Розклад руху автобусів по автовокзалу ПОЛТАВА АС-1

Полтава АС-1 (центральний автовокзал, автовокзал на Алмазному, міжміський автовокзал, автостанція Полтава-1) - найбільший автовокзал Полтавщини. Знаходиться на вулиці Великотирнівська, 7 (мікрорайон Алмазний, зупинка громадського транспорту «Автовокзал»). Розташування автостанції досить зручне для жителів та гостей міста, оскільки дістатися звідси можна майже у будь-який куточок міста. Основний громадський транспорт міста - тролейбуси, автобуси та «маршрутки». Скориставшись тролейбусом 8 можна дістатися до АС-2, АС-3 та Київського вокзалу, тролейбус 6 довезе пасажирів до АС-4 та Південного вокзалу, тролейбусом 7 можна дістатися АС-3 та Київського вокзалу.

Із автовокзалу Полтави щоденно відправляються автобуси до містечок та сіл області, у різні куточки України та за кордон. Скориставшись автобусами, які відправляються із Полтави, можна дістатися майже всих районних центрів області: Великої Багачки (переважно автобуси Полтава-Миргород), Гадяча (Полтава-Гадяч, Полтава-Лохвиця та ін.), Глобиного (переважно рейси Полтава-Кременчук ч/з Глобине), Диканьки (автобуси Полтава-Шишаки), Зінькова (всі рейси, які слідують на/через Гадяч), Карлівки (Полтава-Дніпро), Кобеляк (Полтава-Дніпро), Котельви (Полтава-Суми), Кременчука (переважно маршрутки Полтава-Кременчук), Лохвиці (Полтава-Лохвиця), Миргорода (Полтава-Миргород), Нових Санжар (Полтава-Дніпро), Оржиці (Полтава-Оржиця), Пирятина (здебільшого автобуси, які слідують на/через Київ), Решетилівки (переважно автобуси приміського сполучення), Семенівки (Полтава-Семенівка), Хоролу (найбільша кількість пропозицій на даний напрямок: рейси на Київ, Оржицю, Лубни і т.д.), Чорнух (Полтава-Чорнухи і Полтава-Лохвиця), Чутового (автобуси, які слідують на Харків), Шишак (переважно Полтава-Шишаки). Крім того, багато рейсів, які з’єднують Полтаву зі столицею, більшістю обласних центрів та великими містами країни: Києвом (відправлення майже щогодини), Донецьком (Шериф-Тур), Дніпром, Запоріжжям, Львовом, Рівним, Сумами, Харковом, Черкасами, Кропивницьким, Черніговом, Житомиром, Хмельницьким, Чернівцями, Херсоном, Кривим Рогом, Маріуполем, Кам’янським, Мелітополем, Нікополем, Бердянськом, Павлоградом, Кам’янець-Подільським. На сьогоднішній день Полтава має гарне автобусне сполучення із Білоруссю, Італією, Молдовою (автобус Харків-Кишинів), Німеччиною (автобуси Запоріжжя-Кобленц, Дніпро-Кобленц, Запоріжжя-Дюссельдорф, Запоріжжя-Карлсруе та ін.), Польщею (автобуси Харків-Варшава, Харків-Познань, Харків-Щецин, Полтава-Щецин, Харків-Вроцлав та багато ін.), Російською Федерацією (автобуси Полтава-Москва, Кропивницький-Москва, Київ-Волгоград, Дніпро-Краснодар та ін.) та Чехією (автобуси Запоріжжя-Прага).





Для зручності пошуку необхідних рейсів, розклад руху автобусів поділено за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів, які слідують на міжнародних маршрутах може відрізнятися від зазначеного (може змінюватися залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах). Інформацію стосовно міжнародних маршрутів УТОЧНЮЙТЕ у перевізників та довідковій автовокзалу.

м. Полтава
вул. Великотирнівська, 7



тел. (0532)68-00-00, (063)228-0000, (095)228-0000, (096)228-0000
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Київ, Хмельницький, Чернівці, Львів)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відпр. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 00:15 Дніпро-Прага: Київ, Рівне, Львів
ewe.ua
00:20 07:00 ср., сб.
22:30 00:40 Харків-Київ (Автолюкс)
autolux.ua
01:00 05:45 щоденно
08:00 13:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:00 06:00 щоденно
13:50 01:05 Донецьк-Київ (Шериф-Тур): а/п Бориспіль
sherif.com.ua
01:10 07:00 через день
23:00 01:05 Харків-Мінськ (до Києва) 01:10 06:10 щоденно
22:30 01:00 Харків-Ґдиня: Київ, Рівне, Луцьк
vvk-bus.com.ua
01:15 07:00 щоденно
15:10 01:35 Маріуполь-Мінськ (до Києва) 01:45 06:50 щоденно
23:59 01:59 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
01:59 07:00 щоденно
17:00 01:45 Бердянськ-Київ: Лубни, а/п Бориспіль
busking.com.ua
02:00 07:45 щоденно
23:50 02:05 Харків-Колобжег: Київ, Рівне, Львів 02:10 17:25 щоденно
16:00 02:15 Маріуполь-Київ: аеропорт Бориспіль
bpnew.com.ua
02:20 07:40 щоденно
20:50 02:20 Запоріжжя-Вроцлав: Київ, Луцьк, Ковель 02:35 11:10 Вт., Чт., Сб.
21:10 02:30 Запоріжжя-Київ 02:35 07:00 Пн.Ср.Пт.Нд.
00:15 02:40 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
02:55 08:10 щоденно
10:00 15:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
03:00 08:00 щоденно
18:00 03:05 Сєвєродонецьк-Київ 03:10 09:00 щоденно
15:45 03:15 Маріуполь-Київ: Пирятин, Бориспіль 03:20 09:00 щоденно
11:00 16:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
04:00 09:00 щоденно
17:35 04:00 Бердянськ-Київ: аеропорт Бориспіль
autolux.ua
04:10 08:40 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 04:55 09:30 щоденно
12:00 17:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
05:00 10:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 05:55 10:30 щоденно
04:00 06:00 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
06:00 11:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:00 11:30 щоденно
04:30 06:50 Харків-Кошалін: Київ, Рівне, Луцьк
agat.eu
07:00 14:10 через день
13:00 18:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
07:10 12:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 07:55 12:30 щоденно
15:00 20:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
08:10 13:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:00 13:30 щоденно
16:00 21:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
09:10 14:00 щоденно
07:30 09:40 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Львів
vastrans.com.ua
09:45 09:30 через день
07:30 09:45 Харків-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
09:50 14:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 09:55 14:30 щоденно
05:40 09:50 Дніпро-Свіноуйсьце: Київ, Рівне, Луцьк 09:59 17:00 щоденно
18:00 23:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
10:10 15:00 щоденно
10:35 15:35 Полтава-Щецин: Київ, Рівне, Луцьк 10:10 14:50 щоденно
09:40 Пн., Сб. 15:30 Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 10:30 16:00 Пт., Нд.
19:00 00:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
11:10 16:00 щоденно
08:30 11:05 Харків-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин
firma-ikarus.com.ua
11:15 17:35 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 11:55 16:30 щоденно
10:00 12:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
12:10 17:00 щоденно
10:30 13:00 Харків-Київ: Лубни, Пирятин, а/п Бориспіль
firma-ikarus.com.ua
13:05 18:55 щоденно
20:00 01:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
13:10 18:00 щоденно
11:15 13:15 Харків-Вроцлав: Київ, Рівне, Львів
vvk-bus.com.ua
13:30 14:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 13:55 18:30 щоденно
12:00 14:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
14:10 19:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:30 щоденно
21:00 02:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
15:10 20:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 15:55 20:30 щоденно
14:00 16:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
16:10 21:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 17:00 21:30 щоденно
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава: Київ, Люблін 17:00 09:40 через день
23:00 04:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
17:10 22:00 щоденно
14:40 17:05 Харків-Чернівці: Київ, Хмельницький
bustrek.net
17:10 08:10 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 18:00 22:30 щоденно
15:00 17:50 Харків-Затока: Київ, Одеса
kharkov-lvov.com.ua
18:00 06:40 Пт., Нд.
01:00 06:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
18:10 23:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:00 23:30 щоденно
17:00 19:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
19:10 00:00 щоденно
08:30 19:20 Бердянськ-Київ: аеропорт Бориспіль
autolux.ua
19:30 23:40 щоденно
17:00 19:40 Харків-Київ (Гюнсел): а/п Бориспіль
gunsel.ua
19:45 00:45 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 19:55 00:30 щоденно
05:00 10:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
20:10 01:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 20:55 01:30 щоденно
Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
21:10 02:00 щоденно
Полтава-Київ: Хорол, Лубни, Пирятин 22:00 02:30 щоденно
11:20 22:30 Станиця Луганська-Київ: Пирятин 22:45 04:30 щоденно
21:00 23:10 Харків-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:10 04:00 щоденно
12:45 23:05 Станиця Луганська-Київ: Пирятин 23:15 05:25 щоденно
23:59 05:00 Полтава-Київ: аеропорт Бориспіль
zs7.com.ua
23:59 05:00 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Київ)

19:30 00:40 Єсентуки-Київ/Ессентуки-Киев
askuktrans.com.ua, kavkaz-line.ru
00:50 06:45 вт., нд.
20:00 18:40 Волгоград-Київ/Волгоград-Киев
vega-reisen.com.ua
18:50 22:50 пн.

Решетилівський напрямок (на Глобине, Хорол, Лубни, Пирятин)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:45 12:40 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 06:25 09:20 щоденно
12:25 15:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 06:45 10:20 щоденно
12:05 15:00 Полтава-Семенівка: Бригадирівка 06:45 09:50 Пн., Пт.-Нд.
12:30 15:50 Полтава-Біляки: Хорол, Семенівка 06:45 09:50 вт.-чт.
11:20 13:50 Полтава-Кременчук: Горішні Плавні 07:15 10:05 щоденно
13:15 17:40 Полтава-Кременчук: Манжелія, Глобине 07:40 11:55 пн., пт.-нд.
14:10 18:40 Полтава-Чорнухи: Хорол, Лубни 07:55 12:20 щоденно
13:00 20:50 Полтава-Черкаси: Пирятин, Золотоноша 08:05 15:45 через день
05:00 07:35 Полтава-Лубни: Хорол, Покровська Багачка 09:25 11:35 Вт.
15:20 19:30 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 09:25 13:30 Чт.-Нд.
14:40 17:50 Полтава-Кременчук: В.Кринки, Глобине 09:30 12:30 щоденно
13:15 17:45 Полтава-Кременчук: Решетилівка, Дружба 09:40 12:00 щоденно
15:05 19:20 Полтава-Гребінка: Хорол, Оржиця 10:05 14:30 щоденно
15:15 18:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 10:55 14:20 щоденно
14:55 16:50 Полтава-Лубни: Хорол, Покровська Багачка 11:50 14:00 Нд.
Полтава-Кременчук: Хорол, Семенівка 12:10 16:10 щоденно
13:05 21:45 Полтава-Чернігів: Пирятин, Прилуки, Ніжин 12:25 20:25 щоденно
05:10 08:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Лубни 12:50 16:15 Пн.-Пт.
04:50 07:45 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 13:00 15:45 Пн.-Пт.
05:30 08:30 Полтава-Градизьк: В.Кринки, Глобине 13:15 15:55 щоденно
16:00 18:30 Полтава-Малинівка: Хорол, Семенівка 13:15 15:45 Пт., Нд.
05:30 07:30 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 13:20 15:40 Вт.-Сб.
06:10 08:45 Полтава-Новооріхівка: Хорол, Березівка 13:45 16:10 щоденно
12:00 13:20 Кобеляки-Короп: Лубни, Прилуки, Ніжин 13:50 22:05 Пн., Пт.
06:50 09:20 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 13:50 16:15 щоденно
06:35 10:00 Полтава-Кременчук: Глобине, Градизьк 14:15 18:00 щоденно
05:20 10:35 Полтава-Лохвиця: Хорол, Лубни, Чорнухи 14:20 18:45 щоденно
05:30 10:45 Полтава-Лохвиця: Хорол, Лубни, Чорнухи 14:30 18:55 щоденно
08:55 12:00 Полтава-Оболонь: Хорол, Семенівка 14:40 17:40 Пн.-Пт., Нд.
18:05 20:50 Полтава-Оржиця: Хорол, Мусіївка 14:58 17:45 щоденно
08:05 13:10 Полтава-Прилуки: Хорол, Лубни, Пирятин 15:00 19:00 щоденно
05:05 08:00 Полтава-Глобине: Рокита, Великі Кринки 15:10 17:55 Пн.-Сб.
12:20 14:45 Полтава-Хорол: Решетилівка, Білоцерківка 16:20 18:35 щоденно
13:20 16:00 Полтава-Семенівка: Хорол 17:20 19:25 Пт.
13:20 16:00 Полтава-Семенівка: Решетилівка, Хорол 17:20 19:40 Нд.
07:25 09:40 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 17:35 19:50 щоденно
05:00 07:35 Полтава-Лубни: Хорол, П.Багачка 18:30 20:40 Пн., Чт.-Пт.

ПРИМІСЬКЕ СПОЛУЧЕННЯ

ПОЛТАВА-БЕРЕЗНЯКИ

05:45 08:05 Полтава-Березняки: Решетилівка 11:10 13:25 Пн., Ср., Пт.
13:40 15:40 Полтава-Березняки: Решетилівка 16:15 18:10 Пт.

ПОЛТАВА-ДРУЖБА ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

06:05 07:40 Полтава-Глибока Долина: Решетилівка 08:30 10:10 пн.-сб.
07:20 09:25 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 10:45 12:35 щоденно
10:30 12:10 Полтава-Висока Вакулівка: Дружба, Говтва 14:10 15:30 Пн.-Сб.
13:45 15:35 Полтава-Дружба: Решетилівка, Шамраївка 17:20 19:15 Пн.-Пт.

ПОЛТАВА-ЛИМАН ПЕРШИЙ

08:40 09:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 07:00 08:35 щоденно
13:40 14:55 Полтава-Лиман Перший: Решетилівка 12:10 13:25 щоденно

ПОЛТАВА-МУШТИ

07:00 08:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 13:40 14:55 Пн.-Ср., Пт.
15:00 16:15 Полтава-Мушти: Решетилівка, Бакай 17:10 18:20 Пт.

ПОЛТАВА-ОСТАП’Є

10:15 12:30
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава08:00
Решетилівка08:40
Глибока Балка08:51
Лобачі08:55
Поділ09:05
Коноплянка09:08
Остап'є09:45
08:00 09:45 Сб.
17:30 18:50
Полтава-Остап'є: Решетилівка, Поділ
Полтава15:45
Решетилівка16:25
Глибока Балка16:36
Лобачі16:40
Поділ16:50
Коноплянка16:53
Остап'є17:25
15:45 17:25 Пт.

ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ ПОЛТАВА-ПОКРОВСЬКЕ

07:00 08:40 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 05:10 06:50 пн.-пт.
17:00 18:30 Полтава-Піщане: Решетилівка, Покровське 15:10 16:50 Пн.-Пт., Нд.

ПОЛТАВА-ПУСТОВАРИ ПОЛТАВА-ДЕМИДІВКА

07:15 08:20 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 06:15 07:10 щоденно
13:15 14:10 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 12:10 13:05 Вт.-Нд.
18:00 18:55 Полтава-Пустовари: Циганське, Демидівка 17:10 17:55 щоденно

ПОЛТАВА-РАДИВОНІВКА

14:40 16:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 12:55 14:25 нд.
16:40 18:10 Полтава-Радивонівка: Поділ, Білоцерківка 15:05 16:30 Пт.

ПОЛТАВА-РЕШЕТИЛІВКА

10:10 10:50 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 09:10 09:50 щоденно
12:40 13:20 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 11:35 12:15 щоденно
16:25 17:05 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 14:35 15:15 щоденно
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 15:30 16:20 Пн.-Чт., Сб.
06:10 06:55 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 16:40 17:25 Пт., Нд.
Полтава-Решетилівка: Супрунівка 17:45 18:35 Нд.
19:20 20:00 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 18:10 18:50 щоденно
17:20 18:10 Полтава-Решетилівка: Супрунівка 19:20 20:05 щоденно

ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

08:00 09:20 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 06:30 07:50 Вт.-Нд.
14:00 15:10 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 12:30 13:40 Вт.-Нд.
17:30 18:40 Полтава-Федіївка: Кукобівка, Покровське 16:10 17:20 Вт.-Нд.

ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

07:05 09:25 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 12:40 14:25 щоденно
15:00 17:20 Полтава-Шилівка: Решетилівка, Каленики 17:45 19:30 Пт.

Миргородський напрямок (на Велику Багачку, Миргород, Лохвицю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:25 10:05 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 06:10 08:05 щоденно
14:50 18:40 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 07:00 11:00 щоденно
11:05 12:50 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 07:25 09:15 щоденно
13:00 17:30 Полтава-Лохвиця: В.Багачка, Миргород 08:20 12:35 щоденно
11:40 13:35 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 09:20 11:15 щоденно
13:15 18:15 Полтава-Кременчук: В.Багачка, Миргород 10:00 14:15 щоденно
06:20 08:00 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 11:00 12:40 щоденно
17:10 19:45 Полтава-Ромодан: В.Багачка, Миргород 12:00 14:50 Пн.-Сб.
14:45 16:15 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 12:40 14:25 щоденно
15:55 17:40 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 13:20 15:10 щоденно
17:30 19:25 Полтава-Миргород: Білоцерківка, Багачка 14:00 15:55 щоденно
05:50 14:10 Мелітополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:20 16:20 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
06:20 14:15 Нікополь-Миргород: Білоцерківка, В.Багачка 14:40 16:40 щоденно
13:30 15:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 15:50 17:30 щоденно
18:45 20:25 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 17:00 18:35 щоденно
17:20 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 18:15 20:15 Пт., Нд.
09:30 11:10 Полтава-Миргород: Байрак, В.Багачка 19:20 20:55 щоденно

Шишацький напрямок (на Шишаки, Яреськи, Баранівку)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:30 18:25 Полтава-Кременчук: Сагайдак, Шишаки, Миргород 05:20 11:15 щоденно
07:30 09:05 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 05:50 07:15 щоденно
08:20 10:30 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 05:55 08:05 щоденно
08:50 10:25 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 06:50 08:35 щоденно
09:50 11:45 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 07:30 09:35 Пн., Пт.-Нд.
06:00 08:00 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 08:35 10:20 щоденно
12:00 13:45 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 09:55 11:40 щоденно
14:00 15:40 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 12:25 14:00 щоденно
14:50 17:00 Полтава-Баранівка: Решетилівка, Шишаки 12:50 14:47 Пн., Пт.-Нд.
10:25 12:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 13:10 14:48 щоденно
17:10 19:20 Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне 14:45 16:55 щоденно
16:30 18:10 Полтава-Шишаки: Поділ, Федунка, Яреськи 14:50 16:15 щоденно
18:10 19:50 Полтава-Шишаки: Поділ, Сагайдак 16:30 17:55 щоденно
14:50 16:40 Полтава-Яреськи: Сагайдак, Шишаки 18:05 19:50 щоденно

Харківський напрямок (на Харків, Курахове, Сєвєродонецьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:10 00:25 Колобжег-Сєвєродонецьк/Kołobrzeg-Siewierodonieck 00:40 09:30 Пн., Чт., Нд.
14:45 02:20 Одеса-Харків 02:30 04:50 пн., чт., сб.
22:00 03:00 Київ-Харків
zs7.com.ua
03:00 05:20 щоденно
14:00 03:50 Затока-Харків
kharkov-lvov.com.ua
03:50 06:30 Пн., Сб.
22:45 03:45 Київ-Сєвєродонецьк: Харків, Куп’янськ, Рубіжне
bus-k.com
04:00 12:25 щоденно
23:50 04:00 Київ-Харків (Автолюкс)
autolux.ua
04:10 06:20 щоденно
23:50 04:00 Київ-Бердянськ: Харків, Дніпро, Запоріжжя
autolux.ua
04:10 15:00 щоденно
22:50 04:20 Мінськ-Харків 04:25 07:15 щоденно
22:45 04:15 Київ-Харків (Гюнсел)
gunsel.ua
04:30 06:45 щоденно
12:00 04:40 Варшава-Сєвєродонецьк/Warszawa-Siewierodonieck 04:40 12:30 через день
23:59 04:59 Київ-Харків
zs7.com.ua
04:59 07:19 щоденно
13:50 04:55 Чернівці-Харків 05:00 07:50 щоденно
09:00 11:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
06:00 08:20 щоденно
09:30 05:55 Латина-Запоріжжя/Latina-Zaporižžja 06:00 13:15 Вт.
16:50 06:05 Затока-Харків
askuktrans.com.ua
06:15 09:00 Пн.-Вт., Сб.-Нд.
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
11:00 13:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
07:00 09:20 щоденно
03:00 08:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
08:10 10:30 щоденно
13:00 15:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
09:00 11:20 щоденно
15:00 17:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
10:00 12:20 щоденно
16:00 18:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
11:00 13:20 щоденно
07:00 11:40 Київ-Бердянськ: Харків, Дніпро, Запоріжжя
autolux.ua
11:50 22:40 щоденно
07:00 12:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
12:10 14:30 щоденно
18:00 20:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
13:00 15:20 щоденно
08:00 13:30 Київ-Харків (Гюнсел)
gunsel.ua
13:45 16:00 щоденно
09:00 14:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
14:10 16:30 щоденно
19:00 21:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
15:00 17:20 щоденно
10:05 15:25 Київ-Харків
firma-ikarus.com.ua
15:30 18:00 щоденно
09:20 15:40 Кропивницький-Харків: Чутове, Валки 15:50 19:05 щоденно
20:00 22:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
16:00 18:20 щоденно
22:00 00:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
17:00 19:20 щоденно
12:00 17:00 Київ-Харків (Автолюкс)
autolux.ua
17:10 19:25 щоденно
07:30 17:10 Одеса-Харків 17:30 19:45 Пн., Пт.-Нд.
23:00 01:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
18:00 20:20 щоденно
08:00 17:50 Кошалін-Харків/Koszalin-Charków 18:10 20:40 через день
14:00 19:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
19:10 21:30 щоденно
13:30 19:05 Київ-Харків: Чутове, Валки
firma-ikarus.com.ua
19:15 22:00 щоденно
06:00 08:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
20:00 22:20 щоденно
15:00 20:40 Київ-Сєвєродонецьк: Харків, Слов’янськ 20:50 05:55 щоденно
07:00 09:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
21:00 23:20 щоденно
17:00 22:10 Київ-Харків
zs7.com.ua
22:10 00:30 щоденно
08:00 10:10 Полтава-Харків
zs7.com.ua
23:59 02:19 щоденно

Красноградський напрямок (на Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:10 00:25 Колобжег-Маріуполь/Kołobrzeg-Mariupol 00:40 10:00 щоденно
12:40 16:00 Полтава-Харків: Карлівка, Красноград 06:45 10:45 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 07:30 11:05 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград, Перещепине 09:20 13:50 щоденно
07:20 09:45 Миргород-Мелітополь: Перещепине, Запоріжжя 10:05 18:50 щоденно
05:30 07:50 Полтава-Зачепилівка: Карлівка, Рунівщина 13:20 15:40 Пн.-Пт.
07:50 10:40 Полтава-Кегичівка: Карлівка, Красноград 13:40 16:27 Пн.-Пт.
11:30 15:00 Суми-Запоріжжя: Красноград, Новомосковськ 15:15 20:10 щоденно
16:00 21:15 Київ-Маріуполь: Красноград, Дніпро, Покровськ 21:20 09:35 щоденно
16:00 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:30 щоденно
18:35 23:15 Київ-Донецьк (Шериф-Тур): Павлоград
sherif.com.ua
23:35 08:30 через день

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Кр.Ріг, Херсон)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:25 02:40 Київ-Запоріжжя: Дніпро 02:50 07:00 щоденно
13:00 03:35 Мінськ-Маріуполь/Мінск-Марыупаль 03:40 13:40 щоденно
14:45 18:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 06:10 10:15 щоденно
13:15 17:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща 07:00 11:25 щоденно
16:40 20:25 Полтава-Дніпро: Красноград 07:30 11:05 щоденно
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
15:30 20:00 Полтава-Дніпро: Красноград 09:20 13:50 щоденно
18:25 09:45 Колобжег-Запоріжжя/Kołobrzeg-Zaporoże 09:45 14:25 Вт., Чт., Нд.
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 12:15 15:55 щоденно
06:20 09:40 Полтава-Дніпро: Нехвороща 13:00 16:20 щоденно
07:10 11:17 Полтава-Дніпро: Нехвороща 14:00 17:45 Пн., Пт.-Нд.
08:40 15:45 Свіноуйсьце-Дніпро/Świnoujście-Dniepr 15:45 20:00 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки, Царичанка, Петриківка 16:15 20:20 щоденно
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 Пн.Вт.Чт.-Нд.
19:00 Полтава-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 21:00 05:00 Вт., Чт., Сб.
16:00 21:15 Київ-Маріуполь: Красноград, Дніпро, Покровськ 21:20 09:35 щоденно
12:00 Чт.Нд. Полтава-Щасливцеве: Генічеськ, Стрілкове 22:00 08:00 Ср., Сб.
13:55 Полтава-Кирилівка: Дніпро, Запоріжжя 22:00 07:00 щоденно
16:00 22:05 Київ-Бердянськ: Дніпро, Запоріжжя 22:20 07:30 щоденно
17:00 23:00 Київ-Маріуполь: Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ 23:10 07:55 щоденно

Кобеляцький напрямок (на Кобеляки, Радянське, Світлогірське, Кр.Ріг)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:25 19:20 Полтава-Кременчук: Кобеляки, Горішні Плавні 04:10 08:00 пт.-нд.
07:00 10:10 Полтава-Світлогірське: Кобеляки, Вільховатка 05:15 07:00 щоденно
14:45 19:40 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 07:05 12:15 Пн.Вт.Чт.-Нд.
18:45 23:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 08:00 12:25 щоденно
05:45 09:20 Полтава-Придніпрянське: Кобеляки, Орлик 10:40 13:40 щоденно
08:35 10:45 Миргород-Нікополь: Н.Санжари, Дніпро 11:30 18:20 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Дніпро: Кобеляки 12:15 15:55 щоденно
16:30 18:30
Полтава-Світлогірське: Лелюхівка, Кобеляки
Полтава13:15
Лелюхівка13:50
Малий Кобелячок14:05
Автотраса14:25
Кобеляки15:00
Соснівка15:16
Василівка15:20
Сокілка15:23
Вільховатка15:28
Лучки15:58
Світлогірське16:15
13:15 16:15 щоденно
07:15 11:10 Полтава-Кам’янське: Кобеляки 13:50 17:40 щоденно
07:00 13:00 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 15:10 21:10 щоденно
10:50 15:45 Лебедин-Дніпро: Кобеляки, Царичанка, Петриківка 16:15 20:20 щоденно
14:15 17:35 Полтава-Придніпрянське: Кобеляки, Орлик 17:50 20:30 Пт., Нд.
14:00 17:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 18:20 06:20 щоденно
15:05 18:15 Ромни-Дніпро: Кобеляки 18:30 22:30 Пн.Вт.Чт.-Нд.
12:40 20:35 Короп-Кобеляки 20:45 22:00 Чт., Нд.
12:00 Чт.Нд. Полтава-Щасливцеве: Генічеськ, Стрілкове 22:00 08:00 Ср., Сб.
13:55 Полтава-Кирилівка: Дніпро, Запоріжжя 22:00 07:00 щоденно

Кременчуцький напрямок (на Черкаси, Кропивницький, Одесу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:25 19:20 Полтава-Кременчук: Кобеляки, Горішні Плавні 04:10 08:00 Пт.-Нд.
15:20 20:45 Полтава-Черкаси: Кременчук, Градизьк 06:00 11:25 Пн., Пт.-Нд.
08:30 10:35 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 06:30 08:10 Пн.-Сб.
17:10 22:00 Полтава-Черкаси: Світловодськ, Чигирин 07:40 13:35 щоденно
07:10 08:40 Котельва-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 09:10 11:00 Пт.
12:45 15:00 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 10:25 12:10 Пн.-Сб.
14:15 16:30 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 11:20 13:00 Пн.-Чт., Сб.
08:20 11:35 Харків-Кропивницький: Олександрія 11:45 18:00 щоденно
15:45 19:05 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 12:25 14:25 щоденно
08:20 12:25 Полтава-Олександрія: Кременчук, Павлиш 13:30 17:35 щоденно
18:00 20:30 Полтава-Кременчук: Лелюхівка, Солониця 15:30 17:40 щоденно
16:15 18:30 Харків-Затока: Кропивницький, Одеса
askuktrans.com.ua
18:45 08:00 Чт.-Нд.

Котелевський напрямок (на Котельву, Охтирку, Суми)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 01:40 Херсон-Суми: Охтирка, Тростянець 01:45 06:05 щоденно
15:50 20:15 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 07:50 12:15 щоденно
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:00 09:40 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 11:10 13:53 щоденно
13:25 15:10 Кременчук-Котельва: Милорадове 15:15 17:00 Пт.
07:20 11:45 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 15:20 19:45 щоденно
09:00 16:20 Бердянськ-Суми: Охтирка
berdyansk-tur.com
16:30 20:30 Пн., Чт.
12:45 17:35 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 18:00 21:35 щоденно
15:10 17:50 Полтава-Охтирка: Милорадове, Котельва 18:30 21:00 Пт., Нд.
13:45 18:45 Запоріжжя-Суми: Охтирка, Тростянець 18:55 22:30 щоденно

Гадяцький напрямок (на Опішню, Зіньків, Гадяч, Лохвицю, Ромни)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:35 11:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 05:30 07:50 щоденно
11:20 13:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 06:10 08:20 щоденно
14:10 17:40 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 06:35 10:30 щоденно
09:55 12:30 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 07:05 09:35 щоденно
15:15 20:20 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 07:45 13:35 пт., нд.
16:25 20:20 Полтава-Лохвиця: Зіньків, Гадяч 07:45 12:30 пн.-чт., сб.
15:55 19:20 Полтава-Гадяч: Опішня, Великі Сорочинці 08:40 12:10 пт.-нд.
11:40 14:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 08:45 11:00 щоденно
07:10 08:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 09:50 12:00 щоденно
06:35 10:00 Дніпро-Ромни: Зіньків, Гадяч 10:15 13:40 Пн.Вт.Чт.-Нд.
17:20 20:50 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка 10:30 15:00 щоденно
07:30 09:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 11:10 13:20 щоденно
04:35 08:15 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 12:00 16:05 щоденно
04:45 08:30 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 12:05 16:25 щоденно
08:50 11:45 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 12:50 15:00 щоденно
15:50 18:15 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 13:10 15:15 щоденно
16:20 18:35 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків 13:35 15:45 щоденно
06:30 11:00 Полтава-Лебедин: Опішня, Зіньків, Гадяч 14:00 18:05 щоденно
08:15 11:25 Полтава-Миргород: Опішня, В.Сорочинці 14:30 17:30 щоденно
18:30 20:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 14:50 17:00 щоденно
05:45 08:45 Полтава-Лохвиця: Заводське 15:10 18:00 Пн.-Пт.
06:45 10:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 15:40 19:50 щоденно
07:20 13:45 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 15:50 21:05 Пт., Нд.
12:25 14:40 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 16:15 18:10 щоденно
13:30 15:50 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:00 19:20 щоденно
14:40 16:55 Полтава-Гадяч: Опішня, Зіньків, Бобрівник 17:30 19:55 щоденно
12:45 16:25 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 18:00 21:25 щоденно
09:00 12:55 Полтава-Лохвиця: Опішня, Зіньків, Гадяч 19:05 22:40 щоденно

Білоруський напрямок (на Брест)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 12:55 Харків-Брест/Харкаў-Брэст
z-time.ua
13:00 07:50 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.

Італійський напрямок (на Салерно, Рим, Неаполь, Флоренцію)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 17:00 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
17:00 13:00 Чт.

Німецький напрямок (на Кельн, Франкфурт, Дюссельдорф, Карлсруе)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 00:15 Дніпро-Кельн/Dnipro-Köln
ewe.ua
00:20 14:30 вт.-чт., сб.
18:30 00:15 Дніпро-Франкфурт-на-Майні/Dnipro-Frankfurt am Mainewe.ua 00:20 17:15 ср.
15:30 00:25 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
00:30 13:30 вт., сб.
15:30 00:25 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
00:30 14:00 вт., сб.
22:00 05:45 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
05:45 23:30 ср., сб.
22:00 05:50 Запоріжжя-Трір/Saporischschja-Trier
odri-ua.com
05:50 00:50 вт., пт.
21:30 23:25 Харків-Кельн/Charkiw-Köln
kan-trans.com
23:30 17:15 Пт.

Польський напрямок (на Варшаву, Гданськ, Люблін, Гдиню, Колобжег)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:30 01:00 Харків-Ґдиня/Charków-Gdynia
vvk-bus.com.ua
01:15 07:00 щоденно
23:50 02:05 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg 02:10 17:25 щоденно
20:50 02:20 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław 02:35 11:10 Вт., Чт., Сб.
21:00 02:35 Запоріжжя-Колобжег/Zaporoże-Kołobrzeg 02:35 13:30 ср., нд.
04:30 06:50 Харків-Кошалін/Charków-Koszalin
agat.eu
07:00 14:10 через день
04:30 06:50 Харків-Свебодзін/Charków-Świebodzin 07:00 13:00 через день
23:00 08:20 Сєвєродонецьк-Вроцлав/Siewierodonieck-Wrocław
autotrans.lg.ua
08:30 10:10 Вт., Чт., Сб.
23:00 08:20 Сєвєродонецьк-Щецин/Siewierodonieck-Szczecin 08:30 14:00 Вт., Чт., Сб.
06:30 09:00 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk
ternvoyage.com
09:00 14:00 щоденно
07:00 09:15 Харків-Колобжег/Charków-Kołobrzeg
kasa.lux-reisen.com
09:15 20:20 через день
07:30 09:10 Харків-Познань/Charków-Poznań 09:15 17:50 щоденно
07:30 09:40 Харків-Вроцлав/Charków-Wrocław
vastrans.com.ua
09:45 10:30 через день
05:40 09:50 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście 09:59 17:00 щоденно
06:40 16:30 Полтава-Слупськ/Poltawa-Słupsk 10:00 15:50 щоденно
10:35 15:35 Полтава-Щецин/Poltawa-Szczecin 10:10 14:50 щоденно
11:15 13:15 Харків-Вроцлав/Charków-Wrocław
vvk-bus.com.ua
13:30 14:00 щоденно
12:00 14:10 Харків-Лодзь/Charków-Łódź
bus-k.com, agat.eu
14:30 12:40 через день
09:00 16:50 Сєвєродонецьк-Варшава/Siewierodonieck-Warszawa 17:00 09:40 через день

Російський напрямок (на Ростов, Краснодар, Бєлгород)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Чеський напрямок (на Прагу, Брно, Оломоуц, Остраву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправлення із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:30 00:15 Дніпро-Прага/Dnipro-Praha
ewe.ua
00:20 07:00 Вт.-Чт., Сб.
15:00 01:15 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
01:25 07:00 Вт.-Ср., Сб.-Нд.
23:50 02:05 Харків-Чеське Будейовице/Charkiv-České Budějovice 02:10 14:00 щоденно
07:30 09:40 Харків-Прага/Charkiv-Praha
vastrans.com.ua
09:45 16:45 через день

Приміське сполучення (на Горбанівку, Івашки, Лаврики, Супрунівку, Шостаки)

ПОЛТАВА-АБАЗІВКА
07:15, 08:45, 10:35, 13:35, 15:00, 16:35, 18:05, 19:30

ПОЛТАВА-БУГАЇВКА
05:30, 11:55, 18:55

ПОЛТАВА-ВАКУЛЕНЦІ
06:50, 08:50, 10:50, 13:00, 16:00, 18:00, 20:00

ПОЛТАВА-ГОЖУЛИ
08:00, 09:50, 12:00, 15:20, 17:05, 18:40

ПОЛТАВА-ГОРБАНІВКА
07:25, 07:58, 08:45, 09:25, 10:05, 10:55, 12:45, 13:10, 14:15, 14:45, 15:45, 16:10, 17:25, 18:40, 20:25

ПОЛТАВА-ІВАШКИ
05:20, 06:35, 07:50, 09:20, 10:50, 12:25, 13:45, 15:35, 16:55, 18:25, 19:50

ПОЛТАВА-КАЛАШНИКИ
05:15, 07:35, 12:45, 17:35

ПОЛТАВА-ЛАВРИКИ
07:30, 09:30, 11:20, 13:00, 14:10, 15:40, 17:05, 18:40, 20:10

ПОЛТАВА-МИЛЬЦІ
08:35, 10:35, 12:35, 15:05, 17:05, 19:05

ПОЛТАВА-ПАЛЬЧИКІВКА
05:20, 07:05, 08:05, 09:55, 10:00, 13:00, 14:30, 15:05, 16:50, 17:30

ПОЛТАВА-СУПРУНІВКА
05:50, 06:25, 06:55, 07:55, 08:15, 09:15, 09:35, 10:55, 11:40, 13:05, 14:05, 14:25, 15:25, 16:05, 16:45, 17:25, 18:15, 19:25, 20:35, 21:45

ПОЛТАВА-ШОСТАКИ
06:10, 07:20, 08:40, 10:25, 11:55, 13:25, 14:55, 16:25, 17:45, 19:45, 20:55


2015-2020