Автобус МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

через Волноваху, Вугледар, Курахове, Селидове, Покровськ, Павлоград, Дніпро, Красноград, Полтаву, Пирятин, Бориспіль, аеропорт Бориспіль


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:45 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область A
16:15 Маріуполь АВ Донецька область B
17:25 Волноваха АС Донецька область C
18:20 Вугледар Донецька область D
19:15 Курахове АС Донецька область E
19:40 Селидове Донецька область
20:05 Покровськ АС Донецька область F
21:55 Павлоград АС Дніпропетровська область
23:35 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область G
01:40 Красноград АС Харківська область
03:20 Полтава АВ Полтавська область H
06:00 Пирятин АС Полтавська область
07:50 Бориспіль АС Київська область
08:15 аеропорт Бориспіль Київська область I
08:40 Київ АС Видубичі місто Київ
09:00 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra (46 місць), Yutong (45 місць).
Протяжність складає 1100 км
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

Автобус Маріуполь-Київ з’єднує найбільше місто на узбережжі Азовського моря - Маріуполь зі столицею України - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Донецькою, Дніпропетровською, Харківською, Полтавською та Київською. Відстань від Маріуполя до Києва становить понад 1000 км. Повна тривалість поїздки складатиме 17 годин. Рейс здійснюється щоденно. Із Маріуполя автобус відправляється увечері, у Київ - прибуває зранку на центральний автовокзал. Найбільші міста на шляху слідування: Покровськ, Павлоград, Дніпро, Полтава, також автобус заїзджає в аеропорт Бориспіль.





Скориставшись автобусом Маріуполь-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Маріуполя - Маріуполь-Волноваха, Маріуполь-Вугледар, Маріуполь-Курахове, Маріуполь-Селидове, Маріуполь-Покровськ, Маріуполь-Павлоград, Маріуполь-Дніпро, Маріуполь-Красноград, Маріуполь-Полтава, Маріуполь-Пирятин, Маріуполь-Бориспіль, Маріуполь-аеропорт Бориспіль, Маріуполь-Київ;
із Волновахи - Волноваха-Вугледар, Волноваха-Курахове, Волноваха-Селидове, Волноваха-Покровськ, Волноваха-Павлоград, Волноваха-Дніпро, Волноваха-Полтава, Волноваха-Бориспіль, Волноваха-аеропорт Бориспіль, Волноваха-Київ;
із Вугледара - Вугледар-Курахове, Вугледар-Селидове, Вугледар-Покровськ, Вугледар-Павлоград, Вугледар-Дніпро, Вугледар-Полтава, Вугледар-Бориспіль, Вугледар-аеропорт Бориспіль, Вугледар-Київ;
із Курахового - Курахове-Селидове, Курахове-Покровськ, Курахове-Павлоград, Курахове-Дніпро, Курахове-Полтава, Курахове-Бориспіль, Курахове-аеропорт Бориспіль, Курахове-Київ;
із Покровська - Покровськ-Павлоград, Покровськ-Дніпро, Покровськ-Полтава, Покровськ-Бориспіль, Покровськ-аеропорт Бориспіль, Покровськ-Київ;
із Дніпра - Дніпро-Полтава, Дніпро-Бориспіль, Дніпро-аеропорт Бориспіль, Дніпро-Київ;
із Полтави - Полтава-Бориспіль, Полтава-аеропорт Бориспіль, Полтава-Пирятин, Полтава-Київ.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Маріуполя, Волновахи, Вугледара, Курахового, Покровська, Дніпра, Полтави та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із МАРІУПОЛЯ до КИЄВА

МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК

2015-2020