Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА-ПЛЬЗЕНЬ / Autobus ZAPOROŽI-PRAHA-PLZEŇ

через Дніпро, Красноград, Харків, Полтаву, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Жешув, Краків, Катовіце, Остраву, Оломоуц, Брно

Dnipro - Krasnohrad - Charkiv - Poltava - Lubny - Pyrjatyn - Kyjev - Žytomyr - Rivne - Lvov - Rzeszow - Krakow - Katowice - Ostrava - Olomouc - Brno


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Čas odjezdu Станція / Zastávka Регіон / Kraj На карті / Mapa
15:00 Пн.Вт.Пт. Запоріжжя АВ/Záporoží Запорізька область A
18:00 Пн.Вт.Пт. Дніпро АВЦ/Dnipro Дніпропетровська область
20:30 Пн.Вт.Пт. Красноград АС/Krasnohrad Харківська область
22:50 Пн.Вт.Пт. Харків АВ/Charkiv Харківська область B
01:25 Вт.Ср.Сб. Полтава АВ/Poltava Полтавська область
03:25 Вт.Ср.Сб. Лубни АС/Lubny Полтавська область
04:10 Вт.Ср.Сб. Пирятин АС/Pyrjatyn Полтавська область
08:00 Вт.Ср.Сб. Київ, залізничний вокзал/Kyjev, vlakové nádraží місто Київ
10:00 Вт.Ср.Сб. Житомир АВ/Žytomyr Житомирська область
12:50 Вт.Ср.Сб. Рівне АВ/Rivne Рівненська область
16:00 Вт.Ср.Сб. Львів АВ/Lvov Львівська область
19:30 Wt.Śr.Sb. Rzeszow/Жешув Polska C
22:30 Wt.Śr.Sb. Krakow/Краків Polska D
23:50 Wt.Śr.Sb. Katowice/Катовіце Polska E
01:30 St.Čt.Ne. Ostrava/Острава Česko F
03:00 St.Čt.Ne. Olomouc/Оломоуц Česko G
04:00 St.Čt.Ne. Brno Zvonařka/Брно АВ Звонажка Česko H
07:00 St.Čt.Ne. Praha Florenc UAN/Прага Флоренц Česko I
09:00 St.Čt.Ne. Plzeň/Пльзень Česko J
Рейс виконується по понеділках, вівторках та п’ятницях із Запоріжжя, Дніпра та Харкова.
Можливі автобуси на маршруті: MAN.
Сайт перевізника: east-express.cz

Den odjezdu: pondělí, úterý, pátek.
www: east-express.cz
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПЛЬЗЕНЬ-ЗАПОРІЖЖЯ/PLZEŇ-ZAPOROŽI

Автобус Запоріжжя-Пльзень (autobus Záporoží-Plzeň) з’єднує найбільші міста України - Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та Львів із найбільшими містами Чехії - Прагою, Брно, Остравою та Пльзенню. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Україною, Польщею та Чехією. Відстань між Запоріжжям та Пльзенню складає понад 2000 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Дніпро, Харків, Полтава, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Жешув, Краків, Катовіце, Острава, Оломоуц, Брно та Прага. У Запоріжжі автобус відправляється у другій половині дня від головного автовокзалу міста.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Прага-Пльзень, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Жешув, Запоріжжя-Краків, Запоріжжя-Катовіце, Запоріжжя-Острава, Запоріжжя-Оломоуц, Запоріжжя-Брно, Запоріжжя-Прага, Запоріжжя-Пльзень;
із Дніпра - Дніпро-Жешув, Дніпро-Краків, Дніпро-Катовіце, Дніпро-Острава, Дніпро-Оломоуц, Дніпро-Брно, Дніпро-Прага, Дніпро-Пльзень;
із Краснограда - Красноград-Жешув, Красноград-Краків, Красноград-Катовіце, Красноград-Острава, Красноград-Оломоуц, Красноград-Брно, Красноград-Прага, Красноград-Пльзень;
із Харкова - Харків-Жешув, Харків-Краків, Харків-Катовіце, Харків-Острава, Харків-Оломоуц, Харків-Брно, Харків-Прага, Харків-Пльзень;
із Полтави - Полтава-Жешув, Полтава-Краків, Полтава-Катовіце, Полтава-Острава, Полтава-Оломоуц, Полтава-Брно, Полтава-Прага, Полтава-Пльзень;
із Лубен - Лубни-Жешув, Лубни-Краків, Лубни-Катовіце, Лубни-Острава, Лубни-Оломоуц, Лубни-Брно, Лубни-Прага, Лубни-Пльзень;
із Пирятина - Пирятин-Жешув, Пирятин-Краків, Пирятин-Катовіце, Пирятин-Острава, Пирятин-Оломоуц, Пирятин-Брно, Пирятин-Прага, Пирятин-Пльзень;
із Києва - Київ-Жешув, Київ-Краків, Київ-Катовіце, Київ-Острава, Київ-Оломоуц, Київ-Брно, Київ-Прага, Київ-Пльзень;
із Житомира - Житомир-Жешув, Житомир-Краків, Житомир-Катовіце, Житомир-Острава, Житомир-Оломоуц, Житомир-Брно, Житомир-Прага, Житомир-Пльзень;
із Рівного - Рівне-Жешув, Рівне-Краків, Рівне-Катовіце, Рівне-Острава, Рівне-Оломоуц, Рівне-Брно, Рівне-Прага, Рівне-Пльзень;
зі Львова - Львів-Жешув, Львів-Краків, Львів-Катовіце, Львів-Острава, Львів-Оломоуц, Львів-Брно, Львів-Прага, Львів-Пльзень.


Більш детальну інформацію стосовно розкладу руху автобуса, наявність вільних місць тощо УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від тривалості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ в ЧЕХІЮ

ЗАПОРІЖЖЯ-КРЕМЕНЧУК-ПРАГА

ЗАПОРІЖЖЯ-ХАРКІВ-ПРАГА

2015-2020