Автобус ПОЛТАВА-ЛУБНИ

через Білоцерківку, Красногорівку, Хорол, Покровську Багачку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
17:35 18:30 Полтава АВ місто Полтава A
18:05 19:00 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
18:15 19:10 Глибока Балка Решетилівський район
18:20 19:15 Лобачі Решетилівський район
18:30 19:25 Поділ Великобагачанський район C
18:35 19:30 Білоцерківка Великобагачанський район D
18:40 19:35 Красногорівка Великобагачанський район
18:45 19:40 Сидорівщина Великобагачанський район E
18:50 19:45 Широке Великобагачанський район
18:55 19:50 Мар’янівка Великобагачанський район
19:00 19:55 Вишняки Хорольський район
19:10 20:05 Хорол АС-2 місто Хорол F
19:15 20:10 Лобкова Балка Хорольський район
19:20 20:15 Ковтуни Хорольський район G
19:25 20:20 Покровська Багачка Хорольський район H
19:30 20:25 Войниха Лубенський район I
19:50 20:40 Лубни АС місто Лубни J
ЩОДЕННО ПН.-ПТ. періодичність
Рейси виконуються по днях. Можливі автобуси на маршрутах: Volkswagen, БАЗ (30 місць), Рута (19 місць). Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лубни з’єднує обласний центр - місто Полтава із четвертим за величиною містом Полтавщини - Лубнами. Відстань від Полтави до Лубен становить 135 км. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Лубенським. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Єдина автостанція, на яку заїжджає автобус - Хорол АС-2. У Полтаві маршрутки відправляються із центрального автовокзалу на Алмазному. На маршруті здійснюється по два вечірні рейси: перший - щоденно, другий - по буднях.





Скориставшись автобусом Полтава-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Полтава-Глибока Балка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Коноплянка, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Морозівщина, Полтава-Сидорівщина, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка (Полтава-Чапаєвка), Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Лобкова Балка, Полтава-Ковтуни, Полтава-Настасівка, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Войниха, Полтава-Засулля, Полтава-Лубни;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Глибока Балка, Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Коноплянка, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Морозівщина, Решетилівка-Сидорівщина, Решетилівка-Широке, Решетилівка-Мар’янівка (Решетилівка-Чапаєвка), Решетилівка-Вишняки, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Лобкова Балка, Решетилівка-Ковтуни, Решетилівка-Настасівка, Решетилівка-Покровська Багачка, Решетилівка-Войниха, Решетилівка-Засулля, Решетилівка-Лубни;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Морозівщина, Білоцерківка-Сидорівщина, Білоцерківка-Широке, Білоцерківка-Мар’янівка (Білоцерківка-Чапаєвка), Білоцерківка-Вишняки, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Лобкова Балка, Білоцерківка-Ковтуни, Білоцерківка-Настасівка, Білоцерківка-Покровська Багачка, Білоцерківка-Войниха, Білоцерківка-Засулля, Білоцерківка-Лубни;
із Хорола - Хорол-Лобкова Балка, Хорол-Ковтуни, Хорол-Настасівка, Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Войниха, Хорол-Засулля, Хорол-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛУБЕН

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ
ДОНЕЦЬК-КИЇВ (Шериф-Тур)
КОБЕЛЯКИ-КОРОП
ПОЛТАВА-КИЇВ
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ
ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ
ПОЛТАВА-ПИРЯТИН
ПОЛТАВА-ПРИЛУКИ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ
ПОЛТАВА-ЧЕРНІГІВ
ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ
ХАРКІВ-КИЇВ (Автолюкс)
ХАРКІВ-КИЇВ (Гюнсел)
ХАРКІВ-КИЇВ (Фірма Ікарус)
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017