РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ ПО ПОЛТАВІ ТА ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Інформація про залізничні вокзали та станції Полтави та Полтавської області. Адреси, місцезнаходження на карті та телефони довідкових станцій.

Для зручності зроблено поділ за основними напрямками, до яких відносяться як основні залізничні станції, так і невеличкі станції та зупинні пункти чи платформи.

Всі станції та зупинні пункти Полтавщини (за виключенням чотирьох зупинних платформ) належать до Південної залізниці. Найбільші станції області: Полтава-Південна, Полтава-Київська, Кременчук, Гребінка, Ромодан, Миргород, Лубни.
Основна станція - Полтава-Південна. Все приміське сполучення із Полтави здійснюється саме з неї. Станція з’єднує Полтаву із Києвом, Смілою (станція імені Тараса Шевченка), Костянтинівкою, Кременчуком, Москвою, Новоолексіївкою (через Запоріжжя, Мелітополь), Одесою (через Кропивницький), Харковом, Херсоном (через Кривий Ріг, Миколаїв).
Друга станція обласного центру - Полтава-Київська. З’єднує Полтаву із Києвом та Харковом, а також із Західною Україною (Івано-Франківськ, Львів, Ужгород) та Костянтинівкою. Через станцію слідують поїзди Інтерсіті+ «Hyundai» сполученням Київ-Харків-Київ та Київ-Костянтинівка-Київ. Приміські електрички відправляються переважно у Гребінківському напрямку (Решетилівка, Сагайдак, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка).
До найбільших станцій області також відноситься і Кременчук, яка сполучає місто із Бахмачем, Гадячем, Києвом, Новоолексіївкою, Одесою, Смілою, Харковом та Херсоном. У приміському сполученні курсують електро- та дизель-поїзди, а також рейкові автобуси до Глобиного, Знам’янки, Кобеляк, Павлиша, Полтави, Ромодану та Хоролу.
Єдиною станцією Полтавщини, яка знаходиться на межі трьох залізниць (Південної, Південно-Західної та Одеської), є Гребінка.

Щоб знайти необхідний рейс чи напрямок, виберіть потрібну станцію або напрямок серед запропонованих нижче і відкрийте. Вам буде запропоновано перелік рейсів, які можуть Вас зацікавити.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси через підвищений пасажиропотік у певному напрямку (передсвяткові та святкові дні, а також п’ятниця та неділя).ПОЛТАВА-ПІВДЕННА ПОЛТАВА-КИЇВСЬКА КРЕМЕНЧУК ГРЕБІНКА РОМОДАН МИРГОРОД ЛУБНИ ЛОХВИЦЯ КАРЛІВКА ХОРОЛ СУЛА ВЕСЕЛИЙ ПОДІЛ КОЗЕЛЬЩИНА ГАЛЕЩИНА ГОГОЛЕВЕ ЛІЩИНІВКА СКОРОХОДОВЕ БОЖКОВЕ
напрямок Полтава-Скороходове-Огульці напрямок Полтава-Карлівка-Лозова напрямок Полтава-Кобеляки-Кременчук напрямок Полтава-Ромодан-Гребінка напрямок Кременчук-Глобине-Ромодан напрямок Кременчук-Крюків-Бурти напрямок Бурти-Світловодськ-Недогарки напрямок Гребінка-Пирятин-Прилуки напрямок Гребінка-Яготин-Київ напрямок Гребінка-імені Тараса Шевченка напрямок Ромодан-Лохвиця-Ромни напрямок Лохвиця-Венеславівка-Гадяч

2015-2020