Автобус ПОЛТАВА-ДНІПРО

через Нові Санжари, Нехворощу, Магдалинівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
06:10 13:00 Полтава АВ Полтавська область A
07:00 13:45 Нові Санжари АС Полтавська область B
07:10 13:55 Руденківка Полтавська область C
07:20 14:05 Галущина Гребля Полтавська область D
07:35 14:20 Соколова Балка Полтавська область E
08:00 14:25 Нехвороща Полтавська область F
08:10 14:35 Гупалівка Дніпропетровська область G
08:25 14:50 Дмухайлівка Дніпропетровська область H
09:00 15:20 Магдалинівка АС Дніпропетровська область I
09:15 15:37 Малоандріївка Дніпропетровська область
09:25 15:50 Очеретувате Дніпропетровська область
09:35 16:00 Спаське Дніпропетровська область
10:15 16:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
ПН., СР.-НД. ЩОДЕННО періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (16 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 170 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ДНІПРО-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ) з’єднує обласний центр із четвертим за кількістю жителів містом України. Один із найпопулярніших напрямків, оскільки прямого залізничного сполучення між Полтавою та Дніпром немає (найменший час у дорозі із пересадкою у Знам’янці або Лозовій складе від 6,5 годин). Маршрут автобуса пролягає територією Полтавської та Дніпропетровської областей. Найбільші населені пункти на шляху: Нові Санжари, Нехвороща та Магдалинівка.





Скориставшись автобусом, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Нові Санжари, Полтава-Руденківка, Полтава-Галущина Гребля, Полтава-Соколова Балка, Полтава-Нехвороща, Полтава-Гупалівка, Полтава-Дмухайлівка, Полтава-Магдалинівка, Полтава-Дніпро;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Руденківка, Нові Санжари-Галущина Гребля, Нові Санжари-Соколова Балка, Нові Санжари-Нехвороща, Нові Санжари-Гупалівка, Нові Санжари-Дмухайлівка, Нові Санжари-Магдалинівка, Нові Санжари-Дніпро (Нові Санжари-Дніпропетровськ);
із Руденківки - Руденківка-Нехвороща, Руденківка-Магдалинівка, Руденківка-Дніпро;
із Галущиної Греблі - Галущина Гребля-Нехвороща, Галущина Гребля-Магдалинівка, Галущина Гребля-Дніпро;
із Соколової Балки - Соколова Балка-Нехвороща, Соколова Балка-Магдалинівка, Соколова Балка-Дніпро;
із Нехворощі - Нехвороща-Магдалинівка, Нехвороща-Дніпро (Нехвороща-Дніпропетровськ);
із Гупалівки - Гупалівка-Магдалинівка, Гупалівка-Дніпро;
із Дмухайлівки - Дмухайлівка-Магдалинівка, Дмухайлівка-Дніпро (Дмухайлівка-Дніпропетровськ);
із Магдалинівки - Магдалинівка-Поливанівка, Магдалинівка-Малоандріївка, Магдалинівка-Очеретувате, Магдалинівка-Спаське, Магдалинівка-Дніпро (Магдалинівка-Дніпропетровськ);
із інших населених пунктів - Поливанівка-Дніпро, Малоандріївка-Дніпро, Очеретувате-Дніпро, Спаське-Дніпро (Спаське-Дніпропетровськ).


На маршруті здійснюється два рейси. У дорозі автобус орієнтовно 3,5-4 години. ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на липень 2022 року) становить:
із Полтави до Дніпра - 280-340 грн., до Магдалинівки - 170-220 грн.
Придбати квитки на поїздку можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДНІПРА

ЛЕБЕДИН-ДНІПРО

МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ

ПОЛТАВА-ДНІПРО через Карлівку

ПОЛТАВА-ДНІПРО через Кобеляки

РОМНИ-ДНІПРО

СУМИ-ДНІПРО

2015-2020