Автобус ХАРКІВ-ЛОДЗЬ / Autobus CHARKÓW-ŁÓDŹ

через Полтаву, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Ковель, Ягодин-Дорогуськ, Люблін, Варшаву

Poltawa - Pyriatyn - Kijow - Żytomierz - Równe - Łuck - Kowel - Jagodzin-Dorohusk - Lublin - Warszawa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
07:00 Харків АВ/Charków Dw. PKS Харківська область A
07:20 Харків АС Привокзальна/Charków SA Pryvokzalna Харківська область
09:15 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область B
11:25 Пирятин АС/Pyriatyn Dw. PKS Полтавська область C
14:00 Київ ЦАВ/Kijow Dw. PKS місто Київ D
15:00 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
17:10 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область E
19:50 Рівне АВ/Równe Рівненська область F
21:05 Луцьк/Łuck Волинська область
22:05 Ковель/Kowel Волинська область G
01:00 п/п Ягодин-Dorohusk/Jagodzin-Дорогуськ Волинська область/Wojewodztwo lubelskie
02:40 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie H
05:10 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Wojewodztwo mazowieckie I
07:10 Dw. PKS Łódź/Лодзь АВ Wojewodztwo łódzkie J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: Bova, MAN, Neoplan, Setra.

Wyjazd: przez dzień.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛОДЗЬ-ХАРКІВ/ŁÓDŹ-CHARKÓW

Автобус Харків-Лодзь (Charków-Łódź) з’єднує друге за величиною місто України - Харків зі столицею Польщі - Варшавою. Маршрут автобуса простягається територією двох країн: Україною та Польщею. В Україні автобус проїжджає шість областей: Харківську, Полтавську, Київську, Житомирську, Рівненську та Волинську. Найбільші міста на шляху слідування: Полтава, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Ковель, Люблін та Варшава. Орієнтовний час у дорозі складає одну добу. У Харкові автобус відправляється із автовокзалу на проспекті Гагаріна та АС «Привокзальна», у Полтаві - із автовокзалу на Великотирнівській (Алмазний), у Києві - із центрального автовокзалу та автостанції біля головного залізничного вокзалу столиці. У Польщі автобус прибуває на автостанцію Любліна (Dworzec PKS, Aleje Tysiąclecia 6), автостанцію Заходня у Варшаві (Dworzec PKS, Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144) та Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska у Лодзі.





Скориставшись автобусом Харків-Лодзь, пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Люблін (Charków-Lublin), Харків-Варшава (Charków-Warszawa), Харків-Лодзь;
із Полтави - Полтава-Люблін (Poltawa-Lublin), Полтава-Варшава (Poltawa-Warszawa), Полтава-Лодзь;
із Пирятина - Пирятин-Люблін, Пирятин-Варшава, Пирятин-Лодзь;
із Києва - Київ-Люблін (Kijow-Lublin), Київ-Варшава (Kijow-Warszawa), Київ-Лодзь;
із Житомира - Житомир-Люблін (Żytomierz-Lublin), Житомир-Варшава (Żytomierz-Warszawa), Житомир-Лодзь;
із Рівного - Рівне-Люблін (Równe-Lublin), Рівне-Варшава (Równe-Warszawa), Рівне-Лодзь;
із Ковеля - Ковель-Люблін (Kowel-Lublin), Ковель-Варшава (Kowel-Warszawa), Ковель-Лодзь.


Придбати квитки на автобус можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Полтави та Києва.


Більш детальну інформацію стосовно розкладу руху автобуса, наявність вільних місць тощо УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від тривалості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА в ПОЛЬЩУ

ХАРКІВ-ГДИНЯ

ХАРКІВ-ПАРДУБИЦІ

ХАРКІВ-ЩЕЦИН

2015-2020