Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Лелюхівку, Малий Кобелячок, Білики, Кобеляки, Шенгури, Кобелячок, Пришиб, Горішні Плавні


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
04:10 Полтава АВ місто Полтава A
04:45 Лелюхівка Новосанжарський район B
04:50 Малий Кобелячок Новосанжарський район
05:10 Білики Кобеляцький район C
05:25 Кобеляки АС місто Кобеляки D
05:45 Лебедине Кобеляцький район
05:50 Сухе Кобеляцький район
06:00 Шенгури Кобеляцький район E
06:05 Вібли Кобеляцький район
06:10 Коваленківка Кобеляцький район
06:25 Дабинівка Кобеляцький район
06:30 Комендантівка Кобеляцький район F
06:45 Кобелячок Кременчуцький район G
06:55 Пришиб Кременчуцький район H
07:05 Єристівка Кременчуцький район
07:10 Гора Горішньоплавнівська міськрада
07:30 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні I
08:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 175 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Кобеляки з’єднує три найбільші міста Полтавщини - Полтаву із Кременчуком та Горішніми Плавнями. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Новосанжарським, Кобеляцьким та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 175 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Кременчук: Білики, Кобеляки та Горішні Плавні. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. В обласному центрі автобус відправляється зранку від головного автовокзалу міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лелюхівка, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Білики, Полтава-Кобеляки, Полтава-Лебедине, Полтава-Сухе, Полтава-Шенгури, Полтава-Вібли, Полтава-Коваленківка, Полтава-Дабинівка, Полтава-Комендантівка, Полтава-Кобелячок, Полтава-Пришиб, Полтава-Єристівка, Полтава-Гора, Полтава-Горішні Плавні, Полтава-Кременчук;
із Лелюхівки - Лелюхівка-Малий Кобелячок, Лелюхівка-Білики, Лелюхівка-Кобеляки, Лелюхівка-Лебедине, Лелюхівка-Сухе, Лелюхівка-Шенгури, Лелюхівка-Вібли, Лелюхівка-Коваленківка, Лелюхівка-Дабинівка, Лелюхівка-Комендантівка, Лелюхівка-Кобелячок, Лелюхівка-Пришиб, Лелюхівка-Єристівка, Лелюхівка-Гора, Лелюхівка-Горішні Плавні, Лелюхівка-Кременчук;
із Біликів - Білики-Кобеляки, Білики-Лебедине, Білики-Сухе, Білики-Шенгури, Білики-Вібли, Білики-Коваленківка, Білики-Дабинівка, Білики-Комендантівка, Білики-Кобелячок, Білики-Пришиб, Білики-Єристівка, Білики-Гора, Білики-Горішні Плавні, Білики-Кременчук;
із Кобеляк - Кобеляки-Лебедине, Кобеляки-Сухе, Кобеляки-Шенгури, Кобеляки-Вібли, Кобеляки-Коваленківка, Кобеляки-Дабинівка, Кобеляки-Комендантівка, Кобеляки-Кобелячок, Кобеляки-Пришиб, Кобеляки-Єристівка, Кобеляки-Гора, Кобеляки-Горішні Плавні, Кобеляки-Кременчук;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кременчук.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020