Автобус ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ

через Решетилівку, Білоконі, Покровське (Жовтневе), Кривки, Потеряйки, Нову Михайлівку, Молодиківщину

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:10 06:45 15:10 16:25 Полтава АВ місто Полтава A
05:20 06:55 15:20 16:35 Супрунівка Полтавський район
05:30 07:05 15:30 16:45 Абазівка Полтавський район
05:35 07:10 15:35 16:50 Циганське Полтавський район B
06:10 07:30 16:10 17:10 Решетилівка АС смт Решетилівка C
06:20 07:35 16:20 17:15 Білоконі Решетилівський район D
06:25 07:40 16:25 17:20 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район E
06:30 07:45 16:30 17:25 Кривки Решетилівський район F
06:35 07:50 16:35 17:30 Потеряйки Решетилівський район G
06:40 07:55 16:40 17:35 Нова Михайлівка Решетилівський район H
06:45 08:00 16:45 17:40 Молодиківщина Решетилівський район I
06:50 08:05 16:50 17:45 Піщане Решетилівський район J
ПН.-ПТ. ПН.-ЧТ. ПН.-ПТ.НД. ПН.-ЧТ. періодичність
Рейси виконуються по днях. Можливі автобуси на маршрутах: Еталон, Рута (19 місць). Протяжність складає 65 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПІЩАНЕ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ПІЩАНОГО

ПОЛТАВА-НАДЕЖДА


2015-2017