Автобус ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА

через Лобачі, Поділ, Білоцерківку, Красногорівку, Широке, Мар’янівку, Бригадирівку, Кривці, Середине, Біляки, Заїчинці, Чаплинці, Василівку, Веселий Поділ, Паніванівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:45 Полтава АВ місто Полтава A
07:15 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
07:35 Лобачі Решетилівський район
07:40 Поділ Великобагачанський район
07:45 Білоцерківка Великобагачанський район
07:50 Красногорівка Великобагачанський район
08:00 Широке Великобагачанський район
08:10 Мар’янівка Великобагачанський район
08:25 Бригадирівка Хорольський район B
08:30 Кривці Хорольський район
08:45 Середине Семенівський район C
08:55 Біляки Семенівський район D
09:00 Заїчинці Семенівський район E
09:05 Чаплинці Семенівський район F
09:10 Василівка Семенівський район G
09:15 Веселий Поділ Семенівський район H
09:20 Паніванівка Семенівський район I
09:30 Семенівка смт Семенівка J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 130 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Семенівка через Бригадирівку з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Семенівщини. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Семенівським. Відстань між Полтавою та Семенівкою становить 130 км. Села, через які курсує маршрутка Полтава-Семенівка: Лобачі, Поділ, Білоцерківка, Красногорівка, Широке, Мар’янівка, Бригадирівка, Кривці, Середине, Біляки, Заїчинці, Чаплинці, Василівка, Веселий Поділ та Паніванівка.





Скориставшись автобусом Полтава-Семенівка через Бригадирівку, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Бригадирівка, Полтава-Кривці, Полтава-Середине, Полтава-Біляки, Полтава-Заїчинці, Полтава-Чаплинці, Полтава-Василівка, Полтава-Веселий Поділ, Полтава-Паніванівка, Полтава-Семенівка;
із Лобачів - Лобачі-Поділ, Лобачі-Білоцерківка, Лобачі-Красногорівка, Лобачі-Широке, Лобачі-Мар’янівка, Лобачі-Бригадирівка, Лобачі-Кривці, Лобачі-Середине, Лобачі-Біляки, Лобачі-Заїчинці, Лобачі-Чаплинці, Лобачі-Василівка, Лобачі-Веселий Поділ, Лобачі-Паніванівка, Лобачі-Семенівка;
із Подолу - Поділ-Білоцерківка, Поділ-Красногорівка, Поділ-Широке, Поділ-Мар’янівка, Поділ-Бригадирівка, Поділ-Кривці, Поділ-Середине, Поділ-Біляки, Поділ-Заїчинці, Поділ-Чаплинці, Поділ-Василівка, Поділ-Веселий Поділ, Поділ-Паніванівка, Поділ-Семенівка;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Широке, Білоцерківка-Мар’янівка, Білоцерківка-Бригадирівка, Білоцерківка-Кривці, Білоцерківка-Середине, Білоцерківка-Біляки, Білоцерківка-Заїчинці, Білоцерківка-Чаплинці, Білоцерківка-Василівка, Білоцерківка-Веселий Білоцерківка, Білоцерківка-Паніванівка, Білоцерківка-Семенівка;
із Красногорівки - Красногорівка-Широке, Красногорівка-Мар’янівка, Красногорівка-Бригадирівка, Красногорівка-Кривці, Красногорівка-Середине, Красногорівка-Біляки, Красногорівка-Заїчинці, Красногорівка-Чаплинці, Красногорівка-Василівка, Красногорівка-Веселий Красногорівка, Красногорівка-Паніванівка, Красногорівка-Семенівка.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Полтавського автовокзалу.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до СЕМЕНІВКИ

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Велику Багачку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-МАЛИНІВКА

ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ

ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА через Хорол

2015-2020