Автобус ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

через Супрунівку, Абазівку, Циганське, Нову Диканьку, Лютівку, Кукобівку, Покровське, Писаренки, Лучки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:30 12:30 16:10 Полтава АВ місто Полтава A
06:40 12:40 16:20 Супрунівка Полтавський район
06:50 12:50 16:30 Абазівка Полтавський район B
07:00 13:00 16:40 Циганське Полтавський район C
07:05 13:05 16:45 Нова Диканька Решетилівський район D
07:10 13:10 16:50 Лютівка Решетилівський район E
07:15 13:15 16:55 Кукобівка Решетилівський район F
07:30 13:25 17:05 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район G
07:40 13:30 17:10 Писаренки Решетилівський район H
07:45 13:35 17:15 Лучки Решетилівський район I
07:50 13:40 17:20 Федіївка Решетилівський район J
Рейси виконуються з вівторка по неділю.
Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 40 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ФЕДІЇВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Федіївка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із селом на північному сході Решетилівщини - Федіївкою. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх районів: Полтавським та Решетилівським. Відстань між Полтавою та Федіївкою становить 40 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Федіївка: Супрунівка, Абазівка, Циганське, Нова Диканька, Лютівка, Кукобівка, Покровське, Писаренки та Лучки. Повна тривалість поїздки складе понад годину. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста на Алмазному тричі на добу: зранку, в обідню пору та увечері.





Скориставшись автобусом Полтава-Федіївка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Нова Диканька, Полтава-Лютівка, Полтава-Кукобівка, Полтава-Покровське (Полтава-Жовтневе), Полтава-Писаренки, Полтава-Лучки, Полтава-Федіївка;
із Супрунівки - Супрунівка-Абазівка, Супрунівка-Циганське, Супрунівка-Нова Диканька, Супрунівка-Лютівка, Супрунівка-Кукобівка, Супрунівка-Покровське, Супрунівка-Писаренки, Супрунівка-Лучки, Супрунівка-Федіївка;
із Абазівки - Абазівка-Циганське, Абазівка-Нова Диканька, Абазівка-Лютівка, Абазівка-Кукобівка, Абазівка-Покровське, Абазівка-Писаренки, Абазівка-Лучки, Абазівка-Федіївка;
із Циганського - Циганське-Нова Диканька, Циганське-Лютівка, Циганське-Кукобівка, Циганське-Покровське, Циганське-Писаренки, Циганське-Лучки, Циганське-Федіївка;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Лютівка, Нова Диканька-Кукобівка, Нова Диканька-Покровське, Нова Диканька-Писаренки, Нова Диканька-Лучки, Нова Диканька-Федіївка;
із Лютівки - Лютівка-Кукобівка, Лютівка-Покровське, Лютівка-Писаренки, Лютівка-Лучки, Лютівка-Федіївка;
із Кукобівки - Кукобівка-Покровське, Кукобівка-Писаренки, Кукобівка-Лучки, Кукобівка-Федіївка;
із Покровського - Покровське-Писаренки, Покровське-Лучки, Покровське-Федіївка.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалу Полтави.


2015-2018