Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Решетилівку, Манжелію, Глобине, Градизьк

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Полтава АВ місто Полтава A
08:30 Решетилівка АС смт Решетилівка B
08:37 Сені Решетилівський район
08:41 Пасічники Решетилівський район C
08:47 Шевченкове Решетилівський район
08:51 Дружба Козельщинський район
08:55 Буняківка Козельщинський район
08:59 Пашенівка Козельщинський район D
09:10 Хорішки Козельщинський район
09:16 Приліпка Козельщинський район
09:31 Федорівка Глобинський район E
09:41 Заможне Глобинський район
09:54 Манжелія Глобинський район F
10:01 Сиротенки Глобинський район
10:06 Фрунзівка Глобинський район
10:18 Пузикове Глобинський район
10:27 Пустовійтове Глобинський район G
10:45 Глобине АС місто Глобине H
10:52 Опришки Глобинський район
10:57 Пироги Глобинський район
11:00 Яроші Глобинський район
11:04 Бориси Глобинський район
11:06 Котляревське Глобинський район
11:08 Ганнівка Глобинський район
11:15 Градизьк АС Глобинський район I
11:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно, крім четверга. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 200 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017