Автобус ПОЛТАВА-ГАДЯЧ

через Опішню, Великі Сорочинці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:40 08:40 Полтава АВ місто Полтава A
08:55 08:55 Полтава АС-3 місто Полтава В
09:40 09:35 Опішня АС Зіньківський район С
10:00 10:08 Волошкове Зіньківський район D
10:15 10:27 Михайлики Шишацький район E
10:37 10:50 Великі Сорочинці АС Миргородський район F
10:47 11:05 Савинці Миргородський район G
10:55 11:14 Велика Обухівка Миргородський район
11:00 11:27 Лисівка Гадяцький район
11:05 11:37 Рашівка Гадяцький район H
11:15 11:57 Сари Гадяцький район I
11:20 12:04 Червоний Кут Гадяцький район
11:25 12:10 Гадяч АС місто Гадяч J
ПН.-ЧТ. ПТ.-НД. періодичність
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 155 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Гадяч через Великі Сорочинці з’єднує обласний центр - місто Полтаву із районним центром - містом обласного значення Гадяч. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Полтавським, Диканським, Зіньківським, Шишацьким, Миргородським та Гадяцьким. Відстань між містами становить 155 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Опішня, Великі Сорочинці, Рашівка та Сари. Повна тривалість поїздки складе 3-3,5 години. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному щоранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Гадяч через Великі Сорочинці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Волошкове, Полтава-Михайлики, Полтава-Великі Сорочинці, Полтава-Савинці, Полтава-Велика Обухівка, Полтава-Лисівка, Полтава-Рашівка, Полтава-Сари, Полтава-Червоний Кут, Полтава-Гадяч;
із Опішні - Опішня-Волошкове, Опішня-Михайлики, Опішня-Великі Сорочинці, Опішня-Савинці, Опішня-Велика Обухівка, Опішня-Лисівка, Опішня-Рашівка, Опішня-Сари, Опішня-Червоний Кут, Опішня-Гадяч;
із Волошкового - Волошкове-Михайлики, Волошкове-Великі Сорочинці, Волошкове-Савинці, Волошкове-Велика Обухівка, Волошкове-Лисівка, Волошкове-Рашівка, Волошкове-Сари, Волошкове-Червоний Кут, Волошкове-Гадяч;
із Михайликів - Михайлики-Великі Сорочинці, Михайлики-Савинці, Михайлики-Велика Обухівка, Михайлики-Рашівка, Михайлики-Сари, Михайлики-Гадяч;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Савинці, Великі Сорочинці-Велика Обухівка, Великі Сорочинці-Лисівка, Великі Сорочинці-Рашівка, Великі Сорочинці-Сари, Великі Сорочинці-Червоний Кут, Великі Сорочинці-Гадяч;
із інших населених пунктів - Савинці-Рашівка, Савинці-Сари, Савинці-Гадяч, Велика Обухівка-Рашівка, Велика Обухівка-Сари, Велика Обухівка-Гадяч, Лисівка-Рашівка, Лисівка-Сари, Лисівка-Гадяч, Рашівка-Сари, Рашівка-Гадяч, Сари-Гадяч, Червоний Кут-Гадяч.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Опішні, Великих Сорочинець та Гадяча.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГАДЯЧА

ДНІПРО-ЛЕБЕДИН
ДНІПРО-РОМНИ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
ПОЛТАВА-ГАДЯЧ через Зіньків
ПОЛТАВА-КОНОТОП
ПОЛТАВА-ЛЕБЕДИН
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2018