Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Решетилівку, Білоцерківку, Велику Багачку, Миргород, Комишню, Вирішальне, Сенчу

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 07:50 08:30 Полтава АВ місто Полтава A
07:35 08:20 09:00 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
08:00 08:45 09:20 Білоцерківка Великобагачанський район C
08:05 08:50 09:25 Красногорівка Великобагачанський район
08:10 08:55 09:30 Дзюбівщина Великобагачанський район D
08:15 09:00 09:35 Довгалівка Великобагачанський район
08:25 09:15 09:45 Велика Багачка АС смт Велика Багачка E
08:35 09:25 10:05 Суржки Великобагачанський район F
09:25 10:05 10:25 Миргород АС місто Миргород G
09:45 10:35 10:50 Попівка Миргородський район
10:05 10:55 11:10 Комишня Миргородський район H
10:35 11:25 11:40 Вирішальне (станція Сенча) Лохвицький район
10:45 11:40 11:50 Сенча Лохвицький район I
11:00 12:00 12:10 Лохвиця АС місто Лохвиця J
щоденно СР.-НД. щоденно періодичність
Перший та останній рейси виконуються щоденно, другий - із середи по неділю. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ, Рута. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лохвиця через Миргород з’єднує обласний центр - місто Полтаву з одним із найвіддаленіших районних центрів області - містечком Лохвиця. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Миргородським та Лохвицьким. Відстань між містами становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе 4 години. На маршруті здійснюється по три рейси. У Полтаві маршрутки відправляються від центрального автовокзалу на Алмазному зранку. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Велика Багачка, Миргород та Комишня.





Скориставшись автобусом Полтава-Лохвиця через Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Дзюбівщина, Полтава-Довгалівка, Полтава-Велика Багачка, Полтава-Суржки, Полтава-Миргород, Полтава-Попівка, Полтава-Комишня, Полтава-Вирішальне, Полтава-Сенча, Полтава-Лохвиця;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Дзюбівщина, Решетилівка-Довгалівка, Решетилівка-Велика Багачка, Решетилівка-Суржки, Решетилівка-Миргород, Решетилівка-Попівка, Решетилівка-Комишня, Решетилівка-Вирішальне, Решетилівка-Сенча, Решетилівка-Лохвиця;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Дзюбівщина, Білоцерківка-Довгалівка, Білоцерківка-Велика Багачка, Білоцерківка-Суржки, Білоцерківка-Миргород, Білоцерківка-Попівка, Білоцерківка-Комишня, Білоцерківка-Вирішальне, Білоцерківка-Сенча, Білоцерківка-Лохвиця;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Суржки, Велика Багачка-Миргород, Велика Багачка-Попівка, Велика Багачка-Комишня, Велика Багачка-Вирішальне, Велика Багачка-Сенча, Велика Багачка-Лохвиця;
із Миргорода - Миргород-Попівка, Миргород-Комишня, Миргород-Вирішальне, Миргород-Сенча, Миргород-Лохвиця;
із Комишні - Комишня-Вирішальне, Комишня-Сенча, Комишня-Лохвиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Великої Багачки, Миргорода та Лохвиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Гадяч
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Лубни
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2017