Автобус ПОЛТАВА-БІЛЯКИ

через Хорол, Семенівку, Паніванівку, Веселий Поділ, Василівку, Чаплинці, Заїчинці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:45 Полтава АВ місто Полтава A
07:10 Решетилівка місто Решетилівка
07:20 Лобачі Решетилівський район
07:30 Поділ Великобагачанський район
07:35 Білоцерківка Великобагачанський район
07:40 Красногорівка Великобагачанський район
07:55 Мар’янівка Великобагачанський район
08:10 Вишняки Хорольський район
08:20 Хорол АС-2 місто Хорол B
08:30 Хорол АС-1 місто Хорол C
08:40 Куторжиха Хорольський район
08:50 Вишневе Хорольський район
09:00 Карпиха Семенівський район
09:10 Семенівка АС смт Семенівка D
09:20 Паніванівка Семенівський район E
09:25 Веселий Поділ Семенівський район F
09:30 Василівка Семенівський район G
09:35 Чаплинці Семенівський район H
09:40 Заїчинці Семенівський район I
09:50 Біляки Семенівський район J
Рейс виконується із вівторка по четвер.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку БІЛЯКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Біляки з’єднує обласний центр - місто Полтаву із невеличким селом на Семенівщині - Біляками. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Семенівським. Відстань між Полтавою та Біляками становить 150 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Хорол та Семенівка. Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із обласного центру маршрутка Полтава-Біляки відправляється зранку від центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Біляки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Куторжиха, Полтава-Вишневе, Полтава-Карпиха, Полтава-Семенівка, Полтава-Паніванівка, Полтава-Веселий Поділ, Полтава-Василівка, Полтава-Чаплинці, Полтава-Заїчинці, Полтава-Біляки;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Мар’янівка, Решетилівка-Вишняки, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Куторжиха, Решетилівка-Вишневе, Решетилівка-Карпиха, Решетилівка-Семенівка, Решетилівка-Паніванівка, Решетилівка-Веселий Поділ, Решетилівка-Василівка, Решетилівка-Чаплинці, Решетилівка-Заїчинці, Решетилівка-Біляки;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Мар’янівка, Білоцерківка-Вишняки, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Семенівка;
із Хорола - Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе, Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Паніванівка, Хорол-Веселий Поділ, Хорол-Василівка, Хорол-Чаплинці, Хорол-Заїчинці, Хорол-Біляки;
із Семенівки - Семенівка-Паніванівка, Семенівка-Веселий Поділ, Семенівка-Василівка, Семенівка-Чаплинці, Семенівка-Заїчинці, Семенівка-Біляки.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Семенівки.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до БІЛЯКІВ

ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА


2015-2018