Автобус ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ

через Хорол, Лубни

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:55 Полтава АВ місто Полтава A
08:25 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
08:35 Глибока Балка Решетилівський район
08:40 Лобачі Решетилівський район
08:50 Поділ Великобагачанський район
09:05 Білоцерківка Великобагачанський район C
09:10 Красногорівка Великобагачанський район
09:15 Сидорівщина Великобагачанський район
09:20 Широке Великобагачанський район
09:30 Чапаєвка Великобагачанський район
09:45 Вишняки Хорольський район
10:00 Хорол АС-2 місто Хорол D
10:05 Лобкова Балка Хорольський район
10:10 Ковтуни Хорольський район
10:30 Покровська Багачка Хорольський район E
10:40 Войниха Лубенський район
11:10 Лубни АС місто Лубни F
11:20 Клепачі Лубенський район
11:25 Калайдинці Лубенський район G
11:45 Городище Чорнухинський район H
12:00 Вороньки Чорнухинський район I
12:10 Пізники Чорнухинський район
12:20 Чорнухи АС смт Чорнухи J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: YouYi. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧОРНУХ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ


2015-2017