Автобус ХАРКІВ-БУКОВЕЛЬ

через Валки, Полтаву, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Надвірну, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у перевізника


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Пт., Нд. Харків АВ Харківська область A
15:30 Пт., Нд. Харків АС Привокзальна Харківська область
16:30 Пт., Нд. Валки АС Харківська область
18:00 Пт., Нд. Полтава АВ Полтавська область B
19:40 Пт., Нд. Хорол, АЗС WOG Полтавська область
20:10 Пт., Нд. Лубни, пост ДАІ Полтавська область
20:40 Пт., Нд. Пирятин АС Полтавська область
21:40 Пт., Нд. Бориспіль, McDonald's Київська область
22:30 Пт., Нд. Київ, ст.м. «Харківська» місто Київ C
23:30 Пт., Нд. Київ, ст.м. «Житомирська» місто Київ D
01:10 Пн., Сб. Житомир, навпроти АВ Житомирська область E
03:50 Пн., Сб. Рівне, АЗС «ОККО» вул. Київська Рівненська область F
07:30 Пн., Сб. Львів АВ Львівська область G
10:10 Пн., Сб. Івано-Франківськ, з/вокзал Івано-Франківська область H
10:50 Пн., Сб. Надвірна АС Івано-Франківська область
11:05 Пн., Сб. Делятин АС Івано-Франківська область
11:15 Пн., Сб. Яремче, навпроти АС Івано-Франківська область I
11:25 Пн., Сб. Микуличин Івано-Франківська область
11:35 Пн., Сб. Татарів Івано-Франківська область
11:40 Пн., Сб. Поляниця Івано-Франківська область
11:50 Пн., Сб. Буковель Івано-Франківська область J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі із Харкова.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, VanHool.
Протяжність складає 1300 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку БУКОВЕЛЬ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Буковель з’єднує найбільші міста країни - Київ та Харків із гірськолижним курортом «Буковель». Маршрут автобуса проходить територією семи областей: Харківською, Полтавською, Київською, Житомирською, Рівненською, Львівською та Івано-Франківською. Відстань між Харковом та Буковелем становить 1300 км. Міста, через які курсує автобус: Валки, Полтава, Хорол, Лубни, Пирятин, Бориспіль, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Надвірна та Яремче. Повна тривалість поїздки складе 21 годину. У Харкові автобус Харків-Буковель відправляється у другій половині дня від головного автовокзалу міста та АС Привокзальна по днях, у Києві - від станцій метро «Харківська» та «Житомирська».





Скориставшись автобусом Харків-Буковель, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Бориспіль, Харків-Хорол, Харків-Лубни, Харків-Пирятин, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Рівне, Харків-Львів, Харків-Івано-Франківськ, Харків-Надвірна, Харків-Яремче, Харків-Поляниця, Харків-Буковель;
із Полтави - Полтава-Хорол, Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-Бориспіль, Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Львів, Полтава-Івано-Франківськ, Полтава-Надвірна, Полтава-Яремче, Полтава-Поляниця, Полтава-Буковель;
із Хорола - Хорол-Лубни, Хорол-Пирятин, Хорол-Бориспіль, Хорол-Київ, Хорол-Житомир, Хорол-Рівне, Хорол-Львів, Хорол-Івано-Франківськ, Хорол-Надвірна, Хорол-Яремче, Хорол-Поляниця, Хорол-Буковель;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Бориспіль, Лубни-Київ, Лубни-Житомир, Лубни-Рівне, Лубни-Львів, Лубни-Івано-Франківськ, Лубни-Надвірна, Лубни-Яремче, Лубни-Поляниця, Лубни-Буковель;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ, Пирятин-Житомир, Пирятин-Рівне, Пирятин-Львів, Пирятин-Івано-Франківськ, Пирятин-Надвірна, Пирятин-Яремче, Пирятин-Поляниця, Пирятин-Буковель;
із Києва - Київ-Житомир, Київ-Рівне, Київ-Львів, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Надвірна, Київ-Яремче, Київ-Поляниця, Київ-Буковель;
із Житомира - Житомир-Рівне, Житомир-Львів, Житомир-Івано-Франківськ, Житомир-Надвірна, Житомир-Яремче, Житомир-Поляниця, Житомир-Буковель;
із Рівного - Рівне-Львів, Рівне-Івано-Франківськ, Рівне-Надвірна, Рівне-Яремче, Рівне-Поляниця, Рівне-Буковель;
зі Львова - Львів-Івано-Франківськ, Львів-Надвірна, Львів-Яремче, Львів-Поляниця, Львів-Буковель;
з Івано-Франківська - Івано-Франківськ-Яремче, Івано-Франківськ-Поляниця, Івано-Франківськ-Буковель;
із Яремче - Яремче-Поляниця, Яремче-Буковель.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та перевізника або водіїв автобуса.


2015-2020