Автобус МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

через Запоріжжя, Дніпро, Кременчук, Бориспіль, аеропорт Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:00 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область A
22:15 Запоріжжя АС Запорізька область B
00:20 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область C
03:10 Кременчук АС Полтавська область D
07:05 Бориспіль АС Київська область E
07:25 аеропорт Бориспіль Київська область F
08:00 Київ АВ місто Київ G
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: MAN, Yutong. Протяжність складає 790 км.
Сайт перевізника: mariupolavto.com

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

Автобус Маріуполь-Київ з’єднує найбільше місто на узбережжі Азовського моря - Маріуполь зі столицею України - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією семи областей: Донецькою, Запорізькою, Дніпропетровською, Кіровоградською, Полтавською, Черкаською та Київською. Відстань від Маріуполя до Києва становить 790 км. Повна тривалість поїздки складатиме 14 годин. Рейс здійснюється щоденно. Із Маріуполя автобус відправляється увечері, у Київ прибуває зранку на центральний автовокзал. Найбільші міста на шляху слідування: Запоріжжя, Дніпро, Кременчук, також автобус заїзджає в аеропорт Бориспіль. Автомобільні шляхи, якими рухається автобус: Т-08-03 (автомобільна дорога територіального значення Запоріжжя-Маріуполь), Н-08 (національна автомобільна дорога Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя) та М-03 (міжнародна автомобільна дорога Київ-Харків-Довжанський).

Скориставшись автобусом Маріуполь-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Маріуполя - Маріуполь-Запоріжжя, Маріуполь-Дніпро, Маріуполь-Кременчук, Маріуполь-Бориспіль, Маріуполь-аеропорт Бориспіль, Маріуполь-Київ;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Дніпро, Запоріжжя-Кременчук, Запоріжжя-Бориспіль, Запоріжжя-аеропорт Бориспіль, Запоріжжя-Київ;
із Дніпра - Дніпро-Кременчук, Дніпро-Бориспіль, Дніпро-аеропорт Бориспіль, Дніпро-Київ;
із Кременчука - Кременчук-Бориспіль, Кременчук-аеропорт Бориспіль, Кременчук-Київ.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на січень 2017 року) становить: із Маріуполя до Запоріжжя - 160 грн., до Дніпра - 210 грн., до Кременчука - 315 грн., до Борисполя - 465 грн., до Києва - 490 грн.; із Дніпра до Кременчука - 150 грн., до Борисполя - 360 грн., до аеропорта Бориспіль - 380 грн., до Києва - 400 грн.; із Кременчука до Борисполя - 135 грн., до аеропорта Бориспіль - 140 грн., до Києва - 155 грн. Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, на сайтах dopas.dp.ua (Дніпропетровська область), avtovokzal.pl.ua (Полтавська область), kyivpasservis.com.ua (Київська область), а також на сайті перевізника mariupolavto.com (Маріуполь-Авто).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Маріуполя, Запоріжжя, Дніпра, Кременчука та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із МАРІУПОЛЯ до КИЄВА

МАРІУПОЛЬ-БЕРДЯНСЬК-КИЇВ
МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК


2015-2017