Автобус КОБЕЛЯКИ-КОРОП

через Полтаву, Хорол, Лубни, Пирятин, Прилуки, Ніжин

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Кобеляки АС Полтавська область A
13:50 Полтава АВ Полтавська область B
14:55 Білоцерківка Полтавська область C
16:05 Хорол АС-2 Полтавська область D
16:20 Покровська Багачка Полтавська область E
16:45 Лубни АС Полтавська область F
17:43 Пирятин АС Полтавська область G
18:35 Прилуки АС Чернігівська область H
20:00 Ніжин АС Чернігівська область I
22:05 Короп АС Чернігівська область J
Рейс виконується по понеділках та п’ятницях. Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць). Протяжність складає 485 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КОРОП-КОБЕЛЯКИ

Автобус Кобеляки-Короп з’єднує десятитисячний районний центр Полтавської області - місто Кобеляки із п’ятитисячним районним центром сусідньої Чернігівщини - селищем Короп. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською (Кобеляцький, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський, Великобагачанський, Хорольський, Лубенський, Пирятинський райони) та Чернігівською (Прилуцький, Ічнянський, Ніжинський, Борзнянський, Бахмацький та Коропський райони). Відстань від Кобеляк до Коропа становить 485 км. Повна тривалість поїздки складатиме 10 годин. Найбільші населені пункти через які слідує маршрутка: Полтава, Хорол, Лубни, Пирятин, Прилуки, Ніжин. Рейс виконується щопонеділка та щоп’ятниці.

Скориставшись автобусом Кобеляки-Короп, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кобеляк - Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Білоцерківка, Кобеляки-Хорол, Кобеляки-Лубни, Кобеляки-Пирятин, Кобеляки-Прилуки, Кобеляки-Ніжин, Кобеляки-Короп;
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Хорол, Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-Прилуки, Полтава-Ніжин, Полтава-Короп;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Лубни, Білоцерківка-Пирятин, Білоцерківка-Прилуки, Білоцерківка-Ніжин, Білоцерківка-Короп;
із Хорола - Хорол-Лубни, Хорол-Пирятин, Хорол-Прилуки, Хорол-Ніжин, Хорол-Короп;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Прилуки, Лубни-Ніжин, Лубни-Короп;
із Пирятина - Пирятин-Прилуки, Пирятин-Ніжин, Пирятин-Короп;
із Прилук - Прилуки-Ніжин, Прилуки-Короп;
із Ніжина - Ніжин-Короп.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на січень 2017 року) становить із Кобеляк до Коропа - понад 300 грн., до Ніжина - близько 240 грн., до Прилук - близько 200 грн., до Пирятина - понад 150 грн., до Лубен - понад 130 грн., до Хорола - понад 100 грн., до Білоцерківки - понад 80 грн., до Полтави - близько 50 грн.; із Полтави до Коропа - понад 250 грн., до Ніжина - близько 200 грн., до Прилук - близько 150 грн.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайті avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Кобеляк, Полтави, Хорола, Лубен, Пирятина, Прилук, Ніжина та Коропа.


2015-2019