Автобус ПОЛТАВА-БАРАНІВКА

через Решетилівку, Покровське (Жовтневе), Шишаки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:30 12:50 Полтава АВ місто Полтава A
07:40 13:00 Супрунівка Полтавський район
07:50 13:05 Абазівка Полтавський район
08:00 13:10 Циганське Полтавський район
08:20 13:30 Решетилівка АС смт Решетилівка B
08:25 13:40 Білоконі Решетилівський район
08:30 13:45 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район C
08:35 13:50 Кривки Решетилівський район D
08:40 13:55 Потеряйки Решетилівський район
08:45 14:00 Нова Михайлівка Решетилівський район E
08:50 14:05 Молодиківщина Решетилівський район
08:55 14:10 Тищенки Шишацький район F
09:00 14:15 Науменки Шишацький район
09:05 14:20 Григорівщина Шишацький район G
09:20 14:30 Шишаки АС смт Шишаки H
09:25 14:38 Великий Перевіз Шишацький район I
09:35 14:47 Баранівка Шишацький район J
ПН., ПТ.-НД. щоденно періодичність
Перший рейс виконується щопонеділка, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі, другий - щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку БАРАНІВКА-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до БАРАНІВКИ

ПОЛТАВА-МИРГОРОД


2015-2017