Автобус ХАРКІВ-СВІНОУЙСЬЦЕ / Autobus CHARKÓW-ŚWINOUJŚCIE

через Полтаву, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Львів, Катовіце, Гливиці, Битом, Ченстохову, Пйотркув-Трибунальський, Лодзь, Турек, Конін, Познань

Poltawa - Łubnie - Pyriatyn - Kijow - Żytomierz - Nowogród Wołyński - Równe - Łuck - Lwów - Katowice - Gliwice - Bytom - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź - Turek - Konin - Poznań


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
10:20 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
12:20 Лубни АС/Łubnie Полтавська область
13:20 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
15:10 Київ ЦАВ/Kijow Dworzec Autobusowy місто Київ
16:40 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
19:10 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
20:20 Новоград-Волинський АС/Nowogród Wołyński Житомирська область
21:55 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
00:20 Луцьк АВ/Łuck Dw. PKS Волинська область
02:20 Львів АВ Двірцевий/Lwów Львівська область
02:50 Львів АВ/Lwów Dw. PKS Львівська область
10:15 Katowice/Катовіце Polska
10:50 Gliwice/Гливиці Polska B
11:15 Bytom/Битом Polska C
12:15 Częstochowa/Ченстохова Polska D
14:05 Piotrków Trybunalski/Пйотркув-Трибунальський Polska E
15:15 Łódź Dw. Autobusowy/Лодзь АВ Polska F
16:40 Turek/Турек Polska
17:15 Konin/Конін Polska G
18:15 Poznań Dworzec Autobusowy/Познань АВ Polska H
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN.
Сайт перевізника: ternvoyage.com

Wyjazd: codziennie.
www: ternvoyage.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СВІНОУЙСЬЦЕ-ХАРКІВ/ŚWINOUJŚCIE-CHARKÓW

Автобус Харків-Свіноуйсьце (autobus Charków-Świnoujście) з’єднує Україну із Польщею. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Полтава, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Львів, Катовіце, Гливиці, Битом, Ченстохова, Пйотркув-Трибунальський, Лодзь, Турек, Конін та Познань. Повна тривалість поїздки складе орієнтовно півтори доби.





Скориставшись автобусом Харків-Свіноуйсьце, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Львів, Полтава-Катовіце, Полтава-Гливиці, Полтава-Лодзь, Полтава-Познань, Полтава-Ченстохова, Полтава-Конін;
із Лубен - Лубни-Київ, Лубни-Житомир, Лубни-Рівне, Лубни-Львів, Лубни-Катовіце, Лубни-Гливиці, Лубни-Лодзь, Лубни-Познань, Лубни-Ченстохова, Лубни-Конін;
із Києва - Київ-Катовіце, Київ-Гливиці, Київ-Лодзь, Київ-Познань, Київ-Ченстохова, Київ-Конін;
із Житомира - Житомир-Катовіце, Житомир-Гливиці, Житомир-Лодзь, Житомир-Познань, Житомир-Ченстохова, Житомир-Конін;
із Рівного - Рівне-Катовіце, Рівне-Гливиці, Рівне-Лодзь, Рівне-Познань, Рівне-Ченстохова, Рівне-Конін;
зі Львова - Львів-Катовіце, Львів-Гливиці, Львів-Лодзь, Львів-Познань, Львів-Ченстохова, Львів-Конін.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020