Автобус ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

через Супрунівку, Абазівку, Циганське, Нову Диканьку, Лютівку, Кукобівку, Покровське (Жовтневе), Писаренки, Лучки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:30 12:30 16:10 Полтава АВ місто Полтава A
06:40 12:40 16:20 Супрунівка Полтавський район
06:50 12:50 16:30 Абазівка Полтавський район B
07:00 13:00 16:40 Циганське Полтавський район C
07:05 13:05 16:45 Нова Диканька Решетилівський район D
07:10 13:10 16:50 Лютівка Решетилівський район E
07:15 13:15 16:55 Кукобівка Решетилівський район F
07:30 13:25 17:05 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район G
07:40 13:30 17:10 Писаренки Решетилівський район H
07:45 13:35 17:15 Лучки Решетилівський район I
07:50 13:40 17:20 Федіївка Решетилівський район J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 40 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ФЕДІЇВКА-ПОЛТАВА


2015-2017