Автобус ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА до КРУПОДЕРИНЕЦЬ

через Хорол, Мусіївку, Оржицю, Маяківку, Золотухи, Денисівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:05 Полтава АВ місто Полтава A
11:02 Білоцерківка Великобагачанський район B
11:06 Красногорівка Великобагачанський район
11:45 Хорол АС-2 місто Хорол C
11:55 Хорол АС-1 місто Хорол D
12:20 Хильківка Хорольський район
12:30 Мусіївка Хорольський район E
12:39 Лукім’я Оржицький район
12:43 Нижній Іржавець Оржицький район
12:59 Онішки Оржицький район
13:20 Оржиця АС смт Оржиця F
13:29 Маяківка Оржицький район
13:33 Золотухи Оржицький район
13:37 Денисівка Оржицький район G
13:50 Круподеринці Оржицький район H
Пилиповичі Оржицький район
Яблуневе Оржицький район
Загребелля Оржицький район
Тимки Оржицький район
Рудка Гребінківський район
Овсюки Гребінківський район I
Покровщина Гребінківський район
Гребінка АС місто Гребінка J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (18 місць). Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГРЕБІНКА-ПОЛТАВА


2015-2017