Автобус СУМИ-ЗАПОРІЖЖЯ-БЕРДЯНСЬК

через Тростянець, Охтирку, Котельву, Полтаву, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Запоріжжя, Токмак

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:30 Суми АВ Сумська область A
12:35 Тростянець Сумська область B
13:05 Охтирка АС Сумська область C
13:35 Котельва Полтавська область D
15:15 Полтава АВ Полтавська область E
16:35 Красноград Харківська область F
17:10 Перещепине АС Дніпропетровська область
18:10 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область G
20:10 Запоріжжя АС-1 Запорізька область H
21:45 Токмак АС Запорізька область I
23:15 Бердянськ АС Запорізька область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 650 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку БЕРДЯНСЬК-ЗАПОРІЖЖЯ-СУМИ

Автобус Суми-Запоріжжя з’єднує два обласних центри України - місто Суми (перлина Слобожанського краю) із містом Запоріжжя (один із найбільших індустріальних центрів півдня країни). Маршрут автобуса пролягає територією п’яти областей: Сумською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською та Запорізькою. Найбільші міста на шляху слідування: Охтирка, Полтава, Новомосковськ. Відстань від Сум до Запоріжжя становить 455 км. Повна тривалість поїздки - 8 годин 40 хвилин. Рейс виконується щоденно.





Скориставшись автобусом Суми-Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Сум - Суми-Тростянець, Суми-Охтирка, Суми-Котельва, Суми-Полтава, Суми-Красноград, Суми-Новомосковськ, Суми-Запоріжжя;
із Тростянця - Тростянець-Охтирка, Тростянець-Котельва, Тростянець-Полтава, Тростянець-Красноград, Тростянець-Новомосковськ, Тростянець-Запоріжжя;
із Охтирки - Охтирка-Котельва, Охтирка-Полтава, Охтирка-Красноград, Охтирка-Новомосковськ, Охтирка-Запоріжжя;

із Полтави - Полтава-Красноград, Полтава-Новомосковськ, Полтава-Запоріжжя;

із Перещепиного - Перещепине-Новомосковськ, Перещепине-Запоріжжя;
із Новомосковська - Новомосковськ-Запоріжжя.


ОРІЄНТОВНА вартість проїзду (станом на листопад 2016 року) становить
із Сум до Запоріжжя - 235 грн., до Новомосковська - 184 грн., до Краснограда - 145 грн., до Полтави - 98 грн., до Котельви - 62 грн., до Охтирки - 44 грн., до Тростянця - 32 грн.;
із Тростянця до Запоріжжя - 205 грн., до Новомосковська - 156 грн., до Краснограда - 114 грн., до Полтави - 68 грн., до Котельви - 33 грн., до Охтирки - 14 грн.;
із Охтирки до Запоріжжя - 195 грн., до Новомосковська - 145 грн., до Краснограда - 99 грн., до Полтави - 58 грн., до Котельви - 20 грн.;
із Полтави до Краснограда - 42 грн., до Новомосковська - 89 грн., до Запоріжжя - 142 грн.;
із Перещепиного до Новомосковська - 30 грн., до Запоріжжя - 93 грн.;
із Новомосковська до Запоріжжя - 63 грн.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область), avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та dopas.dp.ua (Дніпропетровська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Тростянця, Охтирки, Полтави, Новомосковська та Запоріжжя.


2015-2017