Автобус ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ

через Решетилівку, Білоконі, Покровське, Кривки, Потеряйки, Нову Михайлівку, Молодиківщину


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:10 15:10 Полтава АВ місто Полтава A
05:20 15:20 Супрунівка Полтавський район
05:30 15:30 Абазівка Полтавський район
05:35 15:35 Циганське Полтавський район B
06:10 16:10 Решетилівка АС місто Решетилівка C
06:20 16:20 Білоконі Решетилівський район D
06:25 16:25 Покровське Решетилівський район E
06:30 16:30 Кривки Решетилівський район F
06:35 16:35 Потеряйки Решетилівський район G
06:40 16:40 Нова Михайлівка Решетилівський район H
06:45 16:45 Молодиківщина Решетилівський район I
06:50 16:50 Піщане Решетилівський район J
ПН.-ПТ. ПН.-ПТ., НД. періодичність
Рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПІЩАНЕ-ПОЛТАВА

2015-2020