Автобус СУМИ-ХЕРСОН

через Тростянець, Охтирку, Котельву, Полтаву, Кобеляки, Дніпро, Нікополь, Нововоронцовку, Берислав

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:00 Суми АВ Сумська область A
14:40 Тростянець АС Сумська область B
15:45 Охтирка АС Сумська область C
16:15 Котельва Полтавська область
18:20 Полтава АВ Полтавська область D
19:55 Кобеляки АС Полтавська область E
22:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область F
01:35 Нікополь АС Дніпропетровська область G
02:50 Нововоронцовка Херсонська область H
04:45 Берислав АС Херсонська область I
06:20 Херсон АС Херсонська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Ikarus (45 місць), Setra (42 місця). Протяжність складає 715 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХЕРСОН-СУМИ

Автобус Суми-Херсон з’єднує Північ, Центр та Південь України. Протяжність маршрута складає понад 700 км. Автобус на своєму шляху проїжджає 4 області: Сумську, Полтавську, Дніпропетровську та Херсонську. Найбільші міста на маршруті автобуса: Дніпро (Дніпропетровськ), Полтава, Нікополь та Охтирка. Рейс нічний.





Скориставшись автобусом Суми-Херсон пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками:
із Сум - Суми-Тростянець, Суми-Охтирка, Суми-Котельва, Суми-Полтава, Суми-Кобеляки, Суми-Дніпро (Суми-Дніпропетровськ), Суми-Нікополь, Суми-Нововоронцовка, Суми-Берислав, Суми-Херсон;
із Тростянця - Тростянець-Охтирка, Тростянець-Котельва, Тростянець-Полтава, Тростянець-Кобеляки, Тростянець-Дніпро (Тростянець-Дніпропетровськ), Тростянець-Нікополь, Тростянець-Нововоронцовка, Тростянець-Берислав, Тростянець-Херсон;
із Охтирки - Охтирка-Котельва, Охтирка-Полтава, Охтирка-Кобеляки, Охтирка-Дніпро (Охтирка-Дніпропетровськ), Охтирка-Нікополь, Охтирка-Нововоронцовка, Охтирка-Берислав, Охтирка-Херсон;

із Полтави - Полтава-Кобеляки, Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ), Полтава-Нікополь, Полтава-Нововоронцовка, Полтава-Берислав, Полтава-Херсон;

із Дніпра - Дніпро-Нікополь (Дніпропетровськ-Нікополь), Дніпро-Нововоронцовка (Дніпропетровськ-Нововоронцовка), Дніпро-Берислав (Дніпропетровськ-Берислав), Дніпро-Херсон (Дніпропетровськ-Херсон);
із Нікополя - Нікополь-Нововоронцовка, Нікополь-Берислав, Нікополь-Херсон.


Відстань від Сум до Херсона автобус долає за 16 годин, із яких 4 години - до Полтави, 4 години - до Дніпра, 3 години - до Нікополя, 5 годин - до Херсона. Рейс виконується щоденно. Виїзд із Сум у другій половині дня, прибуття до Херсона - наступного дня зранку.

Вартість проїзду (станом на квітень 2017 року) із Сум до Херсона складає 480 грн., до Нікополя - 330 грн., до Дніпра - 250 грн., до Полтави - 130 грн.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область), avtovokzal.pl.ua (Полтавська область), dopas.dp.ua (Дніпропетровська область).

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Тростянця, Охтирки, Полтави, Дніпра, Нікополя та Херсона.


2015-2017