Автобус ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

через Кременчук, Градизьк, Іркліїв

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Полтава АВ Полтавська область A
06:35 Лелюхівка Полтавська область B
06:42 Малий Кобелячок Полтавська область C
07:25 Солониця Полтавська область D
08:30 Кременчук АС Полтавська область E
09:05 Градизьк АС Полтавська область F
09:23 Броварки Полтавська область
09:30 Бугаївка Полтавська область G
09:38 Струтинівка Полтавська область
09:52 Липове Полтавська область H
10:20 Іркліїв Черкаська область I
11:25 Черкаси АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Еталон (29 місць), БАЗ (30 місць). Протяжність складає 280 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧЕРКАС

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Пирятин
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017