Автобус ХАРКІВ-СВІНОУЙСЬЦЕ / Autobus CHARKÓW-ŚWINOUJŚCIE

через Полтаву, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Пулави, Радом, Томашув-Мазовецький, Пйотркув-Трибунальський, Лодзь, Познань, Гожув-Велькопольський, Щецин

Poltawa - Kijow - Żytomierz - Równe - Łuck - Lublin - Puławy - Radom - Tomaszów Mazowiecki - Piotrków Trybunalski - Łódź - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Szczecin


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
07:45 Харків АВ/Charków Харківська область A
08:15 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
10:25 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
16:00 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
18:10 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
21:00 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
22:20 Луцьк АВ/Łuck Dw. PKS Волинська область
01:20 Ягодин/Jagodzin Волинська область
01:25 Dorohusk/Дорогуськ Polska
03:00 Lublin Dw. Autobusowy/Люблін АВ Polska B
03:55 Puławy/Пулави Polska
05:00 Radom Dw. Autobusowy/Радом АВ Polska C
06:25 Tomaszów Mazowiecki/Томашув-Мазовецький Polska D
07:10 Piotrków Trybunalski Dw. Autobusowy/Пйотркув-Трибунальський АВ Polska E
08:10 Łódź Dw. Autobusowy/Лодзь АВ Polska F
11:00 Poznań Dworzec Autobusowy/Познань АВ Polska G
13:30 Gorzów Wielkopolski/Гожув-Велькопольський Polska H
15:30 Szczecin/Щецин Polska I
17:30 Świnoujście/Свіноуйсьце Polska J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: MAN.
Сайт одного із перевізників: vvk-bus.com.ua

Wyjazd: przez dzień.
www: vvk-bus.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СВІНОУЙСЬЦЕ-ХАРКІВ/ŚWINOUJŚCIE-CHARKÓW

Автобус Харків-Свіноуйсьце (autobus Charków-Świnoujście) з’єднує східний обласний центр України - місто Харків із одним з найзахідніших міст сусідньої Польщі - Свіноуйсьце. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Полтава, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Пулави, Радом, Томашув-Мазовецький, Пйотркув-Трибунальський, Лодзь, Познань, Гожув-Велькопольський, Щецин. Повна тривалість поїздки складе орієнтовно півтори доби. У Харкові автобус відправляється зранку від головного автовокзалу міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Харків-Свіноуйсьце, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Рівне, Харків-Луцьк, Харків-Люблін, Харків-Пулави, Харків-Радом, Харків-Томашув-Мазовецький, Харків-Пйотркув-Трибунальський, Харків-Лодзь, Харків-Познань, Харків-Гожув-Велькопольський, Харків-Щецин;
із Полтави - Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Луцьк, Полтава-Люблін, Полтава-Пулави, Полтава-Радом, Полтава-Томашув-Мазовецький, Полтава-Пйотркув-Трибунальський, Полтава-Лодзь, Полтава-Познань, Полтава-Гожув-Велькопольський, Полтава-Щецин;
із Києва - Київ-Люблін, Київ-Пулави, Київ-Радом, Київ-Томашув-Мазовецький, Київ-Пйотркув-Трибунальський, Київ-Лодзь, Київ-Познань, Київ-Гожув-Велькопольський, Київ-Щецин;
із Житомира - Житомир-Люблін, Житомир-Пулави, Житомир-Радом, Житомир-Томашув-Мазовецький, Житомир-Пйотркув-Трибунальський, Житомир-Лодзь, Житомир-Познань, Житомир-Гожув-Велькопольський, Житомир-Щецин;
із Рівного - Рівне-Люблін, Рівне-Пулави, Рівне-Радом, Рівне-Томашув-Мазовецький, Рівне-Пйотркув-Трибунальський, Рівне-Лодзь, Рівне-Познань, Рівне-Гожув-Велькопольський, Рівне-Щецин;
із Луцька - Луцьк-Люблін, Луцьк-Пулави, Луцьк-Радом, Луцьк-Томашув-Мазовецький, Луцьк-Пйотркув-Трибунальський, Луцьк-Лодзь, Луцьк-Познань, Луцьк-Гожув-Велькопольський, Луцьк-Щецин.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА в ПОЛЬЩУ

ДНІПРО-ПРАГА

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВАРШАВА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВРОЦЛАВ

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-КОЛОБЖЕГ

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ЩЕЦИН

ХАРКІВ-ВАРШАВА

ХАРКІВ-ГДИНЯ

ХАРКІВ-КОШАЛІН

ХАРКІВ-ЛОДЗЬ

ХАРКІВ-ПОЗНАНЬ

ХАРКІВ-ОПОЛЕ-ПОЗНАНЬ

ХАРКІВ-СЛУПСЬК

2015-2020