Автобус НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД

через Дніпро, Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Нові Санжари, Полтаву, Велику Багачку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:20 Нікополь АС Дніпропетровська область A
06:55 Сергіївка Дніпропетровська область
09:34 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область B
10:42 Петриківка АС Дніпропетровська область C
10:45 Іванівка Дніпропетровська область
11:00 Могилів Дніпропетровська область
11:05 Китайгород Дніпропетровська область
11:15 Царичанка АС Дніпропетровська область D
11:25 Ляшківка Дніпропетровська область
11:30 Бродщина Полтавська область
11:40 Красне Полтавська область
12:20 Кобеляки АС Полтавська область E
13:23 Нові Санжари АС Полтавська область F
14:40 Полтава АВ Полтавська область G
15:10 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Полтавська область H
15:40 Білоцерківка Полтавська область
16:00 Велика Багачка АС Полтавська область I
16:40 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Neoplan, Renault (53 місця).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ

Автобус Нікополь-Миргород з’єднує місто на березі Каховського водосховища - Нікополь із містом на березі Хоролу - Миргородом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Дніпропетровською та Полтавською. Відстань між Нікополем та Миргородом становить 410 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Дніпро, Петриківка, Царичанка, Кобеляки, Нові Санжари, Полтава, Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Велика Багачка. Повна тривалість поїздки складе близько 10,5 годин. Автобус із Нікополя відправляється кожного ранку.





Скориставшись автобусом Нікополь-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Нікополя - Нікополь-Сергіївка, Нікополь-Дніпро, Нікополь-Петриківка, Нікополь-Могилів, Нікополь-Китайгород, Нікополь-Царичанка, Нікополь-Кобеляки, Нікополь-Нові Санжари, Нікополь-Полтава, Нікополь-Решетилівка, Нікополь-Білоцерківка, Нікополь-Велика Багачка, Нікополь-Миргород;
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Іванівка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Бродщина, Дніпро-Красне, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Нові Санжари, Дніпро-Полтава, Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Білоцерківка, Дніпро-Велика Багачка, Дніпро-Миргород;
із Петриківки - Петриківка-Іванівка, Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Нові Санжари, Петриківка-Полтава, Петриківка-Решетилівка, Петриківка-Білоцерківка, Петриківка-Велика Багачка, Петриківка-Миргород;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Нові Санжари, Царичанка-Полтава, Царичанка-Решетилівка, Царичанка-Білоцерківка, Царичанка-Велика Багачка, Царичанка-Миргород;

із Кобеляк - Кобеляки-Нові Санжари, Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Решетилівка, Кобеляки-Білоцерківка, Кобеляки-Велика Багачка, Кобеляки-Миргород;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Полтава, Нові Санжари-Решетилівка, Нові Санжари-Білоцерківка, Нові Санжари-Велика Багачка, Нові Санжари-Миргород.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Нікополя, Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк, Нових Санжар, Полтави, Великої Багачки та Миргорода.


2015-2018