Автобус ПОЛТАВА-МАЛИНІВКА

через Хорол, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Полтава АВ місто Полтава A
13:40 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
14:05 Поділ Великобагачанський район C
14:10 Білоцерківка Великобагачанський район D
14:15 Красногорівка Великобагачанський район E
14:50 Хорол АС-2 місто Хорол F
15:05 Вишневе (Петрівка) Хорольський район G
15:25 Семенівка АС смт Семенівка H
15:30 Очеретувате Семенівський район
15:40 Єгорівка Семенівський район
15:45 Малинівка Семенівський район I
Рейс виконується щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (30 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 145 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МАЛИНІВКА-ПОЛТАВА

2015-2020