Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Велику Багачку, Миргород, Хорол, Семенівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:00 Полтава АВ місто Полтава A
10:30 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
10:40 Лобачі Решетилівський район
10:45 Поділ Великобагачанський район B
10:50 Байрак Великобагачанський район
11:05 Велика Багачка АС смт Велика Багачка C
11:50 Миргород АС місто Миргород D
12:03 Петрівці Миргородський район
12:09 Мелюшки Хорольський район
12:12 Ковалі Хорольський район
12:15 Новоаврамівка Хорольський район
12:19 Велика Попівка Хорольський район
12:21 Мала Попівка Хорольський район
12:30 Хорол АС-1 місто Хорол E
12:35 Куторжиха Хорольський район
12:41 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
12:45 Карпиха Семенівський район
13:00 Семенівка АС смт Семенівка F
13:10 Устимівка Семенівський район
13:14 Герасимівка Семенівський район
13:21 Коломицівка Глобинський район
13:25 Жуки Глобинський район G
13:34 Пироги Глобинський район
13:38 Яроші Глобинський район
13:44 Бабичівка Глобинський район
13:46 Набережне Глобинський район
13:51 Погреби Глобинський район H
13:58 Гориславці Кременчуцький район
14:05 Піщане Кременчуцький район
14:15 Кременчук АС місто Кременчук I
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць). Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Миргород з’єднує обласний центр - місто Полтаву із шістьма районними центрами області - містами Решетилівка, Миргород, Хорол та Кременчук і селищами Велика Багачка та Семенівка. Маршрут автобуса проходить територією 8 районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 235 км. Повна тривалість поїздки складе 4 години. В обласному центрі маршрутка Полтава-Кременчук через Миргород відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Байрак, Полтава-Велика Багачка, Полтава-Миргород, Полтава-Петрівці, Полтава-Мелюшки, Полтава-Ковалі, Полтава-Новоаврамівка, Полтава-Велика Попівка, Полтава-Мала Попівка, Полтава-Хорол, Полтава-Куторжиха, Полтава-Вишневе, Полтава-Карпиха, Полтава-Семенівка, Полтава-Устимівка, Полтава-Герасимівка, Полтава-Коломицівка, Полтава-Жуки, Полтава-Пироги, Полтава-Яроші, Полтава-Бабичівка, Полтава-Набережне, Полтава-Погреби, Полтава-Гориславці, Полтава-Піщане, Полтава-Кременчук;

із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Байрак, Решетилівка-Велика Багачка, Решетилівка-Миргород, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Семенівка, Решетилівка-Кременчук;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Миргород, Велика Багачка-Хорол, Велика Багачка-Семенівка, Велика Багачка-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Ковалі, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Велика Попівка, Миргород-Хорол, Миргород-Семенівка, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Семенівка, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Кременчук.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Великої Багачки, Миргорода, Хорола, Семенівки та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ


2015-2018