Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Хорол, Лубни, Чорнухи

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:30 Полтава АВ місто Полтава A
16:10 Хорол АС-2 місто Хорол B
16:30 Покровська Багачка Хорольський район C
17:20 Лубни АС місто Лубни D
17:30 Клепачі Лубенський район
17:35 Калайдинці Лубенський район E
17:45 Городище Чорнухинський район
18:00 Вороньки Чорнухинський район F
18:10 Пізники Чорнухинський район
18:30 Чорнухи АС смт Чорнухи G
18:40 Пізники Чорнухинський район
18:45 Нова Діброва Чорнухинський район H
18:50 Красне Чорнухинський район
18:55 Архипівка Лохвицький район I
19:15 Лохвиця АС місто Лохвиця J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лохвиця через Лубни з’єднує обласний центр - місто Полтаву із районним центром, який знаходиться неподалік кордонів із Сумською та Чернігівською областями - містом Лохвиця. Маршрут автобуса проходить територією семи районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським, Лубенським, Чорнухинським та Лохвицьким. Відстань між Полтавою та Лохвицею становить 215 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Хорол, Лубни та Чорнухи. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу щоденно в обідню пору. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин.





Скориставшись автобусом Полтава-Лохвиця через Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Хорол, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Лубни, Полтава-Клепачі, Полтава-Калайдинці, Полтава-Городище, Полтава-Вороньки, Полтава-Пізники, Полтава-Чорнухи, Полтава-Нова Діброва, Полтава-Красне, Полтава-Архипівка, Полтава-Лохвиця;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Клепачі, Хорол-Калайдинці, Хорол-Городище, Хорол-Вороньки, Хорол-Пізники, Хорол-Чорнухи, Хорол-Нова Діброва, Хорол-Красне, Хорол-Архипівка, Хорол-Лохвиця;
із Лубен - Лубни-Клепачі, Лубни-Калайдинці, Лубни-Городище, Лубни-Вороньки, Лубни-Пізники, Лубни-Чорнухи, Лубни-Нова Діброва, Лубни-Красне, Лубни-Архипівка, Лубни-Лохвиця;
із Чорнух - Чорнухи-Нова Діброва, Чорнухи-Красне, Чорнухи-Архипівка, Чорнухи-Лохвиця;
із інших населених пунктів - Покровська Багачка-Лубни, Покровська Багачка-Клепачі, Покровська Багачка-Калайдинці, Покровська Багачка-Чорнухи, Покровська Багачка-Лохвиця, Клепачі-Чорнухи, Клепачі-Лохвиця, Калайдинці-Чорнухи, Калайдинці-Лохвиця, Городище-Чорнухи, Городище-Лохвиця, Вороньки-Чорнухи, Вороньки-Лохвиця, Пізники-Чорнухи, Пізники-Лохвиця, Нова Діброва-Лохвиця, Красне-Лохвиця, Архипівка-Лохвиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола, Лубен, Чорнух та Лохвиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Гадяч
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Миргород
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2018