Автобус ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА до КРУПОДЕРИНЕЦЬ

через Хорол, Мусіївку, Оржицю, Маяківку, Золотухи, Денисівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:05 Полтава АВ місто Полтава A
10:35 Решетилівка (а/т Харків-Київ) смт Решетилівка
10:50 Глибока Балка Решетилівський район
10:55 Лобачі Решетилівський район
11:00 Поділ Великобагачанський район
11:05 Білоцерківка Великобагачанський район B
11:10 Красногорівка Великобагачанський район
11:15 Широке Великобагачанський район
11:25 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
11:35 Вишняки Хорольський район
11:45 Хорол АС-2 місто Хорол C
11:55 Хорол АС-1 місто Хорол D
12:20 Хильківка Хорольський район
12:30 Мусіївка Хорольський район E
12:39 Лукім’я Оржицький район
12:43 Нижній Іржавець Оржицький район
12:59 Онішки Оржицький район
13:20 Оржиця АС смт Оржиця F
13:29 Маяківка Оржицький район
13:33 Золотухи Оржицький район
13:37 Денисівка Оржицький район G
13:46 Савинці Оржицький район
13:50 Круподеринці Оржицький район H
Пилиповичі Оржицький район
Яблуневе Оржицький район
Загребелля Оржицький район
Тимки Оржицький район
Рудка Гребінківський район
Овсюки Гребінківський район I
Покровщина Гребінківський район
Гребінка АС місто Гребінка J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (18 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Гребінка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із декількома районними центрами області, зокрема, Хоролом та Оржицею. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Оржицьким. Найбільші населені пункти, через які слідує маршрутка Полтава-Гребінка: Хорол та Оржиця. Відстань від Полтави до Гребінки становить 215 км. В обласному центрі автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному щоденно у першій половині дня.





Скориставшись автобусом Полтава-Гребінка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Глибока Балка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Хильківка, Полтава-Мусіївка, Полтава-Лукім’я, Полтава-Нижній Іржавець, Полтава-Онішки, Полтава-Оржиця, Полтава-Маяківка, Полтава-Золотухи, Полтава-Денисівка, Полтава-Савинці, Полтава-Круподеринці;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Оржиця;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Широке, Білоцерківка-Мар’янівка, Білоцерківка-Вишняки, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Хильківка, Білоцерківка-Мусіївка, Білоцерківка-Лукім’я, Білоцерківка-Нижній Іржавець, Білоцерківка-Онішки, Білоцерківка-Оржиця, Білоцерківка-Маяківка, Білоцерківка-Золотухи, Білоцерківка-Денисівка, Білоцерківка-Савинці, Білоцерківка-Круподеринці;
із Хорола - Хорол-Хильківка, Хорол-Мусіївка, Хорол-Лукім’я, Хорол-Нижній Іржавець, Хорол-Онішки, Хорол-Оржиця, Хорол-Маяківка, Хорол-Золотухи, Хорол-Денисівка, Хорол-Савинці, Хорол-Круподеринці;
із Оржиці - Оржиця-Маяківка, Оржиця-Золотухи, Оржиця-Денисівка, Оржиця-Савинці, Оржиця-Круподеринці;
із інших населених пунктів - Вишняки-Хорол, Лукім’я-Оржиця, Нижній Іржавець-Оржиця, Онішки-Оржиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Оржиці.


2015-2017