Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Решетилівку, Манжелію, Пустовійтове, Глобине, Градизьк


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:40 Полтава АВ місто Полтава A
08:30 Решетилівка АС місто Решетилівка B
08:37 Сені Решетилівський район
08:41 Пасічники Решетилівський район C
08:47 Шевченкове Решетилівський район
08:51 Дружба Козельщинський район
08:55 Буняківка Козельщинський район
08:59 Пашенівка Козельщинський район D
09:10 Хорішки Козельщинський район
09:16 Приліпка Козельщинський район
09:31 Федорівка Глобинський район E
09:41 Заможне Глобинський район
09:54 Манжелія Глобинський район F
10:01 Сиротенки Глобинський район
10:06 Троїцьке Глобинський район
10:18 Пузикове Глобинський район
10:27 Пустовійтове Глобинський район G
10:45 Глобине АС місто Глобине H
10:52 Опришки Глобинський район
10:57 Пироги Глобинський район
11:00 Яроші Глобинський район
11:04 Бориси Глобинський район
11:06 Котляревське Глобинський район
11:08 Ганнівка Глобинський район
11:15 Градизьк АС Глобинський район I
11:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць).
Протяжність складає 200 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Манжелію з’єднує найбільші міста Полтавщини - Полтаву та Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Козельщинським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 200 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Кременчук: Решетилівка, Манжелія, Глобине та Градизьк. Повна тривалість поїздки складе понад 4 години. В обласному центрі автобус відправляється зранку від центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Манжелію, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Пасічники, Полтава-Шевченкове, Полтава-Дружба, Полтава-Буняківка, Полтава-Пашенівка, Полтава-Хорішки, Полтава-Приліпка, Полтава-Федорівка, Полтава-Заможне, Полтава-Манжелія, Полтава-Сиротенки, Полтава-Троїцьке (Полтава-Фрунзівка), Полтава-Пузикове, Полтава-Пустовійтове, Полтава-Глобине, Полтава-Опришки, Полтава-Пироги, Полтава-Яроші, Полтава-Бориси, Полтава-Котляревське, Полтава-Ганнівка, Полтава-Градизьк, Полтава-Кременчук;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Шевченкове, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Буняківка, Решетилівка-Пашенівка, Решетилівка-Хорішки, Решетилівка-Приліпка, Решетилівка-Федорівка, Решетилівка-Заможне, Решетилівка-Манжелія, Решетилівка-Сиротенки, Решетилівка-Троїцьке (Решетилівка-Фрунзівка), Решетилівка-Пузикове, Решетилівка-Пустовійтове, Решетилівка-Глобине, Решетилівка-Опришки, Решетилівка-Пироги, Решетилівка-Яроші, Решетилівка-Бориси, Решетилівка-Котляревське, Решетилівка-Ганнівка, Решетилівка-Градизьк, Решетилівка-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Яроші, Глобине-Бориси, Глобине-Котляревське, Глобине-Ганнівка, Глобине-Градизьк, Глобине-Кременчук.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Решетилівки, Градизька та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Кобеляки

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020