Автобус ПОЛТАВА-ПРИДНІПРЯНСЬКЕ (ПОЛТАВА-РАДЯНСЬКЕ)

через Лелюхівку, Малий Кобелячок, Бутенки, Кобеляки, Орлик

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:40 17:50 Полтава АВ місто Полтава A
11:15 18:25 Лелюхівка Новосанжарський район B
11:25 18:35 Малий Кобелячок Новосанжарський район C
11:35 18:40 Дрижина Гребля Новосанжарський район D
11:45 18:50 Бутенки Кобеляцький район E
11:50 18:55 Бережнівка Кобеляцький район
12:15 19:15 Кобеляки АС місто Кобеляки F
12:40 19:40 Василівка Кобеляцький район G
12:50 19:50 Деменки Кобеляцький район H
13:00 20:00 Дашківка Кобеляцький район
13:15 20:15 Орлик Кобеляцький район I
13:40 20:30 Придніпрянське (Радянське) Кобеляцький район J
щоденно ПТ., НД. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПРИДНІПРЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Придніпрянське (Полтава-Радянське) з’єднує обласний центр - місто Полтаву із одним з наймолодших сіл Кобеляччини - Придніпрянським (попередня назва Радянське). Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Полтавським, Новосанжарським та Кобеляцьким. Відстань між Полтавою та Придніпрянським становить 135 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Придніпрянське: Лелюхівка, Малий Кобелячок, Бутенки, Кобеляки та Орлик. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. В обласному центрі автобус відправляється щоденно у першій половині дня та щоп’ятниці і щонеділі увечері від автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Придніпрянське, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лелюхівка, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Дрижина Гребля, Полтава-Бутенки, Полтава-Бережнівка, Полтава-Кобеляки, Полтава-Василівка, Полтава-Деменки, Полтава-Дашківка, Полтава-Орлик, Полтава-Придніпрянське (Полтава-Радянське);
із Лелюхівки - Лелюхівка-Малий Кобелячок, Лелюхівка-Дрижина Гребля, Лелюхівка-Бутенки, Лелюхівка-Бережнівка, Лелюхівка-Кобеляки, Лелюхівка-Василівка, Лелюхівка-Деменки, Лелюхівка-Дашківка, Лелюхівка-Орлик, Лелюхівка-Придніпрянське (Лелюхівка-Радянське);
із Малого Кобелячка - Малий Кобелячок-Дрижина Гребля, Малий Кобелячок-Бутенки, Малий Кобелячок-Бережнівка, Малий Кобелячок-Кобеляки, Малий Кобелячок-Василівка, Малий Кобелячок-Деменки, Малий Кобелячок-Дашківка, Малий Кобелячок-Орлик, Малий Кобелячок-Придніпрянське (Малий Кобелячок-Радянське);
із Бутенок - Бутенки-Бережнівка, Бутенки-Кобеляки, Бутенки-Василівка, Бутенки-Деменки, Бутенки-Дашківка, Бутенки-Орлик, Бутенки-Придніпрянське (Бутенки-Радянське);
із Кобеляк - Кобеляки-Василівка, Кобеляки-Деменки, Кобеляки-Дашківка, Кобеляки-Орлик, Кобеляки-Придніпрянське (Кобеляки-Радянське);
із Орлика - Орлик-Придніпрянське (Орлик-Радянське).


Час відправлення автобуса по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Кобеляк.


2015-2018