Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ДНІПРО-ПРАГА / Autobus ZÁPOROŽÍ-DNIPRO-PRAHA

через Харків, Полтаву, Лубни, Пирятин, аеропорт Бориспіль, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Львів, Краків, Катовіце, Вроцлав, Єленя Ґуру, Ліберець, Турнов, Млада-Болеслав

Charkiv - Poltava - Lubny - Pyrjatyn - Mezinárodní letiště Boryspil - Kyjev - Žytomyr - Novohrad-Volynskyj - Rivne - Lvov - Krakow - Katowice - Wrocław - Jelenia Góra - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Čas odjezdu Станція / Zastávka Регіон / Kraj На карті / Mapa
16:00 Вт., Пт. Запоріжжя АВ/Záporoží Запорізька область A
18:30 Вт., Пт. Дніпро АВЦ/Dnipro Дніпропетровська область
22:00 Вт., Пт. Харків АВ/Charkiv Харківська область B
22:15 Вт., Пт. Харків АС «Привокзальна»/Charkiv Харківська область
22:30 Вт., Пт. Харків АС Центральний ринок/Charkiv Харківська область
00:20 Ср., Сб. Полтава АВ/Poltava Полтавська область
02:40 Ср., Сб. Лубни АС/Lubny Полтавська область
03:20 Ср., Сб. Пирятин АС/Pyrjatyn Полтавська область
05:30 Ср., Сб. аеропорт Бориспіль/Mezinárodní letiště Boryspil Київська область
06:00 Ср., Сб. Київ, залізничний вокзал/Kyjev, vlakové nádraží місто Київ
08:00 Ср., Сб. Житомир АВ/Žytomyr Житомирська область
09:00 Ср., Сб. Новоград-Волинський АВ/Novohrad-Volynskyj Житомирська область
10:00 Ср., Сб. Рівне АВ/Rivne Рівненська область
14:00 Ср., Сб. Львів АВ «Стрийський»/Lvov Львівська область C
14:40 Ср., Сб. Львів АВ Двірцевий/Lvov Львівська область
16:30 Ср., Сб. митний пост Краковець/Krakowiec Львівська область
21:00 Śr., Sb. Krakow/Краків Polska D
22:35 Śr., Sb. Katowice/Катовіце Polska E
01:10 Pt., Nd. Wrocław/Вроцлав Polska F
02:55 Pt., Nd. Jelenia Góra/Єленя Ґура Polska G
04:55 Pá., Ne. Liberec/Ліберець Česko H
05:25 Pá., Ne. Turnov/Турнов Česko
05:55 Pá., Ne. Mladá Boleslav/Млада-Болеслав Česko I
07:00 Pá., Ne. Praha Florenc UAN/Прага Флоренц Česko J
Рейс виконується по вівторках та п’ятницях із Запоріжжя, Дніпра та Харкова.
Можливі автобуси на маршруті: EOS, Mercedes, Neoplan, Scania, Setra, VanHool, Volvo.
Сайт перевізника: ewe.ua

Den odjezdu: úterý, pátek.
www: ewe.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПРАГА-ДНІПРО-ЗАПОРІЖЖЯ/PRAHA-DNIPRO-ZÁPOROŽÍ

Автобус Запоріжжя-Прага (autobus Záporoží-Praha) з’єднує найбільші міста України - Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та Львів зі столицею Чехії - містом Прага. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Україною, Польщею та Чехією. Міста, через які курсує автобус Запоріжжя-Прага: Дніпро, Харків, Полтава, Лубни, Пирятин, аеропорт Бориспіль, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Львів, Краків, Катовіце, Вроцлав, Єленя Ґура, Ліберець, Турнов, Млада-Болеслав. Повна тривалість поїздки складе 40 годин. Рейс виконується по днях, із міст України - автобус відправляється від центральних автовокзалів, у столиці - із автостанції біля головного залізничного вокзалу.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Прага, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Краків, Запоріжжя-Катовіце, Запоріжжя-Вроцлав, Запоріжжя-Єленя Ґура, Запоріжжя-Ліберець, Запоріжжя-Млада-Болеслав, Запоріжжя-Прага;
із Дніпра - Дніпро-Житомир, Дніпро-Рівне, Дніпро-Львів, Дніпро-Краків, Дніпро-Катовіце, Дніпро-Вроцлав, Дніпро-Єленя Ґура, Дніпро-Ліберець, Дніпро-Млада-Болеслав, Дніпро-Прага;
із Харкова - Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Рівне, Харків-Львів, Харків-Краків, Харків-Катовіце, Харків-Вроцлав, Харків-Єленя Ґура, Харків-Ліберець, Харків-Млада-Болеслав, Харків-Прага;
із Полтави - Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Львів, Полтава-Краків, Полтава-Катовіце, Полтава-Вроцлав, Полтава-Єленя Ґура, Полтава-Ліберець, Полтава-Млада-Болеслав, Полтава-Прага;
із Києва - Київ-Львів, Київ-Краків, Київ-Катовіце, Київ-Вроцлав, Київ-Єленя Ґура, Київ-Ліберець, Київ-Млада-Болеслав, Київ-Прага;
із Житомира - Житомир-Краків, Житомир-Катовіце, Житомир-Вроцлав, Житомир-Єленя Ґура, Житомир-Ліберець, Житомир-Млада-Болеслав, Житомир-Прага;
із Рівного - Рівне-Краків, Рівне-Катовіце, Рівне-Вроцлав, Рівне-Єленя Ґура, Рівне-Ліберець, Рівне-Млада-Болеслав, Рівне-Прага;
зі Львова - Львів-Краків, Львів-Катовіце, Львів-Вроцлав, Львів-Єленя Ґура, Львів-Ліберець, Львів-Млада-Болеслав, Львів-Прага.


Більш детальну інформацію стосовно розкладу руху автобуса, наявність вільних місць тощо УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від тривалості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ у ЧЕХІЮ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПЛЬЗЕНЬ

2015-2020