький, Чернівці, Львів)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відпр. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 00:15 Дніпро-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
00:20 07:00 ср., сб.
15:30 01:05 Донецьк-Київ (Шериф-Тур): а/п Бориспіль
sherif.com.ua
01:10 07:00 щоденно
22:30 01:00 Харків-Ґдиня: Київ, Рівне, Луцьк
vvk-bus.com.ua
01:15 07:00 щоденно
23:30 01:40 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
01:45 06:45 щоденно
15:10 01:35 Маріуполь-Мінськ: Київ, Чернігів
vt.by
01:45 18:15 пн.
14:10 01:35 Волноваха-Мінськ: Київ, Чернігів
vt.by
01:45 18:15 пт.
17:00 01:45 Бердянськ-Київ: Лубни, а/п Бориспіль 02:00 07:45 щоденно
21:10 02:30 Запоріжжя-Київ 02:35 08:00 щоденно
21:10 02:30 Запоріжжя-Познань: Київ, Луцьк, Ковель
agat.eu
02:35 07:00 ср.чт.сб.нд.
00:15 02:25 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
02:35 08:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 05:00 09:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 06:00 10:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:00 11:30 щоденно
04:30 06:50 Харків-Кошалін: Київ, Рівне, Луцьк
agat.eu
07:00 14:10 через день
06:15 08:15 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
08:20 14:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 08:00 12:30 щоденно
06:30 08:40 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
08:45 13:30 щоденно
06:35 08:40 Харків-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк
novikoff.com.ua
08:45 11:05 через день
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:00 13:30 щоденно
07:00 09:30 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Луцьк
agat.eu
09:35 14:35 вт., пт.
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:00 14:30 щоденно
10:35 15:35 Полтава-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк
shabliy.com.ua, leonpoltrans.com
10:00 15:00 щоденно
09:40 сб., пн. 15:30 Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:30 16:00 пт., нд.
08:20 10:30 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
10:35 15:25 щоденно
08:30 11:05 Харків-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин
firma-ikarus.com.ua
11:15 17:35 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 12:00 16:30 щоденно
10:30 12:55 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Луцьк
z-time.ua
13:00 20:00 вт., пт., нд.
03:35 12:55 Сєвєродонецьк-Зелена Гура: Київ, Рівне, Луцьк
z-time.ua
13:00 00:15 вт., пт., нд.
10:30 13:00 Харків-Київ: Лубни, Пирятин, а/п Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
13:05 18:55 щоденно
11:15 13:15 Харків-Познань: Київ, Рівне, Львів
vvk-bus.com.ua
13:30 17:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 14:00 18:30 щоденно
12:00 14:10 Харків-Варшава: Київ, Коростень, Ковель
bus-k.com, agat.eu
14:30 10:25 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:30 щоденно
13:10 15:30 Харків-Хмельницький: Київ, Житомир 15:40 04:15 пн., пт.-нд.
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 16:00 20:30 щоденно
12:00 16:50 Запоріжжя-Вроцлав: Київ, Рівне, Львів
agat.eu
16:55 22:30 ср., пт., нд.
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 21:30 щоденно
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава: Київ, Люблін 17:00 09:40 через день
14:40 17:05 Харків-Чернівці: Київ, Хмельницький 17:10 08:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 18:00 22:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:00 23:30 щоденно
17:00 18:55 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
19:05 00:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 20:00 00:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 21:00 01:30 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 22:00 02:30 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Київ)

19:30 00:40 Єсентуки-Київ/Ессентуки-Киев
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
00:50 06:45 вт., пт.-нд.
20:00 15:10 Волгоград-Київ/Волгоград-Киев
vega-reisen.com.ua
15:10 20:10 пн., пт.

Решетилівський напрямок (на Глобине, Хорол, Лубни, Пирятин)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:45 12:40 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 06:25 09:20 щоденно
12:25 15:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 06:45 10:20 щоденно
12:05 15:00 Полтава-Семенівка: Бригадирівка 06:45 09:30 пн., пт.-нд.
12:30 15:50 Полтава-Біляки: Хорол, Семенівка 06:45 09:50 вт.-чт.
11:20 13:50 Полтава-Кременчук: Горішні Плавні 07:15 10:05 щоденно
13:15 17:40 Полтава-Кременчук: Манжелія, Глобине 07:40 11:55 пн., пт.-нд.
14:10 18:40 Полтава-Чорнухи: Хорол, Лубни 07:55 12:20 щоденно
13:00 20:50 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 08:05 15:45 щоденно
15:00 19:30 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 08:50 13:00 пт.-нд.
13:45 17:15 Полтава-Горошине: Хорол, Семенівка, Оболонь 09:00 11:50 чт.-нд.
14:40 17:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 09:30 12:30 щоденно
13:15 17:45 Полтава-Кременчук: Решетилівка, Дружба 09:40 12:00 щоденно
15:05 19:20 Полтава-Гребінка: Хорол, Оржиця 10:05 14:30 щоденно
06:25 08:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 10:33 12:35 пн.-вт.
15:30 18:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 10:55 14:20 щоденно
13:05 21:45 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 12:25 20:25 щоденно
05:10 08:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 12:50 16:15 пн.-пт.
04:50 07:45 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 13:00 15:45 пн.-пт.
05:30 08:30 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 13:15 15:55 пн., пт.
16:00 18:30 Полтава-Малинівка/Полтава-Чапаєвка 13:15 15:45 пт., нд.
05:30 07:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 13:20 15:40 вт.-сб.
06:10 08:45 Полтава-Новооріхівка: Хорол, Березівка 13:45 16:10 щоденно
12:00 13:20 Кобеляки-Короп: Лубни, Прилуки, Ніжин 13:50 22:05 пн., пт.
06:50 09:20 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 13:50 16:15 щоденно
06:35 10:00 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 14:15 18:00 щоденно
05:30 10:45 Полтава-Лохвиця: Хорол, Лубни, Чорнухи 14:30 19:15 щоденно
08:55 12:00 Полтава-Оболонь: Хорол, Семенівка 14:40 17:40 пн.-пт., нд.
18:05 20:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 14:58 17:45 щоденно
08:05 13:10 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:00 щоденно
05:05 08:00 Полтава-Глобине: Рокита, Великі Кринки 15:10 17:55 пн.-сб.
07:20 11:00 Полтава-Пирятин: Хорол, Лубни 15:50 19:25 пн.-сб.
09:20 12:40 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 16:15 19:25 щоденно
12:20 14:45 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 16:20 18:35 пн.-пт., нд.
12:00 нд. 16:00 Полтава-Наріжжя: Хорол, Семенівка 17:20 21:05 пт.
13:20 пт. 16:00 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 17:20 19:40 нд.
07:25 09:40 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 17:35 19:50 щоденно
05:00 07:35 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 18:30 20:40 пн.вт.чт.пт.

ПРИМІСЬКЕ СПОЛУЧЕННЯ

ПОЛТАВА-БЕРЕЗНЯКИ

05:45 08:05 Полтава-Березняки: Решетилівка 11:10 13:25 пн.,ср.,пт.,нд.
13:40 15:40 Полтава-Березняки: Решетилівка 16:15 18:10 пт.

ПОЛТАВА-ДРУЖБА ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

06:05 07:40 Полтава-Глибока Долина: Решетилівка 08:30 10:10 пн.-сб.
07:20 09:25 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 10:45 12:35 щоденно
10:30 12:10 Полтава-Висока Вакулівка: Дружба, Говтва 14:10 15:30 пн.-сб.
13:45 15:35 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 17:20 19:15 пн.-сб.

ПОЛТАВА-ЛИМАН ПЕРШИЙ

08:40 09:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 07:00 08:35 щоденно
13:40 14:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 12:10 13:25 щоденно

ПОЛТАВА-МУШТИ

07:00 08:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 13:40 14:55 пн.-ср., пт.
15:00 16:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 17:10 18:20 пт.

ПОЛТАВА-ОСТАП’Є

10:15 12:30
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава08:00
Решетилівка08:40
Глибока Балка08:51
Лобачі08:55
Поділ09:05
Коноплянка09:08
Остап'є09:45
08:00 09:45 сб.
17:30 18:50
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава15:45
Решетилівка16:25
Глибока Балка16:36
Лобачі16:40
Поділ16:50
Коноплянка16:53
Остап'є17:25
15:45 17:25 пт., нд.

ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ ПОЛТАВА-НАДЕЖДА

07:00 08:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 05:10 06:50 пн.-пт.
09:15 10:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 06:45 08:05 пн.-чт.
09:05 10:40 Полтава-Надежда: Решетилівка, Піщане 06:45 08:15 пт.-нд.
17:00 18:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 15:10 16:50 пн.-пт., нд.
18:15 19:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 16:25 17:45 пн.-чт.
18:05 19:30 Полтава-Надежда: Решетилівка, Піщане 16:25 17:55 пт.-нд.

ПОЛТАВА-ПУСТОВАРИ ПОЛТАВА-ДЕМИДІВКА

07:15 08:20 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 06:15 07:10 щоденно
13:15 14:10 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 12:10 13:05 вт.-нд.
18:00 18:55 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 17:10 17:55 щоденно

ПОЛТАВА-РАДИВОНІВКА

14:40 16:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 12:55 14:25 нд.
16:40 18:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 15:05 16:30 пт.

ПОЛТАВА-РЕШЕТИЛІВКА

10:10 10:50 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 09:10 09:50 щоденно
12:40 13:20 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 11:35 12:15 щоденно
16:25 17:05 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 14:35 15:15 щоденно
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 15:30 16:20 пн.-чт., сб.
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 16:40 17:25 пт., нд.
Полтава-Решетилівка: Супрунівка 17:10 18:15 нд.
19:20 20:00 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 18:10 18:50 щоденно
17:20 18:10 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 19:20 20:05 щоденно

ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

08:00 09:20 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 06:30 07:50 вт.-нд.
14:00 15:10 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 12:30 13:40 вт.-нд.
17:30 18:40 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 16:10 17:20 вт.-нд.

ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

07:05 09:25 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 12:40 14:25 щоденно
15:00 17:20 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 17:45 19:30 пт.

Миргородський напрямок (на Велику Багачку, Миргород, Лохвицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:25 10:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 06:10 08:05 щоденно
14:50 18:40 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 07:00 11:00 щоденно
11:05 12:50 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 07:25 09:15 щоденно
13:30 17:50 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 07:50 12:00 ср.-нд.
12:25 16:25 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 08:30 12:10 щоденно
11:40 13:35 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 09:20 11:15 щоденно
13:15 18:15 Полтава-Кременчук: В.Багачка, Миргород 10:00 14:15 щоденно
06:20 08:00 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 11:00 12:40 щоденно
14:45 16:15 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 12:40 14:25 щоденно
15:55 17:40 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 13:20 15:10 щоденно
17:30 19:25 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 14:00 15:55 щоденно
05:50 14:10 Мелітополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:20 16:20 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
06:20 14:15 Нікополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:40 16:40 щоденно
13:30 15:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:50 17:30 щоденно
18:45 20:25 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 17:00 18:35 щоденно
17:20 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 18:15 20:15 пт., нд.
09:30 11:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 19:20 20:55 щоденно

Шишацький напрямок (на Шишаки, Яреськи, Баранівку)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:30 19:20 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 05:20 07:05 щоденно
07:30 09:05 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 05:50 07:15 щоденно
08:20 10:30 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 05:55 08:05 щоденно
08:50 10:25 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 06:50 08:35 щоденно
09:50 11:45 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 07:30 09:35 пн., пт.-нд.
06:00 08:00 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 08:35 10:20 щоденно
12:00 13:45 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 09:55 11:40 щоденно
14:00 15:40 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 12:25 14:00 щоденно
14:50 17:00 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 12:50 14:47 щоденно
10:25 12:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 13:10 14:48 щоденно
17:10 19:20 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 14:45 16:55 щоденно
16:30 18:10 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 14:50 16:15 щоденно
18:10 19:50 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 16:30 17:55 щоденно
14:50 16:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 18:05 19:50 щоденно

Харківський напрямок (на Харків, Курахове, Сєвєродонецьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:45 03:45 Київ-Харків (Гюнсел): Чутове 03:55 06:10 щоденно
23:50 04:25 Київ-Харків (Автолюкс) 04:30 07:20 щоденно
12:00 04:40 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 04:40 12:30 щоденно
13:50 04:55 Чернівці-Харків 05:00 07:50 щоденно
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
06:25 18:10 Полтава-Курахове: Харків, Покровськ 11:20 21:45 через день
08:00 13:05 Київ-Харків (Гюнсел): Чутове 13:20 15:30 щоденно
07:50 10:55 Полтава-Харків: Чутове, Валки 14:25 17:45 щоденно
09:00 14:00 Київ-Єсентуки: Харків
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
14:30 19:25 пн.вт.пт.сб.
10:05 15:25 Київ-Харків 15:30 18:00 щоденно
09:20 15:40 Кропивницький-Харків: Чутове, Валки 15:50 19:05 пн., ср., пт.
12:00 17:10 Київ-Харків (Автолюкс) 17:15 19:15 щоденно
13:30 19:05 Київ-Харків: Чутове, Валки 19:15 22:00 щоденно
14:25 19:30 Київ-Харків (Гюнсел) 19:35 21:35 щоденно
07:00 21:30 Кишинів-Харків/Chișinău-Harkiv 21:35 23:55 пн., пт.
18:30 23:40 Київ-Харків (Автолюкс) 23:45 01:35 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Харків, Дніпро, Запоріжжя)

13:00 04:20 Мінськ-Харків/Мінск-Харкаў
vt.by
04:25 07:15 ср., сб.
22:50 05:05 Ґдиня-Харків/Gdynia-Charkow
vvk-bus.com.ua
05:05 07:50 щоденно
07:00 нд. 06:50 Салерно-Дніпро/Salerno-Dnipro
odri-ua.com
06:50 12:25 вт.
12:15 12:35 Щецин-Харків/Szczecin-Charków
novikoff.com.ua
12:40 14:45 через день
08:00 12:45 Познань-Харків/Poznań-Charków
vvk-bus.com.ua
12:45 15:00 щоденно
05:00 нд. 13:00 Слубіце-Дніпро/Słubice-Dniepr
lviv-inturtrans.com, ewhd.eu
13:00 19:30 пн.
16:00 13:00 Варшава-Харків/Warszawa-Charkow
bus-k.com, agat.eu
13:00 15:10 щоденно
08:30 14:15 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
14:15 22:00 чт., сб.
07:00 17:40 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow
z-time.ua
17:45 19:30 пн., ср., пт.
08:00 17:50 Кошалін-Харків/Koszalin-Charków
agat.eu
18:10 20:40 через день
07:00 18:25 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże
odri-ua.com
18:25 02:10 нд.
05:30 19:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
19:00 01:30 ср., нд.
04:30 19:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja
busreisen.com.ua
19:00 01:30 ср., нд.
15:50 20:50 Познань-Харків/Poznań-Charków
bus-k.com, agat.eu
21:00 23:00 щоденно
02:30 21:00 Фрайбург-Запоріжжя/Freiburg-Saporischschja
odri-ua.com
21:00 04:00 ср., нд.
03:30 21:25 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
21:25 05:10 ср., нд.
06:30 22:00 Крефельд-Харків/Krefeld-Charkiw 22:00 23:50 нд.
06:00 22:00 Кельн-Дніпро/Köln-Dnipro
ewe.ua
22:05 04:00 ср., нд.
08:30 22:00 Оснабрюк-Дніпро/Osnabrück-Dnipro
ewe.ua
22:05 04:00 ср., нд.
16:00 22:10 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charkow
agat.eu
22:10 00:35 пн., пт.

Красноградський напрямок (на Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 07:30 11:05 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 09:20 13:50 щоденно
07:20 09:45 Миргород-Мелітополь: Перещепине, Запоріжжя 10:05 18:50 щоденно
05:30 07:50 Полтава-Зачепилівка: Карлівка, Рунівщина 13:20 15:40 щоденно
07:50 10:40 Полтава-Кегичівка: Карлівка, Красноград 13:40 16:27 пн.-пт.
11:30 15:00 Суми-Бердянськ: Запоріжжя 15:15 23:15 щоденно
Полтава-Бердянськ: Запоріжжя 21:00 щоденно
13:00 Полтава-Кирилівка: Запоріжжя 22:00 05:00 щоденно
Полтава-Щасливцеве: Запоріжжя, Генічеськ 22:00 сб.
16:20 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:10 щоденно
18:35 23:15 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Павлоград 23:35 08:30 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Кр.Ріг, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:25 02:40 Київ-Запоріжжя: Дніпро 02:50 07:00 щоденно
20:00 02:40 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże
agat.eu
02:50 07:00 вт.ср.сб.нд.
13:00 03:35 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль
vt.by
03:40 13:40 ср.
13:00 03:35 Мінськ-Волноваха/Мінск-Валнаваха
vt.by
03:40 14:50 нд.
14:45 18:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 06:10 10:15 щоденно
13:15 17:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 07:00 11:25 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград 07:30 11:05 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград 09:20 13:50 щоденно
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 12:15 15:55 щоденно
06:20 09:40 Полтава-Дніпро: Нехвороща 13:00 16:20 щоденно
07:10 11:17 Полтава-Дніпро: Нехвороща 14:00 17:45 щоденно
08:50 14:25 Суми-Кривий Ріг: Кобеляки, Дніпро 14:50 21:05 щоденно
15:25 15:10 Краснодар-Дніпро/Краснодар-Днепр 15:15 18:25 щоденно
08:40 15:45 Свіноуйсьце-Дніпро/Świnoujście-Dniepr 15:45 20:00 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки 16:15 20:20 щоденно
09:00 16:45 Вроцлав-Запоріжжя/Wrocław-Zaporoże
agat.eu
16:45 21:35 пн., ср., сб.
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
16:20 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:10 щоденно

Кобеляцький напрямок (на Кобеляки, Радянське, Світлогірське, Кр.Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:00 10:10
Полтава-Світлогірське: Кобеляки, Вільховатка
Полтава05:15
Лелюхівка05:38
Малий Кобелячок05:43
Автотраса05:54
Кобеляки06:00
Соснівка06:16
Василівка06:20
Сокілка06:23
Вільховатка06:33
Світлогірське07:00
05:15 07:00 щоденно
14:45 19:40 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 07:05 12:15 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
05:45 09:20 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 10:40 13:40 щоденно
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Нові Санжари 12:15 15:55 щоденно
16:30 18:30
Полтава-Світлогірське: Лелюхівка, Кобеляки
Полтава13:15
Лелюхівка13:50
Малий Кобелячок14:05
Автотраса14:25
Кобеляки15:00
Соснівка15:16
Василівка15:20
Сокілка15:23
Вільховатка15:28
Лучки15:58
Світлогірське16:15
13:15 16:15 щоденно
07:15 11:10 Полтава-Кам’янське: Кобеляки 13:50 17:40 щоденно
08:50 14:25 Суми-Кривий Ріг: Кобеляки, Дніпро 14:50 21:05 щоденно
07:00 13:00 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 15:10 21:10 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки 16:15 20:20 щоденно
14:15 17:35 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 17:50 20:30 пт., нд.
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
12:40 20:35 Короп-Кобеляки 20:45 22:00 чт., нд.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Черкаси, Кропивницький)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:20 20:45 Полтава-Черкаси: Кременчук, Градизьк 06:00 11:25 пн., пт.-нд.
08:30 10:35 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 06:30 08:25 пн.-сб.
14:00 07:00 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий 07:15 12:15 пн.ср.чт.нд.
17:10 22:00 Полтава-Черкаси: Світловодськ, Чигирин 07:40 14:15 щоденно
05:30 08:05 Гадяч-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 08:10 10:10 щоденно
07:10 08:40 Котельва-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 09:10 11:00 пт.
12:45 15:00 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 10:25 12:30 пн.-чт., сб.
08:00 10:15 Зіньків-Кременчук: Лелюхівка 10:25 12:55 пт., нд.
08:30 10:35 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 11:20 13:15 щоденно
08:20 11:35 Харків-Кропивницький: Олександрія 11:45 18:00 вт., чт., нд.
15:45 19:05 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 12:25 14:25 щоденно
08:20 12:25 Полтава-Олександрія: Кременчук, Павлиш 13:30 17:35 щоденно
12:00 15:00 Харків-Кишинів: Олександрія, Кропивницький 15:10 05:45 вт., сб.
18:00 20:30 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 15:30 17:40 щоденно
14:15 16:15 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 17:20 19:20 щоденно

Котелевський напрямок (на Котельву, Охтирку, Суми, Москву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 01:40 Херсон-Суми: Охтирка, Тростянець 01:45 06:05 щоденно
15:50 20:15 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 07:50 12:15 щоденно
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:00 09:40 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 11:10 13:53 щоденно
06:30 11:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 12:00 07:00 пн.вт.пт.сб.
13:25 15:10 Кременчук-Котельва: Милорадове 15:15 16:30 пт.
07:20 11:45 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 15:20 19:45 щоденно
08:55 16:15 Кривий Ріг-Суми: Зіньків, Охтирка 16:25 21:00 щоденно
12:45 17:35 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 17:50 21:35 щоденно
15:10 17:50 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 18:30 21:00 пт., нд.
10:40 18:45 Бердянськ-Суми: Охтирка, Тростянець 18:55 22:30 щоденно

Гадяцький напрямок (на Опішню, Зіньків, Гадяч, Лохвицю, Ромни)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:35 11:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 05:30 07:50 щоденно
11:20 13:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 06:10 08:20 щоденно
14:10 17:40 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 06:35 10:30 щоденно
09:55 12:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 07:05 09:35 щоденно
15:15 20:20 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 07:55 13:35 пн., пт.-нд.
15:55 19:20 Полтава-Гадяч: Опішня, Великі Сорочинці 08:40 12:10 пт.-нд.
11:40 14:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 08:45 11:00 щоденно
07:10 08:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 09:50 12:00 щоденно
06:35 10:00 Дніпро-Ромни: Зіньків, Гадяч 10:15 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:30 09:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 11:10 13:20 щоденно
05:20 08:35 Полтава-Лохвиця: Заводське 11:35 14:45 щоденно
06:30 11:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 12:00 07:00 пн.вт.пт.сб.
04:45 08:30 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 12:05 16:25 щоденно
08:50 11:45 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 12:50 15:00 щоденно
15:50 18:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 13:10 15:15 щоденно
16:20 18:35 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 13:35 15:45 щоденно
06:30 11:35 Полтава-Лебедин: Опішня, Зіньків, Гадяч 14:00 18:05 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
18:30 20:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 14:50 17:00 щоденно
17:20 19:25 Полтава-Гадяч 15:05 17:10 пт., нд.
05:45 08:45 Полтава-Лохвиця: Заводське 15:10 18:00 пн.-пт.
10:40 14:50 Дніпро-Лебедин: Гадяч, Л.Долина 15:10 20:10 щоденно
06:45 10:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 15:40 19:50 щоденно
07:20 13:45 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 15:50 21:05 щоденно
12:25 14:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 16:15 18:10 щоденно
08:55 16:15 Кривий Ріг-Суми: Зіньків, Охтирка 16:25 21:00 щоденно
13:30 15:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:00 19:20 щоденно
14:30 17:00 Кременчук-Зіньків: Опішня 17:25 19:45 пт., нд.
14:40 16:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:30 19:55 щоденно
12:45 16:25 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 18:00 21:25 щоденно
16:00 18:20 Кременчук-Гадяч: Опішня, Зіньків 18:30 20:50 щоденно
09:00 12:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 19:05 22:40 щоденно

Міжнародне сполучення (Білорусь, Німеччина, Польща, Росія, Чехія)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Білорусь: ПОЛТАВА-МІНСЬК ПОЛТАВА-ГОМЕЛЬ ПОЛТАВА-БОБРУЙСЬК

15:10 01:35 Маріуполь-Мінськ/Марыупаль-Мінск
vt.by
01:45 18:15 пн.
14:10 01:35 Волноваха-Мінськ/Валнаваха-Мінск
vt.by
01:45 18:15 пт.
10:00 12:10 Харків-Мінськ/Харкаў-Мінск
vt.by
12:15 07:00 чт., нд.
11:00 12:55 Харків-Брест/Харкаў-Брэст
z-time.ua
13:00 07:50 вт., пт., нд.

Італія: ПОЛТАВА-САЛЕРНО ПОЛТАВА-РИМ ПОЛТАВА-НЕАПОЛЬ

13:00 18:50 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno
odri-ua.com
18:50 17:50 чт.

Литва: ПОЛТАВА-ВІЛЬНЮС ПОЛТАВА-КАУНАС ПОЛТАВА-МАРІЯМПОЛЕ

11:00 12:55 Харків-Вільнюс/Charkovas-Vilnius
z-time.ua
13:00 18:25 вт., пт., нд.

Молдова: ПОЛТАВА-КИШИНІВ ПОЛТАВА-ДУБОССАРИ ПОЛТАВА-ВАДУЛ-ЛУЙ-ВОДЕ

12:00 15:00 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 15:10 05:45 вт., сб.

Німеччина: ПОЛТАВА-КЕЛЬН ПОЛТАВА-ДОРТМУНД ПОЛТАВА-ЕССЕН

18:30 00:15 Дніпро-Кельн/Dnipro-Köln
ewe.ua
00:20 14:30 ср., сб.
18:30 00:15 Дніпро-Оснабрюк/Dnipro-Osnabrück
ewe.ua
00:20 11:00 ср., сб.
18:30 00:15 Дніпро-Франкфурт-на-Майні/Dnipro-Frankfurt am Main 00:20 17:15 ср., сб.
16:00 00:25 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
00:30 13:30 вт., сб.
16:00 00:25 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn
busreisen.com.ua
00:30 15:00 вт., сб.
01:05 03:00 Харків-Крефельд/Charkiw-Krefeld 03:00 18:40 сб.
20:30 04:15 Запоріжжя-Фрайбург/Saporischschja-Freiburg 04:30 22:30 ср., сб.
22:00 05:45 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz 05:45 22:10 ср., сб.
21:30 05:50 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz 05:50 00:50 вт., пт.

Польща: ПОЛТАВА-ВАРШАВА ПОЛТАВА-КРАКІВ ПОЛТАВА-ЛОДЗЬ

22:30 01:00 Харків-Ґдиня/Charkow-Gdynia
vvk-bus.com.ua
01:15 07:00 щоденно
21:10 02:30 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań
agat.eu
02:35 07:00 ср.чт.сб.нд.
04:30 06:50 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
agat.eu
07:00 14:10 через день
06:35 08:40 Харків-Щецин/Charków-Szczecin
novikoff.com.ua
08:45 07:10 через день
07:00 09:00 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
09:15 12:30 щоденно
07:00 09:30 Харків-Вроцлав/Charkow-Wrocław
agat.eu
09:35 14:35 вт., пт.
10:35 15:35 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin
leonpoltrans.com, shabliy.com.ua
10:00 15:00 щоденно
05:40 09:50 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście 10:00 17:00 щоденно
11:00 12:55 Харків-Вроцлав/Charkow-Wrocław
z-time.ua
13:00 20:00 вт., пт., нд.
11:00 12:55 Харків-Ґдиня/Charkow-Gdynia
z-time.ua
13:00 22:00 вт., пт., нд.
11:00 12:55 Харків-Щецин/Charkow-Szczecin
z-time.ua
13:00 22:35 вт., пт., нд.
03:35 12:55 Сєвєродонецьк-Зелена Гура/Siewierodonieck-Zielona Góra
z-time.ua
13:00 00:15 вт., пт., нд.
11:15 13:15 Харків-Познань/Charków-Poznań
vvk-bus.com.ua, ewhd.eu
13:30 17:00 щоденно
12:00 14:10 Харків-Варшава/Charkow-Warszawa
bus-k.com, agat.eu
14:30 10:25 щоденно
10:30 16:50 Дніпро-Слубіце/Dniepr-Słubice
lviv-inturtrans.com, ewhd.eu
16:50 02:30 ср.
12:00 16:50 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
agat.eu
16:55 22:30 ср., пт., нд.
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 17:00 09:40 щоденно
10:00 17:50 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
odri-ua.com
18:00 03:50 ср.

Росія: ПОЛТАВА-МОСКВА ПОЛТАВА-КУРСЬК ПОЛТАВА-РОСТОВ

06:30 11:30 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 12:00 07:00 пн.вт.пт.сб.
20:00 12:20 Полтава-Москва: Харків, Курск 14:40 07:30 щоденно
09:00 14:00 Київ-Єсентуки/Киев-Ессентуки
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
14:30 19:25 пн.вт.пт.сб.
15:20 18:30 Дніпро-Краснодар/Днепр-Краснодар 18:35 18:20 щоденно
14:30 19:40 Київ-Волгоград/Киев-Волгоград
vega-reisen.com.ua
19:45 13:30 вт., пт.

Чехія: ПОЛТАВА-ПРАГА ПОЛТАВА-БРНО ПОЛТАВА-ОСТРАВА

18:30 00:15 Дніпро-Прага/Dnipro-Praha
ewe.ua
00:20 07:00 ср., сб.
16:00 01:15 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
01:25 07:00 вт., нд.


2015-2018