Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Решетилівку, Білоцерківку, Велику Багачку, Миргород, Комишню, Вирішальне, Сенчу

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 07:50 08:30 Полтава АВ місто Полтава A
07:35 08:20 09:00 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
08:00 08:45 09:20 Білоцерківка Великобагачанський район C
08:05 08:50 09:25 Красногорівка Великобагачанський район
08:10 08:55 09:30 Дзюбівщина Великобагачанський район D
08:15 09:00 09:35 Довгалівка Великобагачанський район
08:25 09:15 09:45 Велика Багачка АС смт Велика Багачка E
08:35 09:25 10:05 Суржки Великобагачанський район F
09:25 10:05 10:25 Миргород АС місто Миргород G
09:45 10:35 10:50 Попівка Миргородський район
10:05 10:55 11:10 Комишня Миргородський район H
10:35 11:25 11:40 Вирішальне (станція Сенча) Лохвицький район
10:45 11:40 11:50 Сенча Лохвицький район I
11:00 12:00 12:10 Лохвиця АС місто Лохвиця J
щоденно СР.-НД. щоденно періодичність
Перший та останній рейси виконуються щоденно, другий - із середи по неділю. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ, Рута. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Гадяч
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Лубни
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2017