Автобус ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ

через Поділ, Сагайдак, Дем’янки, Низову Яковенщину, Велику Бузову, Малу Бузову, Хвощове, Вишневе, Ходосиху, Шишаки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:35 13:10 18:05 Полтава АВ Полтавська область A
09:25 14:00 19:00 Поділ Великобагачанський район B
09:35 14:10 19:10 Сагайдак Шишацький район C
09:40 14:15 19:15 Дем’янки Шишацький район D
09:45 14:18 19:18 Низова Яковенщина Шишацький район
09:50 14:20 19:20 Велика Бузова Шишацький район E
09:53 14:22 19:22 Мала Бузова Шишацький район F
09:56 14:25 19:25 Хвощове Шишацький район G
09:58 14:28 19:28 Вишневе Шишацький район H
10:00 14:30 19:30 Ходосиха Шишацький район
10:10 14:40 19:40 Шишаки АС смт Шишаки I
10:20 14:50 19:50 Яреськи Шишацький район J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЯРЕСЬОК

ПОЛТАВА-ШИШАКИ


2015-2017