Автобус ПОЛТАВА-МАЛИНІВКА

через Хорол, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Полтава АВ місто Полтава A
13:40 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
14:05 Поділ Великобагачанський район C
14:10 Білоцерківка Великобагачанський район D
14:15 Красногорівка Великобагачанський район E
14:50 Хорол АС-2 місто Хорол F
15:05 Вишневе Хорольський район G
15:25 Семенівка смт Семенівка H
15:30 Очеретувате Семенівський район
15:40 Єгорівка Семенівський район
15:45 Малинівка Семенівський район I
Рейс виконується щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (30 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 145 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МАЛИНІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Малинівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Семенівщини. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Семенівським. Відстань між Полтавою та Малинівкою становить 145 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Малинівка: Решетилівка, Поділ, Білоцерківка, Красногорівка, Хорол, Вишневе, Семенівка, Очеретувате та Єгорівка. Повна тривалість поїздки складе 2,5 години. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Малинівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Хорол, Полтава-Вишневе, Полтава-Семенівка, Полтава-Очеретувате, Полтава-Єгорівка, Полтава-Малинівка;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Вишневе, Решетилівка-Семенівка, Решетилівка-Очеретувате, Решетилівка-Єгорівка, Решетилівка-Малинівка;
із Подолу - Поділ-Білоцерківка, Поділ-Красногорівка, Поділ-Хорол, Поділ-Вишневе, Поділ-Семенівка, Поділ-Очеретувате, Поділ-Єгорівка, Поділ-Малинівка;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Вишневе, Білоцерківка-Семенівка, Білоцерківка-Очеретувате, Білоцерківка-Єгорівка, Білоцерківка-Малинівка;
із Красногорівки - Красногорівка-Хорол, Красногорівка-Вишневе, Красногорівка-Семенівка, Красногорівка-Очеретувате, Красногорівка-Єгорівка, Красногорівка-Малинівка;
із Хорола - Хорол-Вишневе, Хорол-Семенівка, Хорол-Очеретувате, Хорол-Єгорівка, Хорол-Малинівка;
із Вишневого - Вишневе-Семенівка, Вишневе-Очеретувате, Вишневе-Єгорівка, Вишневе-Малинівка;
із Семенівки - Семенівка-Очеретувате, Семенівка-Єгорівка, Семенівка-Малинівка;
із Очеретуватого - Очеретувате-Єгорівка, Очеретувате-Малинівка;
із Єгорівки - Єгорівка-Малинівка.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави та Хорола.


2015-2020