Автобус КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА

через Полтаву

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:25 Кременчук АС місто Кременчук A
13:40 Кияшки Комсомольська міська рада B
13:50 Базалуки Комсомольська міська рада
13:55 Солониця Козельщинський район C
14:00 Підгорівка Козельщинський район
14:20 Бутенки Кобеляцький район D
14:30 Лелюхівка Новосанжарський район E
15:15 Полтава АВ місто Полтава F
15:35 Терентіївка Полтавський район G
15:40 Надержинщина Полтавський район
15:45 Шили Полтавський район
15:50 Сусідки Полтавський район
15:55 Мар’ївка Полтавський район
16:00 Зайці Другі Котелевський район
16:05 Милорадове Котелевський район H
16:10 Терни Котелевський район
16:15 Велика Рублівка Котелевський район I
16:20 Мала Рублівка Котелевський район
16:25 Любка Котелевський район
16:30 Котельва АС смт Котельва J
Рейс виконується щоп’ятниці. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 190 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК


2015-2017