Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Велику Багачку, Миргород, Хорол, Семенівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:00 Полтава АВ місто Полтава A
10:30 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
10:40 Лобачі Решетилівський район
10:45 Поділ Великобагачанський район B
11:05 Велика Багачка АС смт Велика Багачка C
11:50 Миргород АС місто Миргород D
12:03 Петрівці Миргородський район
12:09 Мелюшки Хорольський район
12:12 Ковалі Хорольський район
12:15 Новоаврамівка Хорольський район
12:19 Велика Попівка Хорольський район
12:21 Мала Попівка Хорольський район
12:30 Хорол АС-1 місто Хорол E
12:35 Куторжиха Хорольський район
12:41 Петрівка Хорольський район
12:45 Карпиха Семенівський район
13:00 Семенівка АС смт Семенівка F
13:10 Устимівка Семенівський район
13:14 Герасимівка Семенівський район
13:21 Коломицівка Глобинський район
13:25 Жуки Глобинський район G
13:34 Пироги Глобинський район
13:38 Яроші Глобинський район
13:44 Бабичівка Глобинський район
13:46 Набережне Глобинський район
13:51 Погреби Глобинський район H
13:58 Гориславці Кременчуцький район
14:05 Піщане Кременчуцький район
14:15 Кременчук АС місто Кременчук I
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць). Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017