Автобус ХАРКІВ-ПРАГА-ПЛЬЗЕНЬ / Autobus CHARKIV-PRAHA-PLZEŇ

через Полтаву, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Жешув, Краків, Катовіце, Остраву, Оломоуц, Брно

Poltava - Lubny - Pyrjatyn - Kyjev - Žytomyr - Rivne - Lvov - Rzeszow - Krakow - Katowice - Ostrava - Olomouc - Brno


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Čas odjezdu Станція / Zastávka Регіон / Kraj На карті / Mapa
10:00 Харків АВ/Charkiv Харківська область A
13:00 Полтава АВ/Poltava Полтавська область
14:30 Лубни АС/Lubny Полтавська область
15:30 Пирятин АС/Pyrjatyn Полтавська область
17:30 Київ ЦАВ/Kyjev місто Київ
18:00 Київ АС Київ/Kyjev, vlakové nádraží місто Київ
19:50 Житомир АВ/Žytomyr Житомирська область
22:00 Рівне АВ/Rivne Рівненська область
01:00 Львів АВ/Lvov Львівська область B
06:30 Rzeszow/Жешув Polska C
09:00 Krakow/Краків Polska D
10:30 Katowice/Катовіце Polska E
12:00 Ostrava/Острава Česko F
13:25 Olomouc/Оломоуц Česko G
14:35 Brno Zvonařka/Брно АВ Звонажка Česko H
17:30 Praha Florenc UAN/Прага Флоренц Česko I
19:30 Plzeň/Пльзень Česko J
Рейс виконується по понеділках із України.
Можливі автобуси на маршруті: MAN.
Сайт перевізника: east-express.cz

Den odjezdu: pondĕlí.
www: east-express.cz
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПЛЬЗЕНЬ-ХАРКІВ/PLZEŇ-CHARKIV

Автобус Харків-Пльзень (autobus Charkiv-Plzeň) з’єднує найбільші міста України - Київ, Харків та Львів із найбільшими містами Чехії - Прагою, Брно, Остравою та Пльзенню. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Україною, Польщею та Чехією. Відстань між Харковом та Пльзенню складає понад 2000 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Полтава, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Жешув, Краків, Катовіце, Острава, Оломоуц, Брно та Прага. У Харкові автобус відправляється зранку від головного автовокзалу міста.





Скориставшись автобусом Харків-Прага-Пльзень, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Жешув, Харків-Краків, Харків-Катовіце, Харків-Острава, Харків-Оломоуц, Харків-Брно, Харків-Прага, Харків-Пльзень;
із Полтави - Полтава-Жешув, Полтава-Краків, Полтава-Катовіце, Полтава-Острава, Полтава-Оломоуц, Полтава-Брно, Полтава-Прага, Полтава-Пльзень;
із Лубен - Лубни-Жешув, Лубни-Краків, Лубни-Катовіце, Лубни-Острава, Лубни-Оломоуц, Лубни-Брно, Лубни-Прага, Лубни-Пльзень;
із Пирятина - Пирятин-Жешув, Пирятин-Краків, Пирятин-Катовіце, Пирятин-Острава, Пирятин-Оломоуц, Пирятин-Брно, Пирятин-Прага, Пирятин-Пльзень;
із Києва - Київ-Жешув, Київ-Краків, Київ-Катовіце, Київ-Острава, Київ-Оломоуц, Київ-Брно, Київ-Прага, Київ-Пльзень;
із Житомира - Житомир-Жешув, Житомир-Краків, Житомир-Катовіце, Житомир-Острава, Житомир-Оломоуц, Житомир-Брно, Житомир-Прага, Житомир-Пльзень;
із Рівного - Рівне-Жешув, Рівне-Краків, Рівне-Катовіце, Рівне-Острава, Рівне-Оломоуц, Рівне-Брно, Рівне-Прага, Рівне-Пльзень;
зі Львова - Львів-Жешув, Львів-Краків, Львів-Катовіце, Львів-Острава, Львів-Оломоуц, Львів-Брно, Львів-Прага, Львів-Пльзень.


Більш детальну інформацію стосовно розкладу руху автобуса, наявність вільних місць тощо УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від тривалості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА в ЧЕХІЮ

ХАРКІВ-ПАРДУБИЦІ

ХАРКІВ-ПРАГА

2015-2023