Автобус ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

через Решетилівку, Говтву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 Полтава АВ місто Полтава A
08:40 Супрунівка Полтавський район
08:45 Абазівка Полтавський район
08:50 Циганське Полтавський район
08:55 Нова Диканька Решетилівський район
09:05 Решетилівка АС місто Решетилівка B
09:15 Сені Решетилівський район
09:20 Пасічники Решетилівський район C
09:25 Капустяни Решетилівський район D
09:30 Дружба Решетилівський район E
09:35 Говтва Козельщинський район F
Висока Вакулівка Козельщинський район G
Хорішки Козельщинський район H
Приліпка Козельщинський район I
Глибока Долина Козельщинський район J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 105 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА

2015-2020