Автобус ПОЛТАВА-КОНОТОП

через Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину, Ромни, Хмелів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:50 Полтава АВ Полтавська область A
16:55 Опішня АС Полтавська область B
17:45 Зіньків АС Полтавська область C
18:30 Гадяч АС Полтавська область D
19:05 Липова Долина АС Сумська область E
19:50 Ромни АС Сумська область F
20:15 Хмелів Сумська область G
20:25 Дзеркалька Сумська область
20:35 Юрівка Сумська область H
20:40 Карабутове Сумська область
20:50 Шевченкове Сумська область I
21:05 Конотоп АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 260 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КОНОТОП-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Конотоп з’єднує обласний центр України - місто Полтава із другим за величиною містом сусідньої Сумщини - Конотопом. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Сумською. Відстань від Полтави до Конотопа становить 260 км. Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Опішня, Зіньків, Гадяч, Липова Долина, Ромни. Рейс виконується щоденно. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Полтава-Конотоп, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Гадяч, Полтава-Липова Долина, Полтава-Ромни, Полтава-Хмелів, Полтава-Дзеркалька, Полтава-Юрівка, Полтава-Карабутове, Полтава-Шевченкове, Полтава-Конотоп;
із Опішні - Опішня-Зіньків, Опішня-Гадяч, Опішня-Липова Долина, Опішня-Ромни, Опішня-Хмелів, Опішня-Дзеркалька, Опішня-Юрівка, Опішня-Карабутове, Опішня-Шевченкове, Опішня-Конотоп;
із Зінькова - Зіньків-Гадяч, Зіньків-Липова Долина, Зіньків-Ромни, Зіньків-Хмелів, Зіньків-Дзеркалька, Зіньків-Юрівка, Зіньків-Карабутове, Зіньків-Шевченкове, Зіньків-Конотоп;
із Гадяча - Гадяч-Липова Долина, Гадяч-Ромни, Гадяч-Хмелів, Гадяч-Дзеркалька, Гадяч-Юрівка, Гадяч-Карабутове, Гадяч-Шевченкове, Гадяч-Конотоп;

із Липової Долини - Липова Долина-Ромни, Липова Долина-Хмелів, Липова Долина-Дзеркалька, Липова Долина-Юрівка, Липова Долина-Карабутове, Липова Долина-Шевченкове, Липова Долина-Конотоп;
із Ромен - Ромни-Хмелів, Ромни-Дзеркалька, Ромни-Юрівка, Ромни-Карабутове, Ромни-Шевченкове, Ромни-Конотоп;
із інших населених пунктів - Хмелів-Юрівка, Хмелів-Конотоп, Дзеркалька-Юрівка, Дзеркалька-Конотоп, Юрівка-Карабутове, Юрівка-Шевченкове, Юрівка-Конотоп, Карабутове-Конотоп, Шевченкове-Конотоп.


Час відправлення по селах вказаний ОРІЄНТОВНИЙ. Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.sumy.ua (Сумська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Полтави, Опішні, Зінькова, Гадяча, Липової Долини, Ромен та Конотопа.


2015-2017