Автобус НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД

через Дніпро, Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Нові Санжари, Полтаву, Велику Багачку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:20 Нікополь АС Дніпропетровська область A
06:55 Сергіївка Дніпропетровська область
09:34 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область B
10:42 Петриківка АС Дніпропетровська область C
10:45 Іванівка Дніпропетровська область
11:00 Могилів Дніпропетровська область
11:05 Китайгород Дніпропетровська область
11:15 Царичанка АС Дніпропетровська область D
11:25 Ляшківка Дніпропетровська область
11:30 Бродщина Полтавська область
11:40 Красне Полтавська область
12:20 Кобеляки АС Полтавська область E
13:23 Нові Санжари АС Полтавська область F
14:40 Полтава АВ Полтавська область G
15:10 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Полтавська область H
15:40 Білоцерківка Полтавська область
16:00 Велика Багачка АС Полтавська область I
16:40 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Neoplan, Renault (53 місця). Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ


2015-2017