Автобус СВІНОУЙСЬЦЕ-ХАРКІВ / Autobus ŚWINOUJŚCIE-CHARKÓW

через Щецин, Гожув-Велькопольський, Познань, Лодзь, Пйотркув-Трибунальський, Томашув-Мазовецький, Радом, Пулави, Люблін, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Полтаву

Szczecin - Gorzów Wielkopolski - Poznań - Łódź - Piotrków Trybunalski - Tomaszów Mazowiecki - Radom - Puławy - Lublin - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijow - Poltawa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
09:00 Świnoujście/Свіноуйсьце Polska A
11:10 Szczecin/Щецин Polska B
13:10 Gorzów Wielkopolski/Гожув-Велькопольський Polska C
16:00 Poznań Dworzec Autobusowy/Познань АВ Polska D
19:00 Łódź Dw. Autobusowy/Лодзь АВ Polska E
20:00 Piotrków Trybunalski Dw. Autobusowy/Пйотркув-Трибунальський АВ Polska F
20:45 Tomaszów Mazowiecki/Томашув-Мазовецький Polska G
22:15 Radom Dw. Autobusowy/Радом АВ Polska H
23:25 Puławy/Пулави Polska
00:30 Lublin Dw. Autobusowy/Люблін АВ Polska I
02:45 Dorohusk/Дорогуськ Polska
04:35 Ягодин/Jagodzin Волинська область
06:50 Луцьк АВ/Łuck Dw. PKS Волинська область
08:10 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
11:00 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
13:10 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
18:45 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
20:55 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
21:05 Харків АВ/Charków Харківська область J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: MAN.
Сайт одного із перевізників: vvk-bus.com.ua

Wyjazd: przez dzień.
www: vvk-bus.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-СВІНОУЙСЬЦЕ/CHARKÓW-ŚWINOUJŚCIE

Автобус Свіноуйсьце-Харків (autobus Świnoujście-Charków) з’єднує 40-тисячне містечко на заході Польщі - Свіноуйсьце із 1,5-мільйонним містом на Сході України - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією Польщі та України. Міста, через які курсує автобус Свіноуйсьце-Харків: Щецин, Гожув-Велькопольський, Познань, Лодзь, Пйотркув-Трибунальський, Томашув-Мазовецький, Радом, Пулави, Люблін, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ та Полтава. Повна тривалість поїздки складе півтори доби. Зі Свіноуйсьце автобус відправляється зранку, у Харкові - прибуває наступного вечора на центральний автовокзал.





Скориставшись автобусом Свіноуйсьце-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

зі Свіноуйсьце - Свіноуйсьце-Луцьк, Свіноуйсьце-Рівне, Свіноуйсьце-Житомир, Свіноуйсьце-Київ, Свіноуйсьце-Полтава, Свіноуйсьце-Харків;
зі Щецина - Щецин-Луцьк, Щецин-Рівне, Щецин-Житомир, Щецин-Київ, Щецин-Полтава, Щецин-Харків;
із Гожув-Велькопольського - Гожув-Велькопольський-Луцьк, Гожув-Велькопольський-Рівне, Гожув-Велькопольський-Житомир, Гожув-Велькопольський-Київ, Гожув-Велькопольський-Полтава, Гожув-Велькопольський-Харків;
із Познані - Познань-Луцьк, Познань-Рівне, Познань-Житомир, Познань-Київ, Познань-Полтава, Познань-Харків;
із Лодзі - Лодзь-Луцьк, Лодзь-Рівне, Лодзь-Житомир, Лодзь-Київ, Лодзь-Полтава, Лодзь-Харків;
із Пйотркув-Трибунальського - Пйотркув-Трибунальський-Луцьк, Пйотркув-Трибунальський-Рівне, Пйотркув-Трибунальський-Житомир, Пйотркув-Трибунальський-Київ, Пйотркув-Трибунальський-Полтава, Пйотркув-Трибунальський-Харків;
із Томашув-Мазовецького - Томашув-Мазовецький-Луцьк, Томашув-Мазовецький-Рівне, Томашув-Мазовецький-Житомир, Томашув-Мазовецький-Київ, Томашув-Мазовецький-Полтава, Томашув-Мазовецький-Харків;
із Радома - Радом-Луцьк, Радом-Рівне, Радом-Житомир, Радом-Київ, Радом-Полтава, Радом-Харків;
із Пулав - Пулави-Луцьк, Пулави-Рівне, Пулави-Житомир, Пулави-Київ, Пулави-Полтава, Пулави-Харків;
із Любліна - Люблін-Луцьк, Люблін-Рівне, Люблін-Житомир, Люблін-Київ, Люблін-Полтава, Люблін-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ в ХАРКІВ

ВАРШАВА-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ВАРШАВА-ХАРКІВ

ВРОЦЛАВ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ГДИНЯ-ХАРКІВ

КОЛОБЖЕГ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

КОШАЛІН-ХАРКІВ

ЛОДЗЬ-ХАРКІВ

ПЛЗЕНЬ-ЗАПОРІЖЖЯ

ПОЗНАНЬ-ХАРКІВ

ПОЗНАНЬ-ОПОЛЕ-ХАРКІВ

ПРАГА-ЗАПОРІЖЖЯ

СЛУПСЬК-ХАРКІВ

ЩЕЦИН-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

2015-2020