Автобус ПОЛТАВА-БАРАНІВКА

через Решетилівку, Покровське (Жовтневе), Шишаки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:30 12:50 Полтава АВ місто Полтава A
07:40 13:00 Супрунівка Полтавський район
07:50 13:05 Абазівка Полтавський район
08:00 13:10 Циганське Полтавський район
08:20 13:30 Решетилівка АС місто Решетилівка B
08:25 13:40 Білоконі Решетилівський район
08:30 13:45 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район C
08:35 13:50 Кривки Решетилівський район D
08:40 13:55 Потеряйки Решетилівський район
08:45 14:00 Нова Михайлівка Решетилівський район E
08:50 14:05 Молодиківщина Решетилівський район
08:55 14:10 Тищенки Шишацький район F
09:00 14:15 Науменки Шишацький район
09:05 14:20 Григорівщина Шишацький район G
09:20 14:30 Шишаки АС смт Шишаки H
09:25 14:38 Великий Перевіз Шишацький район I
09:35 14:47 Баранівка Шишацький район J
ПН., ПТ.-НД. ПН., ЧТ.-НД. періодичність
Перший рейс виконується щопонеділка, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі, другий - щоденно, крім вівторка та середи.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку БАРАНІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Баранівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Шишацького району. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського, Решетилівського та Шишацького районів. Відстань між Полтавою та Баранівкою становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Баранівка: Решетилівка, Покровське (залізнична станція Решетилівка, попередня назва Жовтневе) та Шишаки. Повна тривалість поїздки складе 2 години. В обласному центрі автобуси відправляються від центрального автовокзалу на Алмазному зранку та в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Полтава-Баранівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Решетилівка, Полтава-Білоконі, Полтава-Покровське (Полтава-Жовтневе), Полтава-Кривки, Полтава-Потеряйки, Полтава-Нова Михайлівка, Полтава-Молодиківщина, Полтава-Тищенки, Полтава-Науменки, Полтава-Григорівщина, Полтава-Шишаки, Полтава-Великий Перевіз, Полтава-Баранівка;
із Решетилівки - Решетилівка-Білоконі, Решетилівка-Покровське (Решетилівка-Жовтневе), Решетилівка-Кривки, Решетилівка-Потеряйки, Решетилівка-Нова Михайлівка, Решетилівка-Молодиківщина, Решетилівка-Тищенки, Решетилівка-Науменки, Решетилівка-Григорівщина, Решетилівка-Шишаки, Решетилівка-Великий Перевіз, Решетилівка-Баранівка;
із Покровського - Покровське-Кривки, Покровське-Потеряйки, Покровське-Нова Михайлівка, Покровське-Молодиківщина, Покровське-Тищенки, Покровське-Науменки, Покровське-Григорівщина, Покровське-Шишаки, Покровське-Великий Перевіз, Покровське-Баранівка;
із Шишак - Шишаки-Великий Перевіз, Шишаки-Баранівка;
із інших населених пунктів - Супрунівка-Шишаки, Абазівка-Шишаки, Циганське-Шишаки, Білоконі-Шишаки, Кривки-Шишаки, Потеряйки-Шишаки, Нова Михайлівка-Шишаки, Молодиківщина-Шишаки, Тищенки-Шишаки, Науменки-Шишаки, Григорівщина-Шишаки.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Решетилівки та Шишак.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до БАРАНІВКИ

ПОЛТАВА-МИРГОРОД


2015-2018