Автобус ПОЛТАВА-ПРИДНІПРЯНСЬКЕ (ПОЛТАВА-РАДЯНСЬКЕ)

через Кобеляки, Орлик

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:40 17:50 Полтава АВ місто Полтава A
11:15 18:25 Лелюхівка Новосанжарський район B
11:25 18:35 Малий Кобелячок Новосанжарський район C
11:30 18:40 Дрижина Гребля Новосанжарський район D
11:40 18:50 Бутенки Кобеляцький район E
11:45 18:55 Бережнівка Кобеляцький район
12:15 19:15 Кобеляки АС місто Кобеляки F
12:40 19:40 Василівка Кобеляцький район G
12:50 19:50 Деменки Кобеляцький район H
13:00 20:00 Дашківка Кобеляцький район
13:15 20:15 Орлик Кобеляцький район I
13:40 20:30 Придніпрянське (Радянське) Кобеляцький район J
щоденно ПТ., НД. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці та щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПРИДНІПРЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА


2015-2017