Автобус ПОЛТАВА-КРИВИЙ РІГ

через Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Кам’янське, Кринички, Софіївку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:05 15:10 Полтава АВ Полтавська область A
08:25 Кобеляки АС Полтавська область B
09:00 17:00 Царичанка АС Дніпропетровська область C
09:10 17:15 Китайгород Дніпропетровська область
09:15 17:20 Могилів Дніпропетровська область D
09:30 17:55 Петриківка АС Дніпропетровська область E
10:00 18:35 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область F
10:30 19:10 Кринички АС Дніпропетровська область G
10:35 Світлогірське Дніпропетровська область
10:55 19:45 Преображенка Дніпропетровська область H
11:00 20:00 Затишне Дніпропетровська область
11:10 20:20 Малософіївка Дніпропетровська область
11:35 20:25 Софіївка АС Дніпропетровська область I
11:50 Новоюлівка Дніпропетровська область
11:55 Авдотівка Дніпропетровська область
12:00 Широке Дніпропетровська область
12:05 Лісопитомник Дніпропетровська область
12:15 21:10 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (16, 20 місць).
Протяжність складає 290 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРИВИЙ РІГ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кривий Ріг з’єднує духовну столицю країни - місто Полтаву із найдовшим містом держави - Кривим Рогом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Полтавською та Дніпропетровською. Відстань між Полтавою та Кривим Рогом становить 290 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Кривий Ріг: Кобеляки, Царичанка, Петриківка, Кам’янське, Кринички та Софіївка. Повна тривалість поїздки складе 5-6 годин. У Полтаві автобуси відправляються від центрального автовокзалу на Алмазному щоденно у першій та у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Полтава-Кривий Ріг, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Кобеляки, Полтава-Царичанка, Полтава-Китайгород, Полтава-Могилів, Полтава-Петриківка, Полтава-Кам’янське, Полтава-Кринички, Полтава-Світлогірське, Полтава-Преображенка, Полтава-Затишне, Полтава-Малософіївка, Полтава-Софіївка, Полтава-Кривий Ріг;
із Кобеляк - Кобеляки-Царичанка, Кобеляки-Китайгород, Кобеляки-Могилів, Кобеляки-Петриківка, Кобеляки-Кам’янське, Кобеляки-Кринички, Кобеляки-Світлогірське, Кобеляки-Преображенка, Кобеляки-Затишне, Кобеляки-Малософіївка, Кобеляки-Софіївка, Кобеляки-Кривий Ріг;
із Царичанки - Царичанка-Китайгород, Царичанка-Могилів, Царичанка-Петриківка, Царичанка-Кам’янське, Царичанка-Кринички, Царичанка-Світлогірське, Царичанка-Преображенка, Царичанка-Затишне, Царичанка-Малософіївка, Царичанка-Софіївка, Царичанка-Кривий Ріг;
із Петриківки - Петриківка-Кам’янське, Петриківка-Кринички, Петриківка-Світлогірське, Петриківка-Преображенка, Петриківка-Затишне, Петриківка-Малософіївка, Петриківка-Софіївка, Петриківка-Новоюлівка, Петриківка-Авдотівка, Петриківка-Широке, Петриківка-Лісопитомник, Петриківка-Кривий Ріг;
із Кам’янського - Кам’янське-Кринички, Кам’янське-Світлогірське, Кам’янське-Преображенка, Кам’янське-Затишне, Кам’янське-Малософіївка, Кам’янське-Софіївка, Кам’янське-Новоюлівка, Кам’янське-Авдотівка, Кам’янське-Широке, Кам’янське-Лісопитомник, Кам’янське-Кривий Ріг.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Кобеляк, Царичанки, Петриківки, Кам’янського, Криничок, Софіївки та Кривого Рогу.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРИВОГО РОГУ

СУМИ-КРИВИЙ РІГ


2015-2018