Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Лелюхівку, Малий Кобелячок, Білики, Кобеляки, Шенгури, Кобелячок, Пришиб, Горішні Плавні

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
04:10 Полтава АВ місто Полтава A
04:45 Лелюхівка Новосанжарський район B
04:50 Малий Кобелячок Новосанжарський район
05:10 Білики Кобеляцький район C
05:25 Кобеляки АС місто Кобеляки D
05:45 Лебедине Кобеляцький район
05:50 Сухе Кобеляцький район
06:00 Шенгури Кобеляцький район E
06:05 Вібли Кобеляцький район
06:10 Коваленківка Кобеляцький район
06:25 Дабинівка Кобеляцький район
06:30 Комендантівка Кобеляцький район F
06:45 Кобелячок Кременчуцький район G
06:55 Пришиб Кременчуцький район H
07:05 Єристівка Кременчуцький район
07:30 Горішні Плавні АС-1 місто Горішні Плавні I
08:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 175 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ


2015-2018