Автобус ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ

через Решетилівку, Білоконі, Покровське, Кривки, Потеряйки, Нову Михайлівку, Молодиківщину


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:10 15:10 Полтава АВ місто Полтава A
05:20 15:20 Супрунівка Полтавський район
05:30 15:30 Абазівка Полтавський район
05:35 15:35 Циганське Полтавський район B
06:10 16:10 Решетилівка АС місто Решетилівка C
06:20 16:20 Білоконі Решетилівський район D
06:25 16:25 Покровське Решетилівський район E
06:30 16:30 Кривки Решетилівський район F
06:35 16:35 Потеряйки Решетилівський район G
06:40 16:40 Нова Михайлівка Решетилівський район H
06:45 16:45 Молодиківщина Решетилівський район I
06:50 16:50 Піщане Решетилівський район J
ПН.-ПТ. ПН.-ПТ., НД. періодичність
Рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПІЩАНЕ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Піщане з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами на півночі Решетилівщини. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського та Решетилівського районів. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Піщане: Решетилівка, Білоконі, Покровське, Кривки, Потеряйки, Нова Михайлівка та Молодиківщина. Відстань між населеними пунктами становить 65 км. Повна тривалість поїздки складе півтори години. В обласному центрі автобуси відправляються від головного автовокзалу міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Піщане, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Решетилівка, Полтава-Білоконі, Полтава-Покровське, Полтава-Кривки, Полтава-Потеряйки, Полтава-Нова Михайлівка, Полтава-Молодиківщина, Полтава-Піщане;
із Супрунівки - Супрунівка-Абазівка, Супрунівка-Циганське, Супрунівка-Решетилівка, Супрунівка-Білоконі, Супрунівка-Покровське, Супрунівка-Кривки, Супрунівка-Потеряйки, Супрунівка-Нова Михайлівка, Супрунівка-Молодиківщина, Супрунівка-Піщане;
із Абазівки - Абазівка-Циганське, Абазівка-Решетилівка, Абазівка-Білоконі, Абазівка-Покровське, Абазівка-Кривки, Абазівка-Потеряйки, Абазівка-Нова Михайлівка, Абазівка-Молодиківщина, Абазівка-Піщане;
із Решетилівки - Решетилівка-Білоконі, Решетилівка-Покровське, Решетилівка-Кривки, Решетилівка-Потеряйки, Решетилівка-Нова Михайлівка, Решетилівка-Молодиківщина, Решетилівка-Піщане;
із Білоконів - Білоконі-Покровське, Білоконі-Кривки, Білоконі-Потеряйки, Білоконі-Нова Михайлівка, Білоконі-Молодиківщина, Білоконі-Піщане;
із Покровського - Покровське-Кривки, Покровське-Потеряйки, Покровське-Нова Михайлівка, Покровське-Молодиківщина, Покровське-Піщане;
із Кривків - Кривки-Потеряйки, Кривки-Нова Михайлівка, Кривки-Молодиківщина, Кривки-Піщане;
із Потеряйків - Потеряйки-Нова Михайлівка, Потеряйки-Молодиківщина, Потеряйки-Піщане;
із Нової Михайлівки - Нова Михайлівка-Молодиківщина, Нова Михайлівка-Піщане;
із Молодиківщини - Молодиківщина-Піщане.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави та Решетилівки.


2015-2020