Автобус ПОЛТАВА-КРИВИЙ РІГ

через Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Дніпродзержинськ, Кринички, Софіївку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:05 15:10 Полтава АВ Полтавська область A
08:25 Кобеляки АС Полтавська область B
08:45 17:00 Царичанка АС Дніпропетровська область C
17:15 Китайгород Дніпропетровська область
17:20 Могилів Дніпропетровська область D
09:35 17:55 Петриківка АС Дніпропетровська область E
10:00 18:35 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область F
10:30 19:10 Кринички АС Дніпропетровська область G
10:35 Світлогірське Дніпропетровська область
10:55 19:45 Преображенка Дніпропетровська область H
11:00 20:00 Затишне Дніпропетровська область
11:10 20:20 Малософіївка Дніпропетровська область
11:35 20:25 Софіївка АС Дніпропетровська область I
11:50 Новоюлівка Дніпропетровська область
11:55 Авдотівка Дніпропетровська область
12:00 Широке Дніпропетровська область
12:05 Лісопитомник Дніпропетровська область
12:15 21:10 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць), Еталон (28 місць). Протяжність складає 290 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРИВИЙ РІГ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРИВОГО РОГУ

СУМИ-КРИВИЙ РІГ


2015-2017