Автобус ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ

через Поділ, Сагайдак, Дем’янки, Низову Яковенщину, Велику Бузову, Малу Бузову, Хвощове, Вишневе, Ходосиху, Шишаки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:35 13:10 18:05 Полтава АВ місто Полтава A
09:25 14:00 19:00 Поділ Великобагачанський район B
09:35 14:10 19:10 Сагайдак Шишацький район C
09:40 14:15 19:15 Дем’янки Шишацький район D
09:45 14:18 19:18 Низова Яковенщина Шишацький район
09:50 14:20 19:20 Велика Бузова Шишацький район E
09:53 14:22 19:22 Мала Бузова Шишацький район F
09:56 14:25 19:25 Хвощове Шишацький район G
09:58 14:28 19:28 Вишневе Шишацький район H
10:00 14:30 19:30 Ходосиха Шишацький район
10:12 14:40 19:40 Шишаки АС смт Шишаки I
10:20 14:50 19:50 Яреськи Шишацький район J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Яреськи з’єднує обласний центр - місто Полтаву із другим за величиною населеним пунктом Шишацького району - селом Яреськи. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським та Шишацьким. Відстань між Полтавою та Яреськами становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Яреськи: Поділ, Сагайдак, Велика Бузова та Шишаки. Повна тривалість поїздки складе понад півтори години. Щоденно на маршруті здійснюється по три рейси: зранку, в обідню пору та увечері. У Полтаві автобуси відправляються від центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Яреськи, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Поділ, Полтава-Сагайдак, Полтава-Дем’янки, Полтава-Низова Яковенщина, Полтава-Велика Бузова, Полтава-Мала Бузова, Полтава-Хвощове, Полтава-Вишневе, Полтава-Ходосиха, Полтава-Шишаки, Полтава-Яреськи;
із Подолу - Поділ-Сагайдак, Поділ-Дем’янки, Поділ-Низова Яковенщина, Поділ-Велика Бузова, Поділ-Мала Бузова, Поділ-Хвощове, Поділ-Вишневе, Поділ-Ходосиха, Поділ-Шишаки, Поділ-Яреськи;
із Сагайдака - Сагайдак-Дем’янки, Сагайдак-Низова Яковенщина, Сагайдак-Велика Бузова, Сагайдак-Мала Бузова, Сагайдак-Хвощове, Сагайдак-Вишневе, Сагайдак-Ходосиха, Сагайдак-Шишаки, Сагайдак-Яреськи;
із Дем’янків - Дем’янки-Низова Яковенщина, Дем’янки-Велика Бузова, Дем’янки-Мала Бузова, Дем’янки-Хвощове, Дем’янки-Вишневе, Дем’янки-Ходосиха, Дем’янки-Шишаки, Дем’янки-Яреськи;
із Низової Яковенщини - Низова Яковенщина-Велика Бузова, Низова Яковенщина-Мала Бузова, Низова Яковенщина-Хвощове, Низова Яковенщина-Вишневе, Низова Яковенщина-Ходосиха, Низова Яковенщина-Шишаки, Низова Яковенщина-Яреськи;
із Великої Бузови - Велика Бузова-Мала Бузова, Велика Бузова-Хвощове, Велика Бузова-Вишневе, Велика Бузова-Ходосиха, Велика Бузова-Шишаки, Велика Бузова-Яреськи;
із Шишак - Шишаки-Яреськи.

Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Шишак.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЯРЕСЬОК

ПОЛТАВА-ШИШАКИ


2015-2018