Автобус ХАРКІВ-ОДЕСА-ЗАТОКА

через Полтаву, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ, Умань, Чорноморськ


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Пт., Нд. Харків АВ Харківська область A
15:30 Пт., Нд. Харків АС Привокзальна Харківська область
18:00 Пт., Нд. Полтава АВ Полтавська область B
19:30 Пт., Нд. Хорол, АЗС WOG Полтавська область
20:10 Пт., Нд. Лубни, пост ДАІ Полтавська область
20:40 Пт., Нд. Пирятин АС Полтавська область C
21:40 Пт., Нд. Бориспіль, McDonald’s Київська область D
22:30 Пт., Нд. Київ ст.м. Харківська місто Київ E
23:30 Пт., Нд. Київ ст.м. Теремки місто Київ F
00:30 Пн., Сб. Біла Церква Київська область
02:30 Пн., Сб. Умань, АЗС WOG Черкаська область G
06:30 Пн., Сб. Одеса АВ Одеська область H
07:50 Пн., Сб. Чорноморськ, вул. Паркова, круг Одеська область I
08:30 Пн., Сб. Затока, з/станція Бугаз Одеська область J
Рейс виконується по п’ятницях та неділях із Харкова.
Можливі автобуси на маршруті: VanHool.
Протяжність складає 1000 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЗАТОКА-ОДЕСА-ХАРКІВ

Автобус Харків-Одеса через Київ з’єднує найбільші міста країни - Харків, Київ та Одесу. Маршрут автобуса проходить територією семи областей: Харківською, Полтавською, Київською, Черкаською, Кіровоградською, Миколаївською та Одеською. Відстань між Харковом та Одесою становить близько 1000 км. Міста, через які курсує автобус Харків-Одеса: Полтава, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ та Умань. Повна тривалість поїздки складе 16 годин. У Харкові автобус відправляється в обідню пору від головного автовокзалу міста на проспекті Гагаріна, в Одесі - прибуває на міжнародний автовокзал.





Скориставшись автобусом Харків-Одеса-Затока через Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Хорол, Харків-Лубни, Харків-Пирятин, Харків-Бориспіль, Харків-Київ, Харків-Умань, Харків-Одеса, Харків-Чорноморськ, Харків-Затока;
із Полтави - Полтава-Хорол, Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-Бориспіль, Полтава-Київ, Полтава-Умань, Полтава-Одеса, Полтава-Чорноморськ, Полтава-Затока;
із Хорола - Хорол-Лубни, Хорол-Пирятин, Хорол-Бориспіль, Хорол-Київ, Хорол-Умань, Хорол-Одеса, Хорол-Чорноморськ, Хорол-Затока;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Бориспіль, Лубни-Київ, Лубни-Умань, Лубни-Одеса, Лубни-Чорноморськ, Лубни-Затока;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ, Пирятин-Умань, Пирятин-Одеса, Пирятин-Чорноморськ, Пирятин-Затока;
із Києва - Київ-Умань, Київ-Одеса, Київ-Чорноморськ, Київ-Затока;
із Умані - Умань-Одеса, Умань-Чорноморськ, Умань-Затока.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на вересень 2021 року) становить:
із Харкова до Полтави - 170 грн., до Лубен - 200 грн., до Києва - 350 грн., до Умані - 650 грн., до Одеси - 650 грн.;
із Полтави до Лубен - 180 грн., до Києва - 250 грн., до Умані - 500 грн., до Одеси - 600 грн.;
із Лубен до Києва - 180 грн., до Умані - 450 грн., до Одеси - 550 грн.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Полтави та Одеси, а також у перевізника.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ОДЕСИ

ХАРКІВ-ОДЕСА через Кривий Ріг

ХАРКІВ-ОДЕСА через Кропивницький

ХАРКІВ-ОДЕСА через Нікополь

ХАРКІВ-ОДЕСА через Черкаси

2015-2020