Автобус МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

через Волноваху, Вугледар, Курахове, Селидове, Покровськ, Павлоград, Дніпро, Кременчук, Бориспіль, аеропорт Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:45 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область A
16:15 Маріуполь АВ Донецька область B
17:25 Волноваха АС Донецька область C
18:20 Вугледар Донецька область D
19:15 Курахове АС Донецька область E
19:40 Селидове Донецька область
20:05 Покровськ АС Донецька область F
22:10 Павлоград Дніпропетровська область
00:50 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область G
02:55 Кременчук АС Полтавська область H
07:45 Бориспіль АС Київська область
08:10 аеропорт Бориспіль Київська область I
08:45 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: MAN, Setra (45 місць), Yutong.
Протяжність складає 815 км

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

Автобус Маріуполь-Київ з’єднує найбільше місто на узбережжі Азовського моря - Маріуполь зі столицею України - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Донецькою, Дніпропетровською, Кіровоградською, Полтавською, Черкаською та Київською. Відстань від Маріуполя до Києва становить понад 800 км. Повна тривалість поїздки складатиме 17 годин. Рейс здійснюється щоденно. Із Маріуполя автобус відправляється увечері, у Київ - прибуває зранку на центральний автовокзал. Найбільші міста на шляху слідування: Покровськ, Павлоград, Дніпро, Кременчук, також автобус заїзджає в аеропорт Бориспіль.





Скориставшись автобусом Маріуполь-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Маріуполя - Маріуполь-Волноваха, Маріуполь-Вугледар, Маріуполь-Курахове, Маріуполь-Селидове, Маріуполь-Покровськ, Маріуполь-Павлоград, Маріуполь-Дніпро, Маріуполь-Кременчук, Маріуполь-Бориспіль, Маріуполь-аеропорт Бориспіль, Маріуполь-Київ;
із Волновахи - Волноваха-Вугледар, Волноваха-Курахове, Волноваха-Селидове, Волноваха-Покровськ, Волноваха-Павлоград, Волноваха-Дніпро, Волноваха-Кременчук, Волноваха-Бориспіль, Волноваха-аеропорт Бориспіль, Волноваха-Київ;
із Вугледара - Вугледар-Курахове, Вугледар-Селидове, Вугледар-Покровськ, Вугледар-Павлоград, Вугледар-Дніпро, Вугледар-Кременчук, Вугледар-Бориспіль, Вугледар-аеропорт Бориспіль, Вугледар-Київ;
із Курахового - Курахове-Селидове, Курахове-Покровськ, Курахове-Павлоград, Курахове-Дніпро, Курахове-Кременчук, Курахове-Бориспіль, Курахове-аеропорт Бориспіль, Курахове-Київ;
із Покровська - Покровськ-Павлоград, Покровськ-Дніпро, Покровськ-Кременчук, Покровськ-Бориспіль, Покровськ-аеропорт Бориспіль, Покровськ-Київ;
із Дніпра - Дніпро-Кременчук, Дніпро-Бориспіль, Дніпро-аеропорт Бориспіль, Дніпро-Київ;
із Кременчука - Кременчук-Бориспіль, Кременчук-аеропорт Бориспіль, Кременчук-Київ.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на березень 2019 року) становить:
із Маріуполя до Волновахи - 100 грн., до Курахового - 230 грн., до Павлограда - 440 грн., до Дніпра - 500 грн., до Кременчука - 570 грн., до Борисполя та Києва - 640 грн.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Маріуполя, Волновахи, Вугледара, Курахового, Покровська, Дніпра, Кременчука та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із МАРІУПОЛЯ до КИЄВА

МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК


2015-2019