Автобус КРОПИВНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ (КІРОВОГРАД-ХАРКІВ)

через Суботці, Знам’янку, Пантаївку, Олександрію, Павлиш, Кременчук, Полтаву, Чутове, Валки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:20 Кропивницький АВ Кіровоградська область A
09:50 Суботці АС Кіровоградська область B
10:25 Знам’янка АС Кіровоградська область C
10:50 Пантаївка Кіровоградська область
11:20 Олександрія АС Кіровоградська область D
12:15 Павлиш АС Кіровоградська область E
13:10 Кременчук АС Полтавська область F
15:50 Полтава АВ Полтавська область G
17:00 Чутове АС Полтавська область H
17:50 Валки АС Харківська область I
19:05 Харків АС-1 Харківська область J
Рейс виконується по понеділках, середах, п’ятницях та суботах. Можливі автобуси на маршрутах: MAN, VanHool, Volvo, Богдан. Протяжність складає 395 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

Автобус Кропивницький-Харків (Кіровоград-Харків) з’єднує невеликий обласний центр України - місто Кропивницький із другим за величиною містом країни - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Кіровоградською, Полтавською та Харківською. Найбільші міста на шляху слідування: Знам’янка, Олександрія, Кременчук, Полтава. Відстань від Кропивницького до Харкова становить 230 км. Повна тривалість поїздки складатиме близько 10 годин. Рейс здійснюється по днях.





Скориставшись автобусом Кропивницький-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кропивницького - Кропивницький-Суботці (Кіровоград-Суботці), Кропивницький-Знам’янка (Кіровоград-Знам’янка), Кропивницький-Пантаївка (Кіровоград-Пантаївка), Кропивницький-Олександрія (Кіровоград-Олександрія), Кропивницький-Павлиш (Кіровоград-Павлиш), Кропивницький-Кременчук (Кіровоград-Кременчук), Кропивницький-Полтава (Кіровоград-Полтава), Кропивницький-Чутове (Кіровоград-Чутове), Кропивницький-Валки (Кіровоград-Валки), Кропивницький-Харків (Кіровоград-Харків);
із Суботців - Суботці-Знам’янка, Суботці-Пантаївка, Суботці-Олександрія, Суботці-Павлиш, Суботці-Кременчук, Суботці-Полтава, Суботці-Чутове, Суботці-Валки, Суботці-Харків;
зі Знам’янки - Знам’янка-Пантаївка, Знам’янка-Олександрія, Знам’янка-Павлиш, Знам’янка-Кременчук, Знам’янка-Полтава, Знам’янка-Чутове, Знам’янка-Валки, Знам’янка-Харків;
із Пантаївки - Пантаївка-Олександрія, Пантаївка-Павлиш, Пантаївка-Кременчук, Пантаївка-Полтава, Пантаївка-Чутове, Пантаївка-Валки, Пантаївка-Харків;
із Олександрії - Олександрія-Павлиш, Олександрія-Кременчук, Олександрія-Полтава, Олександрія-Чутове, Олександрія-Валки, Олександрія-Харків;
із Павлиша - Павлиш-Кременчук, Павлиш-Полтава, Павлиш-Чутове, Павлиш-Валки, Павлиш-Харків

із Кременчука - Кременчук-Полтава, Кременчук-Чутове, Кременчук-Валки, Кременчук-Харків;
із Полтави - Полтава-Чутове, Полтава-Валки, Полтава-Харків;
із Чутового - Чутове-Валки, Чутове-Харків;
із Валок - Валки-Харків.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.kharkov.ua (Харківська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, Кременчука, Полтави та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРОПИВНИЦЬКОГО до ХАРКОВА

КИШИНІВ-ХАРКІВ


2015-2017