Автобус МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ

через Велику Багачку, Полтаву, Нові Санжари, Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Дніпро

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:35 Миргород АС Полтавська область A
09:17 Велика Багачка АС Полтавська область B
09:25 Довгалівка Полтавська область
09:30 Красногорівка Полтавська область
09:40 Білоцерківка Полтавська область
10:10 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область C
11:30 Полтава АВ Полтавська область D
12:27 Нові Санжари АС Полтавська область E
13:00 Кобеляки АС Полтавська область F
13:40 Царичанка АС Дніпропетровська область G
13:50 Китайгород Дніпропетровська область
13:55 Могилів Дніпропетровська область
14:25 Петриківка АС Дніпропетровська область H
14:30 Лобойківка Дніпропетровська область
14:45 Балівка Дніпропетровська область
14:55 Партизанське Дніпропетровська область
16:00 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область I
16:25 Дніпропетровськ АС-2 Дніпропетровська область
17:00 Кам’яне Дніпропетровська область
17:45 Сергіївка Дніпропетровська область
17:55 Дмитрівка Дніпропетровська область
18:20 Нікополь АС Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Neoplan, Renault (53 місця). Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД


2015-2017