Автобус КОРОП-КОБЕЛЯКИ

через Ніжин, Прилуки, Пирятин, Лубни, Хорол, Полтаву

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:40 Короп АС Чернігівська область A
12:55 Рождественське (Жовтневе) Чернігівська область
13:05 Атюша Чернігівська область
14:53 Ніжин АС Чернігівська область B
16:10 Прилуки АС Чернігівська область C
17:00 Пирятин АС Полтавська область D
18:00 Лубни АС Полтавська область E
18:45 Хорол АС-2 Полтавська область F
19:10 Мар’янівка (Чапаєвка) Полтавська область
19:30 Білоцерківка Полтавська область G
20:00 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область H
20:45 Полтава АВ Полтавська область I
22:00 Кобеляки АС Полтавська область J
Рейс виконується по четвергах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 485 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КОБЕЛЯКИ-КОРОП

Автобус Короп-Кобеляки з’єднує невеличкий районний центр Чернігівщини, розташований у заплаві р. Десна - селище Короп із районним центром Полтавщини, який знаходиться переважно на правому березі р. Ворскла - містом Кобеляки. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Чернігівською та Полтавською. Відстань між містами становить 485 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Ніжин, Прилуки, Пирятин, Лубни, Хорол та Полтава. Повна тривалість поїздки складе 11 годин. Рейс виконується по днях.





Скориставшись маршруткою Короп-Кобеляки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Коропа - Короп-Рождественське (Короп-Жовтневе), Короп-Атюша, Короп-Ніжин, Короп-Прилуки, Короп-Пирятин, Короп-Лубни, Короп-Хорол, Короп-Білоцерківка, Короп-Решетилівка, Короп-Полтава, Короп-Кобеляки;
із Рождественського - Рождественське-Атюша, Рождественське-Ніжин, Рождественське-Прилуки, Рождественське-Пирятин, Рождественське-Лубни, Рождественське-Хорол, Рождественське-Білоцерківка, Рождественське-Решетилівка, Рождественське-Полтава, Рождественське-Кобеляки;
із Атюші - Атюша-Ніжин, Атюша-Прилуки, Атюша-Пирятин, Атюша-Лубни, Атюша-Хорол, Атюша-Білоцерківка, Атюша-Решетилівка, Атюша-Полтава, Атюша-Кобеляки;
із Ніжина - Ніжин-Прилуки, Ніжин-Пирятин, Ніжин-Лубни, Ніжин-Хорол, Ніжин-Білоцерківка, Ніжин-Решетилівка, Ніжин-Полтава, Ніжин-Кобеляки;
із Прилук - Прилуки-Пирятин, Прилуки-Лубни, Прилуки-Хорол, Прилуки-Білоцерківка, Прилуки-Решетилівка, Прилуки-Полтава, Прилуки-Кобеляки;

із Пирятина - Пирятин-Лубни, Пирятин-Хорол, Пирятин-Білоцерківка, Пирятин-Решетилівка, Пирятин-Полтава, Пирятин-Кобеляки;
із Лубен - Лубни-Хорол, Лубни-Білоцерківка, Лубни-Решетилівка, Лубни-Полтава, Лубни-Кобеляки;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка (Хорол-Чапаєвка), Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава, Хорол-Кобеляки;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава, Білоцерківка-Кобеляки;
із Полтави - Полтава-Кобеляки.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Коропа, Ніжина, Прилук, Пирятина, Лубен, Хорола, Полтави та Кобеляк.


2015-2017