Автобус ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

через Кременчук, Градизьк, Іркліїв

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Полтава АВ Полтавська область A
06:35 Лелюхівка Полтавська область B
06:45 Малий Кобелячок Полтавська область C
06:55 Бутенки Полтавська область
07:25 Солониця Полтавська область D
08:30 Кременчук АС Полтавська область E
09:05 Градизьк АС Полтавська область F
09:25 Броварки Полтавська область
09:30 Бугаївка Полтавська область G
09:35 Струтинівка Полтавська область
09:50 Липове Полтавська область H
10:20 Іркліїв Черкаська область I
11:25 Черкаси АС Черкаська область J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (29 місць), БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 280 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Черкаси через Кременчук та Градизьк з’єднує два сусідні обласні центри - місто Полтаву із містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Черкаською. Відстань від Полтави до Черкас становить 280 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Кременчук, Градизьк, Іркліїв. Повна тривалість поїздки складе 5,5 годин. Рейс виконується по днях у першій половині дня. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному, у Черкасах - прибуває на центральний автовокзал на Смілянській. Маршрут автобуса проходить автомобільними дорогами загального користування державного значення: М-22 (Полтава-Олександрія), Н-08 (Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь) та Н-16 (Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань).





Скориставшись автобусом Полтава-Черкаси через Градизьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лелюхівка, Полтава-Малий Кобелячок, Полтава-Бутенки, Полтава-Солониця, Полтава-Кременчук, Полтава-Градизьк, Полтава-Броварки, Полтава-Бугаївка, Полтава-Струтинівка, Полтава-Липове, Полтава-Іркліїв, Полтава-Черкаси;
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Броварки, Кременчук-Бугаївка, Кременчук-Струтинівка, Кременчук-Липове, Кременчук-Іркліїв, Кременчук-Черкаси;
із Градизька - Градизьк-Броварки, Градизьк-Бугаївка, Градизьк-Струтинівка, Градизьк-Липове, Градизьк-Іркліїв, Градизьк-Черкаси;

із інших населених пунктів - Лелюхівка-Кременчук, Лелюхівка-Градизьк, Лелюхівка-Іркліїв, Лелюхівка-Черкаси, Малий Кобелячок-Кременчук, Малий Кобелячок-Градизьк, Малий Кобелячок-Іркліїв, Малий Кобелячок-Черкаси, Бутенки-Кременчук, Бутенки-Градизьк, Бутенки-Іркліїв, Бутенки-Черкаси, Солониця-Кременчук, Солониця-Градизьк, Солониця-Іркліїв, Солониця-Черкаси, Броварки-Іркліїв, Броварки-Черкаси, Бугаївка-Іркліїв, Бугаївка-Черкаси, Струтинівка-Іркліїв, Струтинівка-Черкаси, Липове-Іркліїв, Липове-Черкаси, Іркліїв-Черкаси.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави, Кременчука, Градизька та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧЕРКАС

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Пирятин
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ


2015-2018