Автобус ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

через Решетилівку, Говтву, Високу Вакулівку, Хорішки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 Полтава АС-1 місто Полтава A
08:40 Супрунівка Полтавський район
08:45 Абазівка Полтавський район
08:50 Циганське Полтавський район
08:55 Нова Диканька Решетилівський район
09:05 Решетилівка АС смт Решетилівка B
09:15 Сені Решетилівський район
09:20 Пасічники Решетилівський район C
09:25 Капустяни (Фрунзівка) Решетилівський район D
09:30 Дружба Решетилівський район E
09:35 Говтва Козельщинський район F
09:50 Висока Вакулівка Козельщинський район G
10:00 Хорішки Козельщинський район H
10:05 Приліпка Козельщинський район I
10:10 Глибока Долина Козельщинський район J
Рейс виконується щоденно, крім неділі. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (18 місць). Протяжність складає 105 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА


2015-2017