Автобус ПОЛТАВА-ГАДЯЧ

через Опішню, Великі Сорочинці

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:40 Полтава АВ місто Полтава A
08:55 Полтава АС-3 місто Полтава В
09:35 Опішня АС Зіньківський район С
10:08 Волошкове Зіньківський район D
10:27 Михайлики Шишацький район E
10:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район F
11:05 Савинці Миргородський район G
11:14 Велика Обухівка Миргородський район
11:27 Лисівка Гадяцький район
11:37 Рашівка Гадяцький район H
11:57 Сари Гадяцький район I
12:04 Червоний Кут Гадяцький район
12:10 Гадяч АС місто Гадяч J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ, ЛАЗ. Протяжність складає 155 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГАДЯЧА

ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛЕБЕДИН
ДНІПРОПЕТРОВСЬК-РОМНИ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
ПОЛТАВА-ГАДЯЧ через Зіньків
ПОЛТАВА-ГЛУХІВ
ПОЛТАВА-КОНОТОП
ПОЛТАВА-ЛЕБЕДИН
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ
ПОЛТАВА-РОМНИ
ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ


2015-2017