Автобус МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ

через Велику Багачку, Полтаву, Нові Санжари, Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Дніпро

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:35 Миргород АС Полтавська область A
09:17 Велика Багачка АС Полтавська область B
09:25 Довгалівка Полтавська область
09:30 Красногорівка Полтавська область
09:40 Білоцерківка Полтавська область
10:10 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область C
11:30 Полтава АВ Полтавська область D
12:27 Нові Санжари АС Полтавська область E
13:00 Кобеляки АС Полтавська область F
13:40 Царичанка АС Дніпропетровська область G
13:50 Китайгород Дніпропетровська область
13:55 Могилів Дніпропетровська область
14:25 Петриківка АС Дніпропетровська область H
14:30 Лобойківка Дніпропетровська область
14:45 Балівка Дніпропетровська область
14:55 Партизанське Дніпропетровська область
16:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область I
16:25 Дніпро АС-2 Дніпропетровська область
17:00 Кам’яне Дніпропетровська область
17:45 Сергіївка Дніпропетровська область
17:55 Дмитрівка Дніпропетровська область
18:20 Нікополь АС Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Neoplan, Renault (53 місця).
Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Нікополь з’єднує найвідомішу здравницю Полтавщини - місто Миргород із центром Нікопольського марганцевого басейну - містом Нікополь. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Полтавською та Дніпропетровською. Відстань між Миргородом та Нікополем становить 410 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Велика Багачка, Полтава, Нові Санжари, Кобеляки, Царичанка, Петриківка та Дніпро. Повна тривалість поїздки складе близько 10 годин. Із Миргорода автобус відправляється кожного ранку.





Скориставшись автобусом Миргород-Нікополь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Велика Багачка, Миргород-Довгалівка, Миргород-Красногорівка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Решетилівка (автотраса Київ-Харків), Миргород-Полтава, Миргород-Нові Санжари, Миргород-Кобеляки, Миргород-Царичанка, Миргород-Китайгород, Миргород-Могилів, Миргород-Петриківка, Миргород-Лобойківка, Миргород-Балівка, Миргород-Партизанське, Миргород-Дніпро, Миргород-Кам’яне, Миргород-Сергіївка, Миргород-Дмитрівка, Миргород-Нікополь;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Довгалівка, Велика Багачка-Красногорівка, Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Решетилівка (автотраса Київ-Харків), Велика Багачка-Полтава, Велика Багачка-Нові Санжари, Велика Багачка-Кобеляки, Велика Багачка-Царичанка, Велика Багачка-Китайгород, Велика Багачка-Могилів, Велика Багачка-Петриківка, Велика Багачка-Лобойківка, Велика Багачка-Балівка, Велика Багачка-Партизанське, Велика Багачка-Дніпро, Велика Багачка-Кам’яне, Велика Багачка-Сергіївка, Велика Багачка-Дмитрівка, Велика Багачка-Нікополь;
із Полтави - Полтава-Нові Санжари, Полтава-Кобеляки, Полтава-Царичанка, Полтава-Китайгород, Полтава-Могилів, Полтава-Петриківка, Полтава-Лобойківка, Полтава-Балівка, Полтава-Партизанське, Полтава-Дніпро, Полтава-Кам’яне, Полтава-Сергіївка, Полтава-Дмитрівка, Полтава-Нікополь;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Кобеляки, Нові Санжари-Царичанка, Нові Санжари-Китайгород, Нові Санжари-Могилів, Нові Санжари-Петриківка, Нові Санжари-Лобойківка, Нові Санжари-Балівка, Нові Санжари-Партизанське, Нові Санжари-Дніпро, Нові Санжари-Кам’яне, Нові Санжари-Сергіївка, Нові Санжари-Дмитрівка, Нові Санжари-Нікополь.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Миргорода, Великої Багачки, Полтави, Нових Санжар, Кобеляк, Царичанки, Петриківки, Дніпра та Нікополя.


2015-2018