Автобус КИЇВ-ЄСЕНТУКИ / Автобус КИЕВ-ЕССЕНТУКИ

через Пирятин, Лубни, Хорол, Полтаву, Харків, Бєлгород, Розсош, Кам’янськ-Шахтинський, Ростов-на-Дону, Краснодар, Кропоткін, Армавір, Невинномиськ, Мінеральні Води, П’ятигорськ, Кисловодськ

через Пирятин, Лубны, Хорол, Полтаву, Харьков, Белгород, Россошь, Каменск-Шахтинский, Ростов-на-Дону, Краснодар, Кропоткин, Армавир, Невинномысск, Минеральные Воды, Пятигорск, Кисловодск


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Время отправления Станція / Станция Регіон / Регион На карті / На карте
12:00 Пт. Київ АС «Київ»/Киев АС «Киев» місто Київ A
12:30 Пт. Київ ЦАВ/Киев ЦАВ місто Київ
14:05 Пт. Пирятин АС/Пирятин АС Полтавська область
15:20 Пт. Лубни АС/Лубны АС Полтавська область
15:55 Пт. Хорол АС-2/Хорол АС-2 Полтавська область
17:30 Пт. Полтава АВ/Полтава АВ Полтавська область B
19:20 Пт. Харків АС «Привокзальна»/Харьков АС «Привокзальная» Харківська область C
19:45 Пт. Харків АВ/Харьков АВ Харківська область
22:00 Пт. п/п Гоптівка/п/п Гоптовка Харківська область
03:00 Сб. Белгород АВ/Бєлгород АВ Российская Федерация D
07:00 Сб. Россошь/Розсош Российская Федерация
10:00 Сб. Каменск-Шахтинский/Кам’янськ-Шахтинський Российская Федерация E
12:00 Сб. Ростов-на-Дону/Ростов-на-Дону Российская Федерация F
15:30 Сб. Краснодар OZ МОЛЛ/Краснодар Российская Федерация G
17:10 Сб. Кропоткин АС/Кропоткін АС Российская Федерация H
18:10 Сб. Армавир АС/Армавір АС Российская Федерация
19:40 Сб. Невинномысск АС/Невинномиськ АС Российская Федерация
21:10 Сб. Минеральные Воды/Мінеральні Води Российская Федерация
21:40 Сб. Пятигорск/П’ятигорськ Российская Федерация
22:10 Сб. Ессентуки АС/Єсентуки АС Российская Федерация I
22:30 Сб. Кисловодск АС/Кисловодськ АС Российская Федерация J
Рейс виконується по п’ятницях із України.
Можливі автобуси на маршруті: VanHool (51 місце).
Протяжність складає 2100 км.
Сайт перевізника: Аскуктранс

Рейс выполняется по пятницам с Украины.
Возможны автобусы на маршруте: VanHool (51 место).
Протяженность составляет 2100 км.
Сайт перевозчика: Аскуктранс
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЄСЕНТУКИ-КИЇВ/ЕССЕНТУКИ-КИЕВ

Автобус Київ-Єсентуки з’єднує столицю України - місто Київ із найбільшим питним курортом Росії - містом Єсентуки. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Україною та Російською Федерацією. Відстань між Києвом та Єсентуками становить понад 2000 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Полтава, Харків, Бєлгород, Кам’янськ-Шахтинський, Ростов-на-Дону, Краснодар, Кропоткін, Армавір, Невинномиськ, П’ятигорськ та Кисловодськ. Повна тривалість поїздки складе півтори доби. У Києві автобус відправляється від АС «Київ», яка знаходиться поруч із головним залізничним вокзалом столиці.





Скориставшись автобусом Київ-Єсентуки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Бєлгород (Киев-Белгород), Київ-Кам’янськ-Шахтинський (Киев-Каменск-Шахтинский), Київ-Ростов-на-Дону (Киев-Ростов-на-Дону), Київ-Краснодар (Киев-Краснодар), Київ-Кропоткін (Киев-Кропоткин), Київ-Армавір (Киев-Армавир), Київ-Невинномиськ (Киев-Невинномысск), Київ-П’ятигорськ (Киев-Пятигорск), Київ-Кисловодськ (Киев-Кисловодск), Київ-Єсентуки (Киев-Ессентуки);
із Полтави - Полтава-Бєлгород (Полтава-Белгород), Полтава-Кам’янськ-Шахтинський (Полтава-Каменск-Шахтинский), Полтава-Ростов-на-Дону, Полтава-Краснодар, Полтава-Кропоткін (Полтава-Кропоткин), Полтава-Армавір (Полтава-Армавир), Полтава-Невинномиськ (Полтава-Невинномысск), Полтава-П’ятигорськ (Полтава-Пятигорск), Полтава-Кисловодськ (Полтава-Кисловодск), Полтава-Єсентуки (Полтава-Ессентуки);
із Харкова - Харків-Бєлгород (Харьков-Белгород), Харків-Кам’янськ-Шахтинський (Харьков-Каменск-Шахтинский), Харків-Ростов-на-Дону (Харьков-Ростов-на-Дону), Харків-Краснодар (Харьков-Краснодар), Харків-Кропоткін (Харьков-Кропоткин), Харків-Армавір (Харьков-Армавир), Харків-Невинномиськ (Харьков-Невинномысск), Харків-П’ятигорськ (Харьков-Пятигорск), Харків-Кисловодськ (Харьков-Кисловодск), Харків-Єсентуки (Харьков-Ессентуки).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020