Автобус ДОНЕЦЬК-КИЇВ (Шериф-Тур)

через Курахове, Покровськ, Павлоград, Новомосковськ, Красноград, Полтаву, Лубни, Пирятин, Бориспіль, аеропорт Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:50 Донецьк АС-3 Донецька область A
18:25 Курахове Донецька область
19:25 Покровськ Донецька область B
21:15 Павлоград АС Дніпропетровська область C
22:20 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область D
23:50 Красноград АС Харківська область E
01:10 Полтава АВ Полтавська область F
03:20 Лубни АС Полтавська область G
04:20 Пирятин АС Полтавська область H
05:35 Бориспіль АС Київська область
05:50 аеропорт Бориспіль Київська область I
07:00 Київ АВ місто Київ J
Рейс виконується щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі із Донецька.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Mercedes, Setra.
Протяжність складає 735 км.
Сайт перевізника: sherif.com.ua

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-ДОНЕЦЬК


2015-2018