Автобус ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

через Решетилівку, Говтву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 Полтава АВ місто Полтава A
08:40 Супрунівка Полтавський район
08:45 Абазівка Полтавський район
08:50 Циганське Полтавський район
08:55 Нова Диканька Решетилівський район
09:05 Решетилівка АС місто Решетилівка B
09:15 Сені Решетилівський район
09:20 Пасічники Решетилівський район C
09:25 Капустяни Решетилівський район D
09:30 Дружба Решетилівський район E
09:35 Говтва Козельщинський район F
Висока Вакулівка Козельщинський район G
Хорішки Козельщинський район H
Приліпка Козельщинський район I
Глибока Долина Козельщинський район J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 105 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Глибока Долина з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами сусідньої Решетилівщини. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського та Решетилівського районів. Відстань між Полтавою та Глибокою Долиною становить 100 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Глибока Долина: Супрунівка, Абазівка, Циганське, Нова Диканька, Решетилівка, Сені, Пасічники, Капустяни, Дружба та Говтва. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста зранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Глибока Долина, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Нова Диканька, Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Пасічники, Полтава-Капустяни, Полтава-Дружба, Полтава-Говтва;
із Супрунівки - Супрунівка-Абазівка, Супрунівка-Циганське, Супрунівка-Нова Диканька, Супрунівка-Решетилівка, Супрунівка-Сені, Супрунівка-Пасічники, Супрунівка-Капустяни, Супрунівка-Дружба, Супрунівка-Говтва;
із Абазівки - Абазівка-Циганське, Абазівка-Нова Диканька, Абазівка-Решетилівка, Абазівка-Сені, Абазівка-Пасічники, Абазівка-Капустяни, Абазівка-Дружба, Абазівка-Говтва;
із Циганського - Циганське-Нова Диканька, Циганське-Решетилівка, Циганське-Сені, Циганське-Пасічники, Циганське-Капустяни, Циганське-Дружба, Циганське-Говтва;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Решетилівка, Нова Диканька-Сені, Нова Диканька-Пасічники, Нова Диканька-Капустяни, Нова Диканька-Дружба, Нова Диканька-Говтва;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Капустяни, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Говтва;
із Сенів - Сені-Пасічники, Сені-Капустяни, Сені-Дружба, Сені-Говтва;
із Пасічників - Пасічники-Капустяни, Пасічники-Дружба, Пасічники-Говтва;
із Капустянів - Капустяни-Дружба, Капустяни-Говтва;
із Дружби - Дружба-Говтва.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави та Решетилівки.


2015-2020