Автобус ПОЛТАВА-ГЛОБИНЕ

через Білоцерківку, Красногорівку, Мостовівщину, Попове, Рокиту, Зубані, Іванове Селище, Великі Кринки, Степове, Семимогили


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:10 Полтава АВ місто Полтава A
15:55 Білоцерківка Великобагачанський район B
16:05 Красногорівка Великобагачанський район
16:20 Мостовівщина Великобагачанський район C
16:25 Попове Великобагачанський район D
16:35 Рокита Великобагачанський район E
16:55 Зубані Глобинський район F
17:05 Іванове Селище Глобинський район G
17:20 Великі Кринки Глобинський район H
17:30 Степове Глобинський район I
17:40 Семимогили Глобинський район
17:55 Глобине АС місто Глобине J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (16 місць).
Протяжність складає 120 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГЛОБИНЕ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Глобине з’єднує обласний центр - місто Полтаву із районним центром - містом Глобине. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським та Глобинським. Відстань між містами становить 120 км. Села, через які курсує маршрутка Полтава-Глобине: Білоцерківка, Красногорівка, Мостовівщина, Попове, Рокита, Зубані, Іванове Селище, Великі Кринки, Степове та Семимогили. Повна тривалість поїздки складе 3 години. В обласному центрі автобус відправляється у другій половині дня від головного автовокзалу міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мостовівщина, Полтава-Попове, Полтава-Рокита, Полтава-Зубані, Полтава-Іванове Селище, Полтава-Великі Кринки, Полтава-Степове, Полтава-Семимогили, Полтава-Глобине;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Мостовівщина, Білоцерківка-Попове, Білоцерківка-Рокита, Білоцерківка-Зубані, Білоцерківка-Іванове Селище, Білоцерківка-Великі Кринки, Білоцерківка-Степове, Білоцерківка-Семимогили, Білоцерківка-Глобине;
із Красногорівки - Красногорівка-Мостовівщина, Красногорівка-Попове, Красногорівка-Рокита, Красногорівка-Зубані, Красногорівка-Іванове Селище, Красногорівка-Великі Кринки, Красногорівка-Степове, Красногорівка-Семимогили, Красногорівка-Глобине;
із Мостовівщини - Мостовівщина-Попове, Мостовівщина-Рокита, Мостовівщина-Зубані, Мостовівщина-Іванове Селище, Мостовівщина-Великі Кринки, Мостовівщина-Степове, Мостовівщина-Семимогили, Мостовівщина-Глобине;
із Попового - Попове-Рокита, Попове-Зубані, Попове-Іванове Селище, Попове-Великі Кринки, Попове-Степове, Попове-Семимогили, Попове-Глобине;
із Рокити - Рокита-Зубані, Рокита-Іванове Селище, Рокита-Великі Кринки, Рокита-Степове, Рокита-Семимогили, Рокита-Глобине;
із Зубанів - Зубані-Іванове Селище, Зубані-Великі Кринки, Зубані-Степове, Зубані-Семимогили, Зубані-Глобине.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Глобиного.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГЛОБИНОГО

ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Семенівку

2015-2020