Автобус ПОЛТАВА-ХАРКІВ

автобус ВІДМІНЕНО

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

Час відправлення Станція Регіон На карті
14:25 Полтава АВ Полтавська область A
15:35 Чутове АС Полтавська область B
16:20 Валки АС Харківська область C
17:45 Харків АС-1 Харківська область D

Автобус Полтава-Харків через Чутове з’єднує два сусідні обласні центри - місто Полтаву із містом Харків. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською (Полтавський та Чутівський райони) та Харківською (Коломацький, Валківський та Харківський райони). Відстань від Полтави до Харкова автомобільними шляхами становить 145 км. Повна тривалість поїздки автобусом Полтава-Харків складе 3 години. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Чутове та Валки. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному в обідню пору, у Харкові прибуває на центральний автовокзал на проспекті Гагаріна. Шлях автобуса Полтава-Харків пролягає частиною автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Скориставшись автобусом Полтава-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Чутове, Полтава-Валки, Полтава-Харків;
із Чутового - Чутове-Валки, Чутове-Харків;
із Валок - Валки-Харків.
Крім того, автобусом Полтава-Харків можуть скористатися жителі інших населених пунктів, які розташовані по маршруту слідування, а саме: Копили, Мале Ладижине (Полтавський район), Зеленківка, Войнівка, Новофедорівка (Чутівський район), Каленикове (Коломацький район), Дорофіївка, Ясеневе, Сніжків, Гонтів Яр, Шарівка, Буцьківка (Валківський район), Травневе, Санжари, Нестеренки, Коротич, Пісочин (Харківський район), Люботин.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду автобусом Полтава-Харків (станом на серпень 2017 року) становить із Полтави до Чутового - 25 грн., до Валок - 40 грн., до Харкова - 65 грн., із Валок до Харкова - 25 грн.


Забронювати або придбати квитки на рейс Полтава-Харків можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.kharkov.ua (Харківська область).


Наявність автобуса Полтава-Харків у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Полтави, Чутового, Валок та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ХАРКОВА

БУКОВЕЛЬ-ХАРКІВ
ВАРШАВА-СЄВЄРОДОНЕЦЬК
КИЇВ-ЄСЕНТУКИ
КИЇВ-ХАРКІВ (Автолюкс)
КИЇВ-ХАРКІВ (Гюнсел)
КИЇВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)
КИШИНІВ-ХАРКІВ
КОШАЛІН-ХАРКІВ
КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ОДЕСА-ХАРКІВ
ПОЛТАВА-ХАРКІВ через Карлівку, Красноград
ЧЕРНІВЦІ-КРАСНОДАР
ЧЕРНІВЦІ-ХАРКІВ


2015-2019