Автобус КИЇВ-БЕРДЯНСЬК-МАРІУПОЛЬ

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтаву, Красноград, Дніпро, Запоріжжя, Токмак

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:20 Київ АВ місто Київ A
16:55 аеропорт Бориспіль Київська область B
17:20 Бориспіль АС Київська область
19:10 Пирятин АС Полтавська область
20:00 Лубни АС Полтавська область C
22:20 Полтава АВ Полтавська область D
23:40 Красноград АС Харківська область E
01:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область F
03:45 Запоріжжя АС Запорізька область G
05:25 Токмак АС Запорізька область H
07:20 Бердянськ АС Запорізька область I
09:10 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: VanHool (45 місць), Yutong (45 місць). Протяжність складає 930 км.
Сайт перевізника: mariupolavto.com

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Бердянськ з’єднує столицю із курортним містом на березі Азова. Один із небагатьох автобусних маршрутів, який сполучає Київ із узбережжям Азовського моря. Шлях автобуса простягається територією п’яти областей: Київською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською та Запорізькою. Найбільші міста на маршруті: Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Полтава, Бориспіль, Лубни. Найбільшим попитом автобус користується у період літнього відпочинку.





Скориставшись автобусом Київ-Бердянськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Пирятин, Київ-Лубни, Київ-Полтава, Київ-Красноград, Київ-Дніпро (Київ-Дніпропетровськ), Київ-Запоріжжя, Київ-Токмак, Київ-Бердянськ;
із Борисполя - Бориспіль-Пирятин, Бориспіль-Лубни, Бориспіль-Полтава, Бориспіль-Красноград, Бориспіль-Дніпро (Бориспіль-Дніпропетровськ), Бориспіль-Запоріжжя, Бориспіль-Токмак, Бориспіль-Бердянськ;
із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Полтава, Пирятин-Красноград, Пирятин-Дніпро (Пирятин-Дніпропетровськ), Пирятин-Запоріжжя, Пирятин-Токмак, Пирятин-Бердянськ;
із Лубен - Лубни-Полтава, Лубни-Красноград, Лубни-Дніпро (Лубни-Дніпропетровськ), Лубни-Запоріжжя, Лубни-Токмак, Лубни-Бердянськ;
із Полтави - Полтава-Красноград, Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ), Полтава-Запоріжжя, Полтава-Токмак, Полтава-Бердянськ;
із Краснограда - Красноград-Дніпро (Красноград-Дніпропетровськ), Красноград-Запоріжжя, Красноград-Токмак, Красноград-Бердянськ;
із Дніпра - Дніпро-Запоріжжя (Дніпропетровськ-Запоріжжя), Дніпро-Токмак (Дніпропетровськ-Токмак), Дніпро-Бердянськ (Дніпропетровськ-Бердянськ);
із Запоріжжя - Запоріжжя-Токмак, Запоріжжя-Бердянськ; із Токмака - Токмак-Бердянськ.


Час у дорозі складає близько 15 годин. Більшу частину маршрута автобус долає вночі, а зранку прибуває до Бердянська, що в свою чергу зручно для пасажирів.

Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область), bus.kharkov.ua (Харківська область), dopas.dp.ua (Дніпропетровська область), а також на сайті перевізника mariupolavto.com (Маріуполь-Авто).

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Пирятина, Лубен, Полтави, Краснограда, Дніпра, Запоріжжя, Токмака та Бердянська.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до БЕРДЯНСЬКА

МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ


2015-2017