Автобус КЕЛЬН-ХАРКІВ / Bus KÖLN-CHARKIW

через Дюссельдорф, Крефельд, Дуйсбург, Ессен, Дортмунд, Білефельд, Ганновер, Брауншвейг, Магдебург, Лейпциг, Дрезден, Людвігсдорф-Зґожелець, Шегині, Львів, Рівне, Житомир, Київ, Полтаву

Düsseldorf - Krefeld - Duisburg - Essen - Dortmund - Bielefeld - Hannover - Braunschweig - Magdeburg - Leipzig - Dresden - Ludwigsdorf-Zgorzelec - Szeginie - Lwiw - Riwne - Schytomyr - Kiew - Poltawa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Abfahrtszeit Станція / Station Регіон / Region На карті / Karte
05:00 Сб./Sa. Köln Bonn Airport/Кельн, аеропорт Кельн/Бонн Deutschland A
05:45 Сб./Sa. Düsseldorf ZOB/Дюссельдорф ЦАВ Deutschland B
06:10 Сб./Sa. Krefeld/Крефельд Deutschland
06:30 Сб./Sa. Duisburg/Дуйсбург Deutschland
06:45 Сб./Sa. Essen ZOB/Ессен ЦАВ Deutschland C
07:30 Сб./Sa. Dortmund ZOB/Дортмунд ЦАВ Deutschland D
09:00 Сб./Sa. Bielefeld ZOB/Білефельд ЦАВ Deutschland E
10:15 Сб./Sa. Hannover ZOB/Ганновер АВ Deutschland F
11:15 Сб./Sa. Braunschweig ZOB/Брауншвейг АВ Deutschland G
12:30 Сб./Sa. Magdeburg ZOB/Магдебург АВ Deutschland H
14:00 Сб./Sa. Leipzig/Лейпциг Deutschland
15:30 Сб./Sa. Dresden/Дрезден Deutschland I
18:00 Сб./Sa. п/п Людвігсдорф-Зґожелець/Ludwigsdorf-Zgorzelec Німеччина-Польща/Deutschland-Polska
05:30 Нд./So. п/п Шегині Львівська область
07:00 Нд./So. Львів АВ/Lwiw ZOB Львівська область
10:00 Нд./So. Рівне АВ/Riwne ZOB Рівненська область
12:45 Нд./So. Житомир АВ/Schytomyr ZOB Житомирська область
14:45 Нд./So. Київ АС «Дачна»/Kiew Busbahnhof «Dachna» місто Київ
15:15 Нд./So. Київ АС «Київ»/Kiew Busbahnhof «Kiew» місто Київ
20:00 Нд./So. Полтава АВ/Poltawa ZOB Полтавська область
21:30 Нд./So. Харків АВ/Charkiw ZOB Харківська область J
Рейс виконується по суботах із Німеччини.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan.
Сайт: kan-trans.com

Abfahrt: Samstag.
www: kan-trans.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-КЕЛЬН/CHARKIW-KÖLN

Автобус Кельн-Харків (bus Köln-Charkiw) з’єднує міста Німеччини із містами України. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Німеччиною, Польщею та Україною. Відстань між Кельном та Харковом становить понад 2500 км. Міста, через які курсує автобус Кельн-Харків: Дюссельдорф, Крефельд, Дуйсбург, Ессен, Дортмунд, Білефельд, Ганновер, Брауншвейг, Магдебург, Лейпциг, Дрезден, Львів, Рівне, Житомир, Київ та Полтава. Повна тривалість поїздки складе понад 40 годин. Із Німеччини автобус відправляється щосуботи.





Скориставшись автобусом Кельн-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кельна - Кельн-Львів, Кельн-Рівне, Кельн-Житомир, Кельн-Київ, Кельн-Полтава, Кельн-Харків;
із Дюссельдорфа - Дюссельдорф-Львів, Дюссельдорф-Рівне, Дюссельдорф-Житомир, Дюссельдорф-Київ, Дюссельдорф-Полтава, Дюссельдорф-Харків;
із Крефельда - Крефельд-Львів, Крефельд-Рівне, Крефельд-Житомир, Крефельд-Київ, Крефельд-Полтава, Крефельд-Харків;
із Дуйсбурга - Дуйсбург-Львів, Дуйсбург-Рівне, Дуйсбург-Житомир, Дуйсбург-Київ, Дуйсбург-Полтава, Дуйсбург-Харків;
із Ессена - Ессен-Львів, Ессен-Рівне, Ессен-Житомир, Ессен-Київ, Ессен-Полтава, Ессен-Харків;
із Дортмунда - Дортмунд-Львів, Дортмунд-Рівне, Дортмунд-Житомир, Дортмунд-Київ, Дортмунд-Полтава, Дортмунд-Харків;
із Білефельда - Білефельд-Львів, Білефельд-Рівне, Білефельд-Житомир, Білефельд-Київ, Білефельд-Полтава, Білефельд-Харків;
із Ганновера - Ганновер-Львів, Ганновер-Рівне, Ганновер-Житомир, Ганновер-Київ, Ганновер-Полтава, Ганновер-Харків;
із Брауншвейга - Брауншвейг-Львів, Брауншвейг-Рівне, Брауншвейг-Житомир, Брауншвейг-Київ, Брауншвейг-Полтава, Брауншвейг-Харків;
із Магдебурга - Магдебург-Львів, Магдебург-Рівне, Магдебург-Житомир, Магдебург-Київ, Магдебург-Полтава, Магдебург-Харків;
із Лейпцига - Лейпциг-Львів, Лейпциг-Рівне, Лейпциг-Житомир, Лейпциг-Київ, Лейпциг-Полтава, Лейпциг-Харків;
із Дрездена - Дрезден-Львів, Дрезден-Рівне, Дрезден-Житомир, Дрезден-Київ, Дрезден-Полтава, Дрезден-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також у перевізників. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із НІМЕЧЧИНИ до ХАРКОВА

ДЮССЕЛЬДОРФ-ЗАПОРІЖЖЯ

КАРЛСРУЕ-ЗАПОРІЖЖЯ

КЕЛЬН-ЗАПОРІЖЖЯ

КОБЛЕНЦ-ЗАПОРІЖЖЯ

ТРІР-ЗАПОРІЖЖЯ

ФРАНКФУРТ-НА-МАЙНІ-ЗАПОРІЖЖЯ

2015-2020