Автобус ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА

через Лобачі, Поділ, Білоцерківку, Красногорівку, Широке, Мар’янівку, Бригадирівку, Кривці, Середине, Біляки, Заїчинці, Чаплинці, Василівку, Веселий Поділ, Паніванівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:45 Полтава АВ місто Полтава A
07:15 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
07:35 Лобачі Решетилівський район
07:40 Поділ Великобагачанський район
07:45 Білоцерківка Великобагачанський район
07:50 Красногорівка Великобагачанський район
08:00 Широке Великобагачанський район
08:10 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
08:25 Бригадирівка Хорольський район B
08:30 Кривці Хорольський район
08:45 Середине Семенівський район C
08:55 Біляки Семенівський район D
09:00 Заїчинці Семенівський район E
09:05 Чаплинці Семенівський район F
09:10 Василівка Семенівський район G
09:15 Веселий Поділ Семенівський район H
09:20 Паніванівка Семенівський район I
09:30 Семенівка АС смт Семенівка J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: ГАЗель (12 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до СЕМЕНІВКИ

ПОЛТАВА-ГОРОШИНЕ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-МАЛИНІВКА
ПОЛТАВА-НАРІЖЖЯ
ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ
ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА через Хорол


2015-2017