Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Решетилівку, Білоцерківку, Велику Багачку, Миргород, Комишню, Вирішальне, Сенчу


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:20 Полтава АВ місто Полтава A
09:00 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
09:20 Білоцерківка Великобагачанський район C
09:25 Красногорівка Великобагачанський район
09:30 Дзюбівщина Великобагачанський район D
09:35 Довгалівка Великобагачанський район
09:45 Велика Багачка АС смт Велика Багачка E
10:05 Суржки Великобагачанський район F
10:25 Миргород АС місто Миргород G
10:50 Попівка Миргородський район
11:10 Комишня Миргородський район H
11:40 Вирішальне (станція Сенча) Лохвицький район
11:50 Сенча Лохвицький район I
12:10 Лохвиця АС місто Лохвиця J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 180 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лохвиця через Миргород з’єднує обласний центр - місто Полтаву з одним із найвіддаленіших районних центрів області - містечком Лохвиця. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Миргородським та Лохвицьким. Відстань між містами становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе 4 години. У Полтаві маршрутка відправляється від центрального автовокзалу на Алмазному зранку. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Велика Багачка, Миргород та Комишня.





Скориставшись автобусом Полтава-Лохвиця через Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Дзюбівщина, Полтава-Довгалівка, Полтава-Велика Багачка, Полтава-Суржки, Полтава-Миргород, Полтава-Попівка, Полтава-Комишня, Полтава-Вирішальне, Полтава-Сенча, Полтава-Лохвиця;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Дзюбівщина, Решетилівка-Довгалівка, Решетилівка-Велика Багачка, Решетилівка-Суржки, Решетилівка-Миргород, Решетилівка-Попівка, Решетилівка-Комишня, Решетилівка-Вирішальне, Решетилівка-Сенча, Решетилівка-Лохвиця;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Дзюбівщина, Білоцерківка-Довгалівка, Білоцерківка-Велика Багачка, Білоцерківка-Суржки, Білоцерківка-Миргород, Білоцерківка-Попівка, Білоцерківка-Комишня, Білоцерківка-Вирішальне, Білоцерківка-Сенча, Білоцерківка-Лохвиця;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Суржки, Велика Багачка-Миргород, Велика Багачка-Попівка, Велика Багачка-Комишня, Велика Багачка-Вирішальне, Велика Багачка-Сенча, Велика Багачка-Лохвиця;
із Миргорода - Миргород-Попівка, Миргород-Комишня, Миргород-Вирішальне, Миргород-Сенча, Миргород-Лохвиця;
із Комишні - Комишня-Вирішальне, Комишня-Сенча, Комишня-Лохвиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Великої Багачки, Миргорода та Лохвиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Гадяч

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Лубни

ПОЛТАВА-РОМНИ

2015-2020