Автобус ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

через Хорол, Лубни, Пирятин, Драбів, Золотоношу

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:05 Полтава АВ Полтавська область A
08:52 Решетилівка (автотраса Харків-Київ) Полтавська область
09:23 Білоцерківка Полтавська область B
10:09 Хорол АС-2 Полтавська область C
10:25 Покровська Багачка Полтавська область
11:10 Лубни АС Полтавська область D
11:25 Вили Полтавська область
12:30 Пирятин АС Полтавська область E
12:55 Олексіївка Полтавська область F
13:20 Шрамківка Черкаська область G
13:55 Драбів АС Черкаська область H
14:50 Золотоноша Черкаська область I
15:45 Черкаси АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 325 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Черкаси через Пирятин сполучає два сусідніх обласних центри - місто Полтава із містом Черкаси. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей Полтавською та Черкаською. Відстань від Полтави до Черкас становить 325 км. Шлях між обласними центрами маршрутка долає майже за 8 годин. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Хорол, Лубни, Пирятин, Драбів, Золотоноша. Рейс виконується щоденно. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Хорол, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Лубни, Полтава-Вили, Полтава-Пирятин, Полтава-Олексіївка, Полтава-Шрамківка, Полтава-Драбів, Полтава-Золотоноша, Полтава-Черкаси;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Лубни, Решетилівка-Пирятин, Решетилівка-Шрамківка, Решетилівка-Драбів, Решетилівка-Золотоноша, Решетилівка-Черкаси;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Покровська Багачка, Білоцерківка-Лубни, Білоцерківка-Вили, Білоцерківка-Пирятин, Білоцерківка-Олексіївка, Білоцерківка-Шрамківка, Білоцерківка-Драбів, Білоцерківка-Золотоноша, Білоцерківка-Черкаси;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Вили, Хорол-Пирятин, Хорол-Олексіївка, Хорол-Шрамківка, Хорол-Драбів, Хорол-Золотоноша, Хорол-Черкаси;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Лубни, Покровська Багачка-Вили, Покровська Багачка-Пирятин, Покровська Багачка-Олексіївка, Покровська Багачка-Шрамківка, Покровська Багачка-Драбів, Покровська Багачка-Золотоноша, Покровська Багачка-Черкаси;
із Лубен - Лубни-Вили, Лубни-Пирятин, Лубни-Олексіївка, Лубни-Шрамківка, Лубни-Драбів, Лубни-Золотоноша, Лубни-Черкаси;
із Пирятина - Пирятин-Олексіївка, Пирятин-Шрамківка, Пирятин-Драбів, Пирятин-Золотоноша, Пирятин-Черкаси;

зі Шрамківки - Шрамківка-Драбів, Шрамківка-Золотоноша, Шрамківка-Черкаси;
із Драбова - Драбів-Золотоноша, Драбів-Черкаси.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайті avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Полтави, Хорола, Лубен, Пирятина, Драбова та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧЕРКАС

ПОЛТАВА-ГОРОДИЩЕ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Кременчук, Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Кременчук, Світловодськ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017