Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Хорол, Лубни, Чорнухи

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:30 Полтава АВ місто Полтава A
16:10 Хорол АС-2 місто Хорол B
16:30 Покровська Багачка Хорольський район C
17:20 Лубни АС місто Лубни D
17:30 Клепачі Лубенський район
17:35 Калайдинці Лубенський район E
17:45 Городище Чорнухинський район
18:00 Вороньки Чорнухинський район F
18:10 Пізники Чорнухинський район
18:30 Чорнухи АС смт Чорнухи G
18:40 Пізники Чорнухинський район
18:45 Нова Діброва Чорнухинський район H
18:50 Красне Чорнухинський район
18:55 Архипівка Лохвицький район I
19:15 Лохвиця АС місто Лохвиця J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 215 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Гадяч
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Миргород
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2017