Автобус ПОЛТАВА-ГЛОБИНЕ

через Білоцерківку, Красногорівку, Мостовівщину, Попове, Рокиту, Зубані, Іванове Селище, Великі Кринки, Степове, Семимогили


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:10 Полтава АВ місто Полтава A
15:55 Білоцерківка Великобагачанський район B
16:05 Красногорівка Великобагачанський район
16:20 Мостовівщина Великобагачанський район C
16:25 Попове Великобагачанський район D
16:35 Рокита Великобагачанський район E
16:55 Зубані Глобинський район F
17:05 Іванове Селище Глобинський район G
17:20 Великі Кринки Глобинський район H
17:30 Степове Глобинський район I
17:40 Семимогили Глобинський район
17:55 Глобине АС місто Глобине J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 120 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГЛОБИНЕ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГЛОБИНОГО

ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Семенівку

2015-2020