Автобус ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ

через Хорол, Лубни

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:55 Полтава АВ місто Полтава A
08:25 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
08:35 Глибока Балка Решетилівський район
08:40 Лобачі Решетилівський район
08:50 Поділ Великобагачанський район
09:05 Білоцерківка Великобагачанський район C
09:10 Красногорівка Великобагачанський район
09:15 Сидорівщина Великобагачанський район
09:20 Широке Великобагачанський район
09:30 Мар’янівка Великобагачанський район
09:45 Вишняки Хорольський район
10:00 Хорол АС-2 місто Хорол D
10:05 Лобкова Балка Хорольський район
10:10 Ковтуни Хорольський район
10:30 Покровська Багачка Хорольський район E
10:40 Войниха Лубенський район
11:10 Лубни АС місто Лубни F
11:20 Клепачі Лубенський район
11:25 Калайдинці Лубенський район G
11:45 Городище Чорнухинський район H
12:00 Вороньки Чорнухинський район I
12:10 Пізники Чорнухинський район
12:20 Чорнухи АС смт Чорнухи J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: YouYi.
Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧОРНУХИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Чорнухи з’єднує обласний центр - місто Полтаву із батьківщиною видатного українського філософа Г.С. Сковороди - селищем Чорнухи. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським, Лубенським та Чорнухинським. Відстань між Полтавою та Чорнухами становить 180 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Хорол та Лубни. Повна тривалість поїздки складе близько 4,5 годин. В обласному центрі автобус відправляється щоранку із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Чорнухи, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Глибока Балка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Сидорівщина, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Лобкова Балка, Полтава-Ковтуни, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Войниха, Полтава-Лубни, Полтава-Клепачі, Полтава-Калайдинці, Полтава-Городище, Полтава-Вороньки, Полтава-Пізники, Полтава-Чорнухи;
із Решетилівки - Решетилівка-Глибока Балка, Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Сидорівщина, Решетилівка-Широке, Решетилівка-Мар’янівка, Решетилівка-Вишняки, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Лобкова Балка, Решетилівка-Ковтуни, Решетилівка-Покровська Багачка, Решетилівка-Войниха, Решетилівка-Лубни, Решетилівка-Клепачі, Решетилівка-Калайдинці, Решетилівка-Городище, Решетилівка-Вороньки, Решетилівка-Пізники, Решетилівка-Чорнухи;
із Хорола - Хорол-Лобкова Балка, Хорол-Ковтуни, Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Войниха, Хорол-Лубни, Хорол-Клепачі, Хорол-Калайдинці, Хорол-Городище, Хорол-Вороньки, Хорол-Пізники, Хорол-Чорнухи;
із Лубен - Лубни-Клепачі, Лубни-Калайдинці, Лубни-Городище, Лубни-Вороньки, Лубни-Пізники, Лубни-Чорнухи.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола, Лубен та Чорнух.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧОРНУХ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ


2015-2018