Автобус ПОЛТАВА-ЛУБНИ

через Білоцерківку, Красногорівку, Хорол, Покровську Багачку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
17:35 Полтава АВ місто Полтава A
18:05 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
18:15 Глибока Балка Решетилівський район
18:20 Лобачі Решетилівський район
18:30 Поділ Великобагачанський район C
18:35 Білоцерківка Великобагачанський район D
18:40 Красногорівка Великобагачанський район
18:45 Сидорівщина Великобагачанський район E
18:50 Широке Великобагачанський район
18:55 Мар’янівка Великобагачанський район
19:00 Вишняки Хорольський район
19:10 Хорол АС-2 місто Хорол F
19:15 Лобкова Балка Хорольський район
19:20 Ковтуни Хорольський район G
19:25 Покровська Багачка Хорольський район H
19:30 Войниха Лубенський район I
19:50 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць).
Протяжність складає 135 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУБНИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лубни з’єднує обласний центр - місто Полтаву із четвертим за величиною містом Полтавщини - Лубнами. Відстань від Полтави до Лубен становить 135 км. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Лубенським. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Єдина автостанція, на яку заїжджає автобус - Хорол АС-2. У Полтаві маршрутка відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Полтава-Глибока Балка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Коноплянка, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Морозівщина, Полтава-Сидорівщина, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка (Полтава-Чапаєвка), Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Лобкова Балка, Полтава-Ковтуни, Полтава-Настасівка, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Войниха, Полтава-Засулля, Полтава-Лубни;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Глибока Балка, Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Коноплянка, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Морозівщина, Решетилівка-Сидорівщина, Решетилівка-Широке, Решетилівка-Мар’янівка (Решетилівка-Чапаєвка), Решетилівка-Вишняки, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Лобкова Балка, Решетилівка-Ковтуни, Решетилівка-Настасівка, Решетилівка-Покровська Багачка, Решетилівка-Войниха, Решетилівка-Засулля, Решетилівка-Лубни;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Морозівщина, Білоцерківка-Сидорівщина, Білоцерківка-Широке, Білоцерківка-Мар’янівка (Білоцерківка-Чапаєвка), Білоцерківка-Вишняки, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Лобкова Балка, Білоцерківка-Ковтуни, Білоцерківка-Настасівка, Білоцерківка-Покровська Багачка, Білоцерківка-Войниха, Білоцерківка-Засулля, Білоцерківка-Лубни;
із Хорола - Хорол-Лобкова Балка, Хорол-Ковтуни, Хорол-Настасівка, Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Войниха, Хорол-Засулля, Хорол-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛУБЕН

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА

ПОКРОВСЬК-КИЇВ

ПОЛТАВА-КИЇВ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

ПОЛТАВА-ПРИЛУКИ

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

ПОЛТАВА-ЧЕРНІГІВ

ПОЛТАВА-ЧОРНУХИ

ХАРКІВ-КИЇВ (Гюнсел)

ХАРКІВ-КИЇВ (Фірма Ікарус)

2015-2020