Автобус ХАРКІВ-ПОЛТАВА-ОДЕСА

через Валки, Кременчук, Олександрію, Знам’янку, Кропивницький, Миколаїв, Коблеве


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Харків АВ Харківська область A
06:30 Харків АС Привокзальна Харківська область
07:15 Валки АС Харківська область B
09:00 Полтава АВ Полтавська область C
11:00 Кременчук АС Полтавська область D
12:20 Олександрія АС Кіровоградська область E
13:10 Знам’янка АС Кіровоградська область F
14:00 Кропивницький АВ Кіровоградська область G
15:10 Бобринець Кіровоградська область
17:50 Миколаїв АВ Миколаївська область H
19:15 Коблеве АС Миколаївська область I
20:20 Одеса АВ Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (46 місць).
Протяжність складає 740 км.
Сайт: askuktrans.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ОДЕСА-ПОЛТАВА-ХАРКІВ

Автобус Харків-Полтава-Одеса з’єднує духовну столицю країни - місто Полтаву зі столицею гумору - містом Одеса. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Харківською, Полтавською, Кіровоградською, Миколаївською та Одеською. Відстань між містами становить близько 750 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус Харків-Одеса: Валки, Полтава, Кременчук, Олександрія, Знам’янка, Кропивницький, Миколаїв та Коблеве. Повна тривалість поїздки складе 14,5 годин. У Харкові автобус відправляється зранку від головного автовокзалу міста та АС Привокзальна.





Скориставшись автобусом Харків-Полтава-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Кременчук, Харків-Олександрія, Харків-Знам’янка, Харків-Кропивницький, Харків-Миколаїв, Харків-Коблеве, Харків-Одеса;
із Полтави - Полтава-Кременчук, Полтава-Олександрія, Полтава-Знам’янка, Полтава-Кропивницький, Полтава-Миколаїв, Полтава-Коблеве, Полтава-Одеса;
із Кременчука - Кременчук-Олександрія, Кременчук-Знам’янка, Кременчук-Кропивницький, Кременчук-Миколаїв, Кременчук-Коблеве, Кременчук-Одеса;
із Олександрії - Олександрія-Знам’янка, Олександрія-Кропивницький, Олександрія-Миколаїв, Олександрія-Коблеве, Олександрія-Одеса;
зі Знам’янки - Знам’янка-Кропивницький, Знам’янка-Миколаїв, Знам’янка-Коблеве, Знам’янка-Одеса;
із Кропивницького - Кропивницький-Миколаїв, Кропивницький-Коблеве, Кропивницький-Одеса;
із Миколаєва - Миколаїв-Коблеве, Миколаїв-Одеса;
із Коблевого - Коблеве-Одеса.


Наявність автобуса Харків-Полтава-Одеса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування. Придбати квитки на рейс Харків-Одеса можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Полтави, Кременчука, Кропивницького, Миколаєва та Одеси.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ОДЕСИ

ХАРКІВ-КИЇВ-ОДЕСА

ХАРКІВ-КРИВИЙ РІГ-ОДЕСА

ХАРКІВ-НІКОПОЛЬ-ОДЕСА

ХАРКІВ-ЧЕРКАСИ-ОДЕСА

2015-2020