Автобус ПОЛТАВА-ДНІПРО (ПОЛТАВА-ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

через Нові Санжари, Нехворощу, Магдалинівку, Підгородне

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:10 07:00 13:00 14:00 Полтава АВ Полтавська область A
07:05 07:55 13:40 14:45 Нові Санжари АС Полтавська область B
07:10 08:00 13:45 14:50 Руденківка Полтавська область C
07:20 08:15 14:00 15:05 Галущина Гребля Полтавська область D
07:40 08:35 14:20 15:25 Соколова Балка Полтавська область E
08:00 08:55 14:25 15:30 Нехвороща Полтавська область F
08:10 09:00 14:35 15:40 Гупалівка Дніпропетровська область G
08:25 09:15 14:50 15:55 Дмухайлівка Дніпропетровська область H
09:00 09:50 15:20 16:30 Магдалинівка АС Дніпропетровська область I
09:17 10:07 15:37 16:47 Малоандріївка Дніпропетровська область
09:30 10:20 15:50 17:00 Очеретувате Дніпропетровська область
09:40 10:30 16:00 17:10 Спаське Дніпропетровська область
09:55 10:40 16:10 17:25 Підгородне Дніпропетровська область
10:15 11:25 16:20 17:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Isuzu (31 місце), Volkswagen (18 місць), Ікарус (45 місць), Еталон (29 місць). Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ДНІПРО-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ) з’єднує обласний центр із четвертим за величиною містом України. Один із найпопулярніших напрямків, оскільки прямого залізничного сполучення між Полтавою та Дніпром немає (найменший час у дорозі із пересадкою у Знам’янці або Лозовій складе від 8 годин). Маршрут автобуса пролягає територією Полтавської та Дніпропетровської областей. Найбільші населені пункти на шляху: Нові Санжари, Нехвороща, Магдалинівка, Підгородне.





Скориставшись автобусом, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Нові Санжари, Полтава-Руденківка, Полтава-Галущина Гребля, Полтава-Соколова Балка, Полтава-Нехвороща, Полтава-Гупалівка, Полтава-Дмухайлівка, Полтава-Магдалинівка, Полтава-Дніпро;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Руденківка, Нові Санжари-Галущина Гребля, Нові Санжари-Соколова Балка, Нові Санжари-Нехвороща, Нові Санжари-Гупалівка, Нові Санжари-Дмухайлівка, Нові Санжари-Магдалинівка, Нові Санжари-Дніпро (Нові Санжари-Дніпропетровськ);
із Руденківки - Руденківка-Нехвороща, Руденківка-Магдалинівка, Руденківка-Дніпро;
із Галущиної Греблі - Галущина Гребля-Нехвороща, Галущина Гребля-Магдалинівка, Галущина Гребля-Дніпро;
із Соколової Балки - Соколова Балка-Нехвороща, Соколова Балка-Магдалинівка, Соколова Балка-Дніпро;
із Нехворощі - Нехвороща-Магдалинівка, Нехвороща-Дніпро (Нехвороща-Дніпропетровськ);
із Гупалівки - Гупалівка-Магдалинівка, Гупалівка-Дніпро;
із Дмухайлівки - Дмухайлівка-Магдалинівка, Дмухайлівка-Дніпро (Дмухайлівка-Дніпропетровськ);
із Магдалинівки - Магдалинівка-Поливанівка, Магдалинівка-Малоандріївка, Магдалинівка-Очеретувате, Магдалинівка-Спаське, Магдалинівка-Підгородне, Магдалинівка-Дніпро (Магдалинівка-Дніпропетровськ);
із інших населених пунктів - Поливанівка-Дніпро, Малоандріївка-Дніпро, Очеретувате-Дніпро, Спаське-Дніпро (Спаське-Дніпропетровськ).


На маршруті здійснюється чотири щоденних рейси. У дорозі автобус орієнтовно 3,5-4,5 години. Приблизна вартість проїзду (станом на квітень 2017 року) із Полтави до Дніпра - 115 грн., до Магдалинівки - 70 грн. Придбати або забронювати квитки на поїздку можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса або на сайтах avtovokzal.pl.ua (у Полтавській області) та dopas.dp.ua (у Дніпропетровській області).


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДНІПРА

КИЇВ-БЕРДЯНСЬК
ЛЕБЕДИН-ДНІПРО
МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ
МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ
ПОЛТАВА-ДНІПРО через Карлівку
ПОЛТАВА-ДНІПРО через Кобеляки
РОМНИ-ДНІПРО
СУМИ-КРИВИЙ РІГ
СУМИ-ХЕРСОН


2015-2017