РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ПО ІНШИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

Україна має добре розвинену мережу автобусних перевезень. Автобуси виконують важливу соціальну та інфраструктурну роль для жителів всіх регіонів. Автобусні маршрути з’єднують більшість населених пунктів держави між собою, а також дають можливість дістатися багатьох європейських країн: Болгарії (Бансько, Варна, Софія), Естонії (Таллінн, Тарту), Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Туреччини, Чехії та інших. Автобусний транспорт доступний майже для всіх верств населення.

Автобусний вокзал чи автобусна станція - це місце у населеному пункті, із якого відбувається відправлення автобусних рейсів. Для здійснення поїздки важливо знати, де розташована автостанція і о котрій годині вирушає необхідний автобус. На сайті, крім Полтавського регіону, розміщена інформація про найбільші автовокзали та автостанції країни із вказанням адрес, режиму роботи та контактних телефонів довідок. Більшість автовокзалів працює цілодобово. Є й такі, що мають встановлені графіки роботи. На сторінках із розкладом руху автобусів розміщена інформація про приміські, міжміські та міжнародні рейси.


Щоб знайти потрібний рейс чи напрямок, виберіть необхідну автостанцію серед запропонованих нижче і відкрийте зацікавлений напрямок. Вам буде запропоновано перелік рейсів, які можуть стати у нагоді.

Розклад руху автобусів у міжнародному сполученні може СУТТЄВО відрізнятися від зазначеного, оскільки залежить від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах.

Розклад руху автобусів періодично оновлюється та постійно доповнюється інформацією про нові автобусні станції й вокзали.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу (час та дату відправлення-прибуття, марку автобуса чи мікроавтобуса, кількість вільних місць, вартість квитка і т.п.) УТОЧНЮЙТЕ у довідкових станцій та безпосередньо на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю).

КИЇВ ЦАВ КИЇВ АС «КИЇВ»
(зал. вокзал, яма)
КИЇВ АС «ДАРНИЦЯ» КИЇВ АС «ДАЧНА» КИЇВ АС «ПІВДЕННА» ХАРКІВ АВ ХАРКІВ АС-2
«Суздальські ряди»
ХАРКІВ АС-6
«Індустріальна»
ХАРКІВ АС «ПРИВОКЗАЛЬНА» ОДЕСА АВ ОДЕСА АВ «ПРИВОЗ» ОДЕСА АС «ПРИВОКЗАЛЬНА» ОДЕСА АС «СТАРОСІННА» ДНІПРО АВЦ ДНІПРО АС-2 ЗАПОРІЖЖЯ АВ ЛЬВІВ АВ
«Стрийський»
ЛЬВІВ АВ «ДВІРЦЕВИЙ»
(АС-8, зал. вокзал)
ЛЬВІВ АВ «ПІВНІЧНИЙ»
(АС-2)
КРИВИЙ РІГ АВ КРИВИЙ РІГ АС «ТЕРНИ» МИКОЛАЇВ АВ ВІННИЦЯ АВ ЧЕРНІГІВ АВ СУМИ АВ

2015-2023