Автобус ХАРКІВ-СЛУПСЬК / Autobus CHARKÓW-SŁUPSK

через Валки, Полтаву, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Львів, Ярослав, Люблін, Варшаву, Плоцьк, Влоцлавек, Торунь, Бидгощ, Гданськ, Ґдиню

Wałky - Połtawa - Łubnie - Pyriatyn - Kijów - Żytomierz - Nowogród Wołyński - Równe - Łuck - Lwów - Jarosław - Lublin - Warszawa - Płock - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Gdańsk - Gdynia



траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
09:40 Харків АВ/Charkow Dworzec Autobusowy Харківська область A
10:00 Харків АС Привокзальна/Charkow SA Pryvokzalnaya Харківська область
11:05 Валки АС/Wałky Харківська область
12:15 Полтава АВ/Poltawa Dworzec Autobusowy Полтавська область
14:20 Лубни АС/Łubnie Dworzec Autobusowy Полтавська область
15:10 Пирятин АС/Pyriatyn Dworzec Autobusowy Полтавська область
17:40 Київ ЦАВ/Kijow Dworzec Autobusowy місто Київ
18:20 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
20:50 Житомир АВ/Żytomierz Dworzec Autobusowy Житомирська область
22:05 Новоград-Волинський АС/Nowogród Wołyński Dworzec Autobusowy Житомирська область
23:20 Рівне АВ/Równe Dworzec Autobusowy Рівненська область
00:20 Луцьк АВ/Łuck Dworzec Autobusowy Волинська область B
02:20 Львів АВ Двірцевий/Lwów Львівська область
02:50 Львів АВ/Lwów (можлива пересадка) Львівська область C
05:00 Краківець/Krakowiec Львівська область
05:40 Jarosław Dw. PKS/Ярослав з/вокзал Polska D
08:00 Dworzec Autobusowy Lublin/Люблін АВ Polska E
10:20 Dworzec Autobusowy Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Polska F
12:10 Płock Dworzec Autobusowy/Плоцьк АВ Polska G
13:00 Włocławek/Влоцлавек Polska
14:10 Toruń Dworzec Autobusowy/Торунь АВ Polska
15:10 Bydgoszcz Dworzec Autobusowy/Бидгощ АВ Polska H
18:35 Gdańsk Dworzec Autobusowy/Гданськ АВ Polska
19:30 Gdynia Dworzec Autobusowy/Гдиня АВ Polska I
21:50 Słupsk Dworzec Autobusowy/Слупськ АВ Polska J
Рейс виконується через день.
Сайт: ternvoyage.com

Wyjazd: przez dzień.
www: ternvoyage.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СЛУПСЬК-ХАРКІВ/SŁUPSK-CHARKÓW

Автобус Харків-Слупськ (autobus Charków-Słupsk) з’єднує обласні центри України із містами Польщі. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Відстань між містами становить понад 2000 км. Міста, через які курсує автобус Харків-Слупськ: Валки, Полтава, Лубни, Пирятин, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Львів, Ярослав, Люблін, Варшава, Плоцьк, Влоцлавек, Торунь, Бидгощ, Гданськ та Гдиня. Повна тривалість поїздки складе півтори доби. У Харкові автобус відправляється зранку від головного автовокзалу міста на проспекті Гагаріна та АС «Привокзальна».





Скориставшись автобусом Харків-Слупськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Люблін (Charków-Lublin), Харків-Варшава (Charków-Warszawa), Харків-Плоцьк (Charków-Płock), Харків-Бидгощ (Charków-Bydgoszcz), Харків-Гданськ (Charków-Gdańsk), Харків-Гдиня (Charków-Gdynia), Харків-Слупськ (Charków-Słupsk);
із Полтави - Полтава-Люблін (Połtawa-Lublin), Полтава-Варшава (Połtawa-Warszawa), Полтава-Плоцьк (Połtawa-Płock), Полтава-Бидгощ (Połtawa-Bydgoszcz), Полтава-Гданськ (Połtawa-Gdańsk), Полтава-Гдиня (Połtawa-Gdynia), Полтава-Слупськ (Połtawa-Słupsk);
із Києва - Київ-Люблін (Kijów-Lublin), Київ-Варшава (Kijów-Warszawa), Київ-Плоцьк (Kijów-Płock), Київ-Бидгощ (Kijów-Bydgoszcz), Київ-Гданськ (Kijów-Gdańsk), Київ-Гдиня (Kijów-Gdynia), Київ-Слупськ (Kijów-Słupsk);
із Житомира - Житомир-Люблін (Żytomierz-Lublin), Житомир-Варшава (Żytomierz-Warszawa), Житомир-Плоцьк (Żytomierz-Płock), Житомир-Бидгощ (Żytomierz-Bydgoszcz), Житомир-Гданськ (Żytomierz-Gdańsk), Житомир-Гдиня (Żytomierz-Gdynia), Житомир-Слупськ (Żytomierz-Słupsk);
із Рівного - Рівне-Люблін (Równe-Lublin), Рівне-Варшава (Równe-Warszawa), Рівне-Плоцьк (Równe-Płock), Рівне-Бидгощ (Równe-Bydgoszcz), Рівне-Гданськ (Równe-Gdańsk), Рівне-Гдиня (Równe-Gdynia), Рівне-Слупськ (Równe-Słupsk);
зі Львова - Львів-Люблін (Lwów-Lublin), Львів-Варшава (Lwów-Warszawa), Львів-Плоцьк (Lwów-Płock), Львів-Бидгощ (Lwów-Bydgoszcz), Львів-Гданськ (Lwów-Gdańsk), Львів-Гдиня (Lwów-Gdynia), Львів-Слупськ (Lwów-Słupsk).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА в ПОЛЬЩУ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПЛЬЗЕНЬ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВАРШАВА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВРОЦЛАВ

СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-ВАРШАВА

ХАРКІВ-БИДГОЩ

ХАРКІВ-ВРОЦЛАВ

ХАРКІВ-ҐДИНЯ

ХАРКІВ-ЗЕЛЕНА ГУРА

ХАРКІВ-КОЛОБЖЕГ

ХАРКІВ-КОШАЛІН

ХАРКІВ-ПОЗНАНЬ

ХАРКІВ-ПРАГА

ХАРКІВ-СВІНОУЙСЬЦЕ

ХАРКІВ-ЩЕЦИН

2015-2020